Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)


299. Nikice (válaszként erre: 297. - Nyuszi3)
2007. nov. 20. 11:56

Köszi! Megnyugtattál.

Igen, csütörtökön megyek. Kíváncsi vagyok és bizakodó. Állítólag ez fontos, de eddig valahányszor pozitív voltam, az csak arra volt jó, hogy jobban pofáraessek. :(


Most remélem, már nem jön közbe semmi, nem lesz gond! Összekapom magama, és tavasszal jöhet a baba!

298. nyuszi3
2007. nov. 20. 11:47
Lei, hogy vagy? :)
297. nyuszi3 (válaszként erre: 296. - Nikice)
2007. nov. 20. 11:47

Nyugi, olvastam már olyat, hogy valakinek megjött szinte pontosan a szokásos ciklushosszal. Általában azért hosszabb 5-6 hét mert azoknak vagy valami nem teljesen oké, vagy a ciklusuk is alapból hosszabb!

Örülj neki, hogy hamarabb kezdődik így nálatok a babatervezés újból!

Jól olvastam a másik topikban, hogy csütörtökön vérvétel?

296. Nikice
2007. nov. 20. 08:15

Hát lányok, pedig ez szerintem mensi. Azt sem tudom örüljek, vagy sem. Végülis minden összeáll, mert a mellem már egy ideje feszít, kijöttek a pattik, tegnap elbőgtem magam, a derekam fájt...egyes egyedül ez a 25. nap furcsa számomra. A lefolyása is eddig u.olyan, mint szokott, hajnalban éreztem az erősebb görcsöt, reggelre szépen meg is jött.


Lehet ez szerintetek?

295. Nikice
2007. nov. 19. 17:47
Banyek, egyre jobban görcsölök, és nemállt el. Hát nagyonkíváncsi vagyok, hogy ez most mi, ha holnap megjönne rendesen (25 napon???hát) szóval akkor csütörtökön már mehetnék hormonra. Őszintén szólva jobban félek attól, hogy a ciszta miatt van, mert a görccsel párhuzamosan az is szúr.
294. Nikice (válaszként erre: 292. - Lei)
2007. nov. 19. 17:38
Ezt én is hallottam és félek is tőle rendesen.
293. Lei
2007. nov. 19. 15:28
azt is észrevettem, hogy a sex után görcsölt a hasam. Ez régen nem volt, illetve mintha anno már éreztem volna a fogantatáskor is...de erre nem esküszöm meg.
292. Lei (válaszként erre: 290. - Nikice)
2007. nov. 19. 15:23

mondjuk nekem az első havi is abszolút átlagos volt, sőt kicsit még enyhébb is mint azelőtt. Pedig sok helyen olvastam, hogy ilyenkor Niagara erősségű szokott lenni többeknek....hát nekem ez is más volt.:)

Viszont a dokival inkább még várok, majd esetleg december elején elmegyek hozzá.

291. Lei (válaszként erre: 285. - Nikice)
2007. nov. 19. 15:21

Esetleg nyithatunk egy új topicot, valami pozitívabb címmel? mondjuk "Újra babát szeretnénk" címmel.

De bevallom én szeretek az újaknak tanácsokat adni, mert nekem is jól estett a műtét után, hogy volt, aki már túl volt rajta és segített, és így választ kaptam a kérdéseimre.

De az is tény, hogy a címben benne van a rossz megtörténte, így emlékeztet is rá. Hát nem tudom...

290. Nikice
2007. nov. 19. 15:21

Szerintem a mi esetünkben bármi szokatlan történik, akkor doki. Ha még este is pettyezek, akkor holnap én is felhívom.


Elképzelhető, hogy most extrán dolgozik a szervezeted. Nekem is olyan folyásom volt, amilyen nem szokott lenni. Bizti idő kell, míg visszaáll.

289. Lei (válaszként erre: 288. - Lei)
2007. nov. 19. 15:17
Igazából nem kéne dokihoz mennem, de lehet beugrom és megkérdezem tőle, hogy ez normális-e....
288. Lei (válaszként erre: 285. - Nikice)
2007. nov. 19. 15:16

Egyébként bennem is csak nemrég tudatosult, hogy mit is jelent pontosan ennek a topicnak a címe! :)


Lenne egy kérdésem, lehetséges szerintetek, hogy a műtét óta más lett az eddigi folyásom? Mintha mostanában sokkal több lenne, de nem viszket, meg semmi ilyesmi tünet, csak más a mennyisége. Lehet ez a terhesség és a műtét miatt?

287. Nikice (válaszként erre: 282. - Nyuszi3)
2007. nov. 19. 14:15

az eredméynednek örülök, annak kevésbé, hogy ilyen atrocitások érnek.


De a lényeg Te vagy, örülök, hogy nem lesz beavatkozásod!!!

286. nyuszi3 (válaszként erre: 283. - Lei)
2007. nov. 19. 14:14

Ha Te úgy érzed, hogy ott túl pörgős az élet, akkor nyugodtan maradj itt. Nem hinném, hogy bármelyikünk is itthagyna cserben:)

Talán jobb is, hogy itt kicsit lassabban mennek a dolgok, van idő regenerálódni!

Én mondjuk a műtét óta is szorgalmasan mérem a hőmet. Nem is igazán a fogamzás miatt, hanem kíváncsiságból, megszokásból.

285. Nikice (válaszként erre: 283. - Lei)
2007. nov. 19. 14:13

Teljesen igazad van. Te jó ég, szégyenlem bevallani, de eddig még el sem jutott az agyamig, hogy ez a fórum ne is feltétlenül "csak" a missed abról szól, hanem, hogy utána, hogyan leszünk ismét kismamik.

Ami a méricskét illeti, én is belefáradtam.Azt nem szeretném megint.


Na jó, szerintem én mást sem csinálok, csak menekülök. Ezért nem is tudtam visszamenni a régi topikra, mert onnan is menekülök ( a múlt elől) lehet tudat alatt innen is mennék már, mert mint látod, nekem a műtét jut eszembe a címről, nem ami előttem áll még.

Most tényleg röstellem magam...

284. Lei (válaszként erre: 282. - Nyuszi3)
2007. nov. 19. 14:07
hát sajnos van egy pár orvos, aki atyaúristennek képzeli magát, és azt hiszi, hogy minden emberrel úgy bezsélhet, mint egy darab ronggyal. Az ilyeneknek vissza kéne szólni valami jó epéset. csak sajnos általában nem merik megtenni a betegek, mert félnek, hogy esetleg egyszer pont rászorulnak erre a dokira....pedig lehet, hogy csak egyszer kéne az ilyeneket helyre tenni és észrevennék magukat.
283. Lei (válaszként erre: 280. - Nikice)
2007. nov. 19. 14:05

én azért nem szeretnék még a babatervezős topikokba meni, mert a babó tervezésekor szerintem túlságosan rákattantam erre a dologra, minden reggel hőmérőzés, meg görbék rajzolása, meg ovu tesztek elvégzése...stb. Ettől kicsit rápörögtem a témára és szerintem ez sem jó.

Most úgy vagyok vele, hogy együtt vagyunk, szerelmeskedünk, és ha összejön, örülünk. Persze azért a peteérést figyelem, de nem akarok mindig ezekre gondolni. Amúgy meg ennek a topiknak az a címe, hogy baba a pocakban a vetélés után. Szóval ez pont arról szól, hogy a műtét után hogy lesz bennünk újra kisbaba.

A tervezgetősökbe beleolvastam, de ott mindenki csak a görbéjét elemezgeti, meg teszteredményekkel variál. Ez nekem most nem kell...

DE tudom, hogy valakinek meg ez kell, hogy tartsa magában a lelket, hogy próbálkozik, meg ilyenek.

Nem hiszem, hogy leragadnánk a témánál, ha itt maradunk. De persze mindenki abba a topikba megy, ahova neki jó :)

282. nyuszi3
2007. nov. 19. 13:44

Meg van az eredmény a béta-hcgm 3000.

Az orvosom szerint minden rendben, jövő csütörtökön kontroll vérvétel.


Ellenben az oszt.vez főorvos helyettes, dr. Barna István minősíthetetlen hangnemben jelentette ki, hogy be kellene feküdnöm nem otthon henteregni!

Igazán úriember....

281. Zojci (válaszként erre: 270. - Nyuszi3)
2007. nov. 19. 13:34
Szia! Mindenképp' említsd meg a dokidnak! Nekem tavaly műtét után 1hétre,áttöréses vérzés jelentkezett,kiderült,hogy szövődményként egy vérömleny keletkezett a méhemben! Szerencsére az ergam csepptől és az antibiotikumtól felszívódott,amúgy újra műteni kellett volna!
280. Nikice (válaszként erre: 278. - Lei)
2007. nov. 19. 12:42

Igen, eszembe is jutottál, de elég kellemetlen. :S


És te hogy vagy?


Képzeld, végre rászántam magam, és a babatervezőkhöz csatlakoztam. Nagyon aranyosak a lányok ott is. Ha van kedved...


Nem maradhatunk itt örörkké, bár ez az első, amire reggelente ránézek. :( Nem könnyű szabadulni a rossz emlékektől és érzésektől. Végülis nem is kell, csak meg kellene tanulnom kezelni őket, hogy ne legyenek annyira urrá rajtam.

279. Lei (válaszként erre: 276. - Nyuszi3)
2007. nov. 19. 12:37
várjuk a híreket nyuszi!!
278. Lei (válaszként erre: 275. - Nikice)
2007. nov. 19. 12:36

szia!

Nekem is volt ilyesmi, kb. három és fél héttel a műtét után. Úgy görcsöltem, mintha megjönne, másnap volt is vérzés reggel, de aztán teljesen elmúlt. gondolom csak egy méhösszehúzódás lehetett....

277. Nikice
2007. nov. 19. 12:32
köszi, hogy írtál!
276. nyuszi3
2007. nov. 19. 12:20
Sziasztok! Reggel levették a vért a controllhoz. Délben hívtam őket még nincsen kész. Egykor megint telefonálok.
275. Nikice
2007. nov. 19. 12:03

Szia!


Képzeld, fáj a pocakom, és a hátam is hasogat, de biztos, hogy nem mensi, ahoz korán lenne, pénteken lesz 4 hete, hogy műtöttek. Elég furi, remélem, nem a cisztám "ügyködik".

274. Lei (válaszként erre: 273. - Nikice)
2007. nov. 19. 10:56

Halihó!

Én úgy tudom, hogy a szövettan eredményét nem mindig közlik az orvosok, meg állítólag nem is nagyon tudnak meg belőle semmi konkrétumot. ez csak amolyan rutin dolog sajnos, mert annyira részletesen úgysem vizsgálják meg.

Nekem a műtét után három héttel is volt néha barnázás, úgyhogy szerintem ez még nem gond.

Nekem a menstruációm 7 hét után jött meg.

Viszont mi már a hétvégén voltunk együtt a párommal :) Nekünk azt mondta a doki, hogy az első mensi után rögtön próbálkozhatunk. Általában azárt szoktak 3-6 hónapot ajánlani pihenésre a műtétek után, hogy lelkileg jöjjenek rendbe a nők. A fizikai felépülés az gyorsabban megy.

Mondjuk nekem egy ici-picit belenyilalt egy kis fájdalom sex közben, de szerintem azárt mert talán még van egy kis heg a méhszájnál, vagy ilyesmi lehet. De ezen kívül semmi gond nem volt, ez is csak egy pillanat volt és utána semmi vérzés, vagy ilyesmi.

Szóval mi próbálkozunk tovább :)


Nikice, nyuszi! Mi van veletek, meséljetek!!!

273. Nikice (válaszként erre: 272. - Nyuszi3)
2007. nov. 19. 07:15

Hányszor tettem fel az utóbbi időben ezt a kérdést, hogy "Ezt ők miért nem tudták? Ezt miért nem nézték?" ...stb. Elég elkeserítő, hogy ha nem megy minden simán, akkor sem néznek semminek utána. Ami egyik helyen bevett szokás, azt máshol még nem is hallották.

Én mostnagyon bízom benne, hogy már végre jó kezekben vagyok.


A teljes vérképről jutott eszembe, hogy a háziorvosom berendelt, hogy meg akarja nézni, én gyagya meg mondtam, hogy a nődokim vesz le vért, de akkor ma felhívom, hogy mégis mennék, mert közben rájöttem, hogy a nődoki csak hormont fog nézetni.

272. nyuszi3 (válaszként erre: 271. - Nikice)
2007. nov. 18. 17:23

Köszi!

Megpróbálunk egy teljes vérképet is kérni. Nem értem maguktól miért nem jut eszükbe. Pedig ha van valahol pl gyulladás azt is ebből tudnák meg...

271. Nikice (válaszként erre: 270. - Nyuszi3)
2007. nov. 18. 16:24

Nem vagyunk egyformák, és nem akarlak elrémíszteni sem, nekem szó szerint azt mondta dokibá, hogy nagyjából két hét alatt kell ennek elmúlnia. Most, hogy ebbe belefér-e még pán nap, nem tudom, sajnos. :(


Valami Ergam cseppet emlegetett nekem valaki. Az összehúzza az ereket vagy mi. Neten kerestem rá,ezt szokták még ajánlani missed ab után.

Akkor holnap nagyon szorítok a vérvétel miatt.

270. nyuszi3
2007. nov. 18. 12:15
Szerintetek mennyire normális az, ha 18 nappal a műtét után is van néha barnázás. Van, hogy fél napig semmi, utána kijön valamennyi, utána megint semmi. Nem kellett volna ennek teljesen megszűnnie??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook