Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azthiszem a gyerekem skizofrén! Van valaki hasonló helyzetben? fórum

Azthiszem a gyerekem skizofrén! Van valaki hasonló helyzetben? (beszélgetős fórum)


255. a0c1361e44 (válaszként erre: 254. - Bocikaramell)
2011. márc. 31. 09:27

Nem nekem 1 fiam és már felnőtt:)


Én csak próbálom a kialakult feszültséget oldani, mert a problémák mellett senkinek sincs szüksége további gondolkra.

Ilyen esetben lehet jobb átlépni ezeken és nem reagálni rájuk.

254. bocikaramell (válaszként erre: 253. - A0c1361e44)
2011. márc. 31. 09:22

Kék Irisz, pont ez a baj, hogy a témától eltértünk, az ilyen aberált emberek miatt. Senki nem kérte őket, hogy azért jöjjenek ide, hogy a másikat cseszegessék vélt vagy valós sérelmeikért.

Én sem hagynám szó nélkül, ha belém kötnének.

Gondolom erre vártak, hogy mikor csaphatnak le, vagy rúghatnak bele a másikba. Viszont tényleg jobb lenne, ha elhúznának innen, mert amit irogatnak köze nincs a topikhoz.

Már nem néztem vissza, de neked van két csemetéd ugye?

253. a0c1361e44 (válaszként erre: 252. - Iringo Lili)
2011. márc. 31. 09:07

Tényleg nem beleszólni akarok.

Ezt esetleg privátba el lehetne intézni és nem itt. A témától eltértünk ezzel. Bár legyen, de ez csak a két érintettet érdekli...

252. Iringo Lili (válaszként erre: 251. - A0c1361e44)
2011. márc. 31. 08:54
Én sem szeretek vitázni,de ha végigolvastad a tegnapi hozzászólásokat,azért megdöbbentő hogy tud valaki mocskolódni,piszkoskodni...Nem értem,miért jön ide,ha nem segíteni akar...Miért kutat mások után,mások életében??? Te sem hagynád szó nélkül,ha Veled tennék ezt...
2011. márc. 31. 08:25
Nem szeretek beleszólni vitákba, de ez az elintézni egymást játék...
250. Iringo Lili (válaszként erre: 249. - 51ba54e3b2)
2011. márc. 31. 07:27
Hű,hogy te mekkora bunkó vagy!!! Az arab neveddel...Elhúzhatnál már erről a fórumról!!!! Ha segíteni nem tudsz és nem ismered a Családot,mi a fenét keresel itt??? Többen jelentést tettünk ellened,elküldtük kedves hozzászólásaidat,reméljük,megtörténnek a megfelelő lépések ellened!!! Abban is bízunk,hogy a fórum indítója továbblép és más úton is elintéz téged,Allah nevében...
2011. márc. 30. 22:07
Húha:-O
2011. márc. 30. 22:01

Én legalább felismerem a bajt, úgyhogy hihetsz nekem, orvosra van szükséged.

Így kérlek ne csak a skizofrént játszd, hanem az alzheimert is, és felejts el!!! Húzzál innen!

247. 51ba54e3b2 (válaszként erre: 246. - MariJuli :))
2011. márc. 30. 21:51

persze, nem tudsz arról a klubbról, ahol tag voltál.

ajaj, akkor veled is baj van:)

246. MariJuli :) (válaszként erre: 242. - 51ba54e3b2)
2011. márc. 30. 21:46
Sajnos el kell keserítselek. Nem tudom milyen klubbról beszélsz, én nem sokat jártam ide fel, és most sem miattatok járok.
245. MariJuli :) (válaszként erre: 243. - 51ba54e3b2)
2011. márc. 30. 21:45
A skizofréniának ez is az egyik jele, hogy nem látja magát betegnek az egyén! Kérlek a te saját érdekedben, keress fel egy pszichiátert!
244. 51ba54e3b2 (válaszként erre: 241. - MariJuli :))
2011. márc. 30. 21:41
Nem olvasok bele a fórumot indító egyének naplójába. A te esetedben sem tettem kivételt...
243. 51ba54e3b2 (válaszként erre: 240. - MariJuli :))
2011. márc. 30. 21:41
Tökéletesen épelméjű vagyok, sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak:)
242. 51ba54e3b2 (válaszként erre: 239. - MariJuli :))
2011. márc. 30. 21:40

Nem innen tudtam meg, felvilágosítottak:)

de tisztában vagy vele, hiszen képben vagy a klubbal kapcsolatban...

2011. márc. 30. 21:30
Ha annyira akartam volna titkolni, akkor nem lenne nyilvános a naplóm, amibe a képeimet teszem, nem , te nagyon okos!!
240. MariJuli :) (válaszként erre: 238. - 9bbc382386)
2011. márc. 30. 21:29
Igen ahogy ezt most is olvashatod, erre írtam, hogy bővül a skizofrének köre. Talán tudják, hogy azok, azért jöttek ide a fórumra :)
239. MariJuli :) (válaszként erre: 237. - 51ba54e3b2)
2011. márc. 30. 21:28

Nem szidlak, sajnos ez a tapasztalatom, és szépeket nem tudok írni, mert akkor hazudnék. Nem akarom elvenni a kenyereteket :)

Ha itt tudtad meg, hogy tumpika is vagyok, akkor az valahogy csak kiderült a fórumból számodra is, nem??

238. 9bbc382386 (válaszként erre: 219. - MariJuli :))
2011. márc. 30. 21:26
Értem!Sajnos nagyon sok ilyen felhasználó van,és aki "gyenge" azt elkezdik csipegetni...Nem értem ilyen szándékkal hogy lehet fórumozni,talán betegek.
237. 51ba54e3b2 (válaszként erre: 235. - MariJuli :))
2011. márc. 30. 21:24

Nem kutattam, felvilágosítottak:)

Ide tévedtem erre a fórumra. Kíváncsiságból.


Persze, tök véletlenül tudtad meg:)

Tök véletlenül valaki feltörte a jelszavamat és véletlenül lemásolt mindent.


Ha nem érdekellek, miért szidsz nyilvános fórumon?

236. 51ba54e3b2 (válaszként erre: 234. - MariJuli :))
2011. márc. 30. 21:22

Ki leskelődik?

Ide tévedtem egy fórumra, közben tudtam meg, hogy Tumpika vagy. Ez nem leskelődés.


Csámcsogás?Az extra full-full secret titkos klubban mit csináltatok?

Az a baj, hogy nem vagytok nálunk különbek:)


Mint írtam, pont lecarom a gondodat, te neveztél nevemen és rosszindulatúnak és gonosznak neveztél. Te kezdtél el személyeskedni.

Neked lehet?

235. MariJuli :) (válaszként erre: 233. - 51ba54e3b2)
2011. márc. 30. 21:06

Az én fiam sem volt javítóban. Az teljesen más dolog. És ahhoz kell igazán erős anyának lenni, és jó döntéseket hozni, hogy lássam hogyan segíthetek a fiamon. Isten megver még!

Én se hallottam rólad egész idáig, és megmondom őszintén nem is érdekeltek a kedveskéid sem. De úgy látom, azzal sem vagy tisztában mit is jelent a frusztrált szó :D

Én is tök véletlen tudtam meg, hogy mit is csámcsogtok a háttérben. Ja és üzenem a kedves bnődnek, hogy nem tompika, hanem tumpika :D

ezek szerint ha meg voltál lepve, hogy Marijuli=tumpika, akkor csak kutogattál, különben miért voltál meglepve :D

234. MariJuli :) (válaszként erre: 232. - 51ba54e3b2)
2011. márc. 30. 21:04

Sajnos nekem kevés időm volt eddig itt tölteni, amióta piszkáltok, azóta néztem kicsit jobban körül az oldalon.

Tévedsz! Én komolyabb nő vagyok nálatok, és annál, hogy máson csámcsogjak, és nem ilyen gusztustalan, undorító, trágár módon, ahogy azt Ti teszitek. Nem méltó anyához való viselkedés amit ti műveltek! Mindenhatónak hiszitek magatokat, de ne feledd, jön még kutyára úthenger!

Nagyon szépen megkérlek téged, és a kedves "szépen beszélő" leskelődő, csámcsogó, biológiai értelemben vett anya társaidat, felejtsétek el ezt a fórumot, és ezzel egy időben engem főleg, és ne legyetek kíváncsiak se rám, se a bajomra, se a barátaimra, se a problémáimra. Szűnjetek meg!!!

Van nekem elég problémám nélkületek is.

233. 51ba54e3b2 (válaszként erre: 231. - MariJuli :))
2011. márc. 30. 21:00

soha életemben nem olvastam a naplódat, nem voltam képben az életeddel!

Te számomra egy senki vagy, ha ennyire képben vagy a klubban leírtakkal, akkor tudhatnád, hogy én voltam a legjobban meglepve, h Marijuli=Tumpika.


Én frusztrált? Hát nem nekem volt a fiam javítóban.

De ezt befejeztem, mert nem ismerlek, nem ismerem az életedet és igazából pont lecarom:)

2011. márc. 30. 20:56

Én is felvállaltam azok előtt ki is vagyok, akik érdemesek rá.

Ember, közel 30-an olvassák Ahmarként a naplómat, tudják ki vagyok. Nyíltan felvállaltam, sosem tagadtam, ki vagyok.



És te nem csámcsogtál még soha senkin???

Ugyanmár!!!!!


Mindenkinek más a normális, akikről mi beszéltünk, a mi értékrendszerünk szerint nem normálisak, pláne nem nálunk normálisabbak:)


A kedves ismerősöd élete elég sivár lehet, és unatkozik, h ezen agyalt, hogy feltörje más regét és kimásolgassa a dolgokat.

De igazad van, unatkozik, de nem úrinő, mint mi:)

2011. márc. 30. 20:53
Tumpika fiókomban is írtam a problémáimról, felvállalva fiam bajait is. Eddig nyitott volt a naplóm, de olyan emberek miatt mint Te és a kedves barátnőid miatt titkos naplót kezdtem írni, ne csámcsogjanak rajta olyan frusztrált nők mint ti.
230. MariJuli :) (válaszként erre: 229. - 51ba54e3b2)
2011. márc. 30. 20:49

Ha visszaolvasnál, én eddig sem titkoltam, hogy a Tumpika reg is az enyém. Én nem elbújni akarok, és álnéven írogatni, mint Te és a kedves öribari-barátnőid, akiket a gonoszság szállt meg.

Ahhoz, hogy miért 2 fiókom van, ahhoz neked semmi közöd, de én mind a kettőt eddig nyíltan felvállaltam. Persze akikre tartozik.

Ti pedig igenis kibeszélitek a másik problémáját, csámcsogtok más bajain, szóltok, kritizáltok meg normálisan élő embereke,gyerekeket neveztek csúnyának és nálatok normálisabb nőket tituláltok "dagadtgeci"-nek. Ezeket ti írtátok. Hisz unatkozó úrihölgyek vagytok, jó dolgotokban már azt sem tudjátok mit csináljatok. Vagyis tudjátok, mert különböző fiókokkal regisztráltok és piszkáltok embereket. Na hát ehhez kell ám IQ!

229. 51ba54e3b2 (válaszként erre: 219. - MariJuli :))
2011. márc. 30. 20:37

Én nem kutattam senki után, véletlenül tudtam meg, h Tumpika te vagy Marijuli:)

Az, h 4 barátnő miről ír titkos klubban, az nem tartozik másra.

Talán annak van sok ideje, aki feltörte a jelszavamat és kimásolta az EGÉSZ titkos klubbunkat.

228. 51ba54e3b2 (válaszként erre: 218. - MariJuli :))
2011. márc. 30. 20:35

Ja, akkor te is megírhatod, h Tumpika néven is futsz, de úgy látszik, úgy nem mered felvállalni Erik problémáját.

Igen, Ahmar Kharifként írom már egy ideje (jó pár hónapja...) a naplómat. Na de te is más néven írsz itt Tumpika:)

Szóval neked is több neved és reged van, szóval gondolkozz, mielőtt ezt a szememre veted:)

Csak annyira vagyok gonosz, mint bárki más:)

Éles a nyelvem és nem teszek lakatot a számra.

227. MariJuli :) (válaszként erre: 225. - A0c1361e44)
2011. márc. 30. 20:18
Na a moderátor törölte a másik fórumomat. Lassan én is kezdek begolyózni ...
226. MariJuli :) (válaszként erre: 225. - A0c1361e44)
2011. márc. 30. 19:52

Igen, ilyenkor bennem is újra él a remény, és ilyenkor ismét erőt vesz rajtam minden jó érzés, a bizalom. De vakon már nem tudok bízni.

Persze, hogy a lány mehet. Annyit mondtak anyuék, hogy mehet, csak ott nem aludhat, ami érthető. Kíváncsi leszek összejön-e ez a dolog.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook