Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azthiszem a gyerekem skizofrén! Van valaki hasonló helyzetben? fórum

Azthiszem a gyerekem skizofrén! Van valaki hasonló helyzetben? (beszélgetős fórum)


195. a0c1361e44 (válaszként erre: 194. - Pteri)
2011. márc. 28. 15:22
Elvileg ma mentek valamilyen orvoshoz. Remélem elmondja majd a fejleményeket az anyuka.
194. pteri (válaszként erre: 191. - Erikpipi)
2011. márc. 28. 15:06

Teljesen igazad van!

Remélem én is, megfelelő dokihoz kerülnek végre!

193. Iringo Lili (válaszként erre: 180. - Tücsimücsi)
2011. márc. 28. 14:37

Kedves tmücsi!!! Remélem,ha van,vagy lesz gyereked,nem lesz ilyen gondotok vele....Vagy kívánjuk,hogy legyen????

Nem fontos ám ilyen fórumokra járnod,sőt!!!!!

192. Iringo Lili (válaszként erre: 191. - Erikpipi)
2011. márc. 28. 14:35

Erre próbál megoldást az Anyuka is,reméljük,ma sikerül Neki valamit intézni...

Aki rosszindulattal ír,inkább ne szóljon egy szót se és imádkozzon buzgón,hogy ne kerüljön soha ilyen helyzetbe!!!!

Vannak itt köztünk nyomozók is,akik annyira ráérnek,hogy kiszaglásszák,ki kicsoda??? A faceb-t lehet olvasgatni...

Innen is lehet kérni az adminisztrátort,hogy kitiltson valakit....Majd megtesszük....

191. erikpipi (válaszként erre: 188. - Pteri)
2011. márc. 28. 13:25

kimutatható de nem a végtelenségig.

Vannak olyan szerek, amik először semmi bajt nem okoznak, majd hallucinációt, félelmet, és személyiségváltozást.


Ráadásul bizonyos esetekben szkizofréniát okoznak, ha a gyereknek hajlama van rá, vagy genetikailag örökölte.


Azt meg végképp nem értem, miért nem utalják be egy megfigyelésre kórházba a gyereket.

2011. márc. 28. 13:21
Mézesrétes, te pedig egy undorító alak vagy. Fogalmad sincs arról, hogy ők hogyan élnek, de te már azt is tudod, hogy a gyerek utálja az anyját. Neked mekkora gyerekeid vannak? Sajnálom őket.
2011. márc. 28. 13:16

Sziasztok! Végig olvastalak benneteked, de most már nem tudom megállni, hogy ne írjak. Jelzem nem azokhoz szólok, akik tanácsokkal látják el az anyukát, vagy segíteni szeretnének. Hanem azoknak az elmebetegeknek, akik baromságokat hordanak össze,akik nem tanácsokat adnak, hanem vádaskodnak és bele kevernek minden spirituális dolgot,

Én ismerem az anyukát, a fiát is, tudom azt, hogy mindent megpróbált ás a mai napig próbál segíteni a fián. Mindent megmozgatott, amit lehetett, de mégsem kap segítséget, csak tologatják őket jobbra-balra. A fiú mindenkit megvezet, azt lehet mondani.

Mindig olvasom a fb-on amiket ír, elég furcsa dolgok, azt is mondhatnám, hogy ijesztőek. Szerintem teljesen egymagában beszélget, csak mindig valaki nevében. Vagy saját, vagy vélt vagy valós barátai nevében.

188. pteri (válaszként erre: 181. - 29e32fe052)
2011. márc. 28. 12:42
Mellesleg mielőtt írsz valamit, nézz utána, és megtudod , hogy a drogokat vérből és/vagy vizeletből mutatják ki. Az legújabb fajtákat meg csak próbálják, de lehet , hogy nem sikerül.
187. pteri (válaszként erre: 186. - A0c1361e44)
2011. márc. 28. 12:38

Én is érdeklődéssel olvastam a fórumot, nagyon sajnálom szegény édesanyát és segíteni nem tudok, de én azt vettem ki hogy akármi is a helyzet, szereti a fiát és aggódik érte.

Nem értem, ha valaki segítséget kér, jön egy pár hozzászóló, és meg bele is rúg még egyet, hátha nem lenne elég baja.

186. a0c1361e44 (válaszként erre: 181. - 29e32fe052)
2011. márc. 28. 11:07

Te ki vagy?

Hogy találtad meg iwiwen?

Te ismered személyesen őt?

Csak azért regisztráltál, hogy ezt elmond?


Eszter? Ez a neve? ezt honnan tudod? Nézted a képeit és felismerted?


Nem értelek!


Elég sok kérdést tettem fel és nem keveredett bele egyszer sem a válaszokba.

2011. márc. 28. 11:05

Szintetikus drogok is kiválthatnak ilyen tüneteket, sőt meg is változhat a viselkedése.

Ebbe simán belefér amit leírsz.

184. Tevecca (válaszként erre: 180. - Tücsimücsi)
2011. márc. 28. 11:01
Kedves tücsimücsi. Sajnos nem szórakozik.
183. c33bd8536b (válaszként erre: 180. - Tücsimücsi)
2011. márc. 28. 10:33
Tudja a fene, én valahogy nem tudom elképzelni, hogy valaki egy ilyen témával szórakozzon.
182. 29e32fe052 (válaszként erre: 181. - 29e32fe052)
2011. márc. 27. 22:44

Ja,bocs,félreütöttem:

Mert azt írod, nem szeret álni, meg alar halni= nem szeret Élni

2011. márc. 27. 22:43

Kedves Eszter! Érdekes dolgok ezek,amiket leírsz. A fiad drogozik,és nem tegnap óta! Szerinted miért alszik állandóan? És csak mellesleg elárulom,hogy a drogot vizeletből mutatják ki és nem vérből,tehát hiába volt vérvételen!(Ahogy írtad)

Ja,és nem lehet,hogy csak téged utál? Mert azt írod,nem szeret álni,meg alar halni.Ehhez képest az iwiw adatlapján ezt írja:


Próbálom "nevelgetni" a nálam fiatalabb Barátaimat kisebb nagyobb sikerrel! Legalább ennyit tegyek értük, bár amiben csak tudok segitek az embereknek! , Na de nem fényezem magam! :)

Magamról:Szeretem az életet! Az élet szép, sok érdekes dolgot rejt! Lehet kicsit hülye vagyok de igy szeret aki szeret aki meg nem ....hát akkor igy jártam.


(Mivel minden nap többször is belép,így meg is változtathatta volna az adatlap szövegét.)


A fészbúkon pedig nem láthattad,hogy azt írta,öngyilkos lesz,mert nem is vagy az ismerősei közt és zárt az adatlapja!Onnantól nem láthatod az üzenőfalát sem....

2011. márc. 27. 22:20

Ma már ez a HARMADIK hihetetlen és paranoiás abnormális fórum. Sok időt nem töltöttem itt, csak most este, de feltűnt...

Ti mindent bevesztek...?????????

Valaki szórakozik, egyértelmű...

179. aeb0378846 (válaszként erre: 105. - MariJuli :))
2011. márc. 27. 22:14
19 volt
178. MariJuli :) (válaszként erre: 177. - Missmonroe)
2011. márc. 27. 18:33
Köszönöm, megnézem.
177. missmonroe (válaszként erre: 176. - MariJuli :))
2011. márc. 27. 17:26

az a lényege, hogy egyszer nagyon fent aztán nagyon lent van valaki, részletesebben nekem is utána kéne olvasnom, még csak az alapképzést végzem. úgy olvass utána, hogy bipoláris zavar : [link]


a két szélsőség alvásnál (vagy túl keveset vagy túl sokat, )csakúgy mint a testsúlynál (túl sok fogyás vagy túl nagy hízás) tipikus depresszió tünet lehet.

176. MariJuli :) (válaszként erre: 175. - Missmonroe)
2011. márc. 27. 11:34

Jól alszik. Túl jól. Alig bírom felkelteni. Éjjel sokáig fent van (kb 2-ig) és aztán kb délben kel. Még most is alszik.

Mi az a bipolaritás?

2011. márc. 27. 10:57
a hirtelen fogyás vagy a hirtelen súlygyarapodás depresszió tünet is lehet...aludni hogy alszik? nekem az egyik sanda gyanúm még mindig a bipolaritás....nincsenek olyan időszakai amikor hirtelen nagyon pörög?
174. Iringo Lili (válaszként erre: 173. - MariJuli :))
2011. márc. 26. 18:54

Olvastalak...Én is azt mondom,amit a Többiek,hogy minél hamarabb kerüljetek hozzáértő Orvos kezébe!!!

Ne hagyd Magad lerázni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. márc. 26. 18:41
Most olyan 170 cm
172. Várhegyi Márton (válaszként erre: 171. - MariJuli :))
2011. márc. 26. 18:40
Hány centi magas?
2011. márc. 26. 18:36

Már nem merek híradót nézni! Minden nap van valami! Most ez a dunaújvárosi zsinóros fojtogatós fiú!


Olyan jó 80 kg volt a gyerek 1,5 éve (kicsit duci is volt) most 60 kg körüli, igaz nyúlott is, de soványnak látom.

170. Várhegyi Márton (válaszként erre: 157. - MariJuli :))
2011. márc. 26. 18:10
20-25 kg fogyás? Elég sok. Növekedésben lévő szervezetnél már az is kóros lehet, ha stagnál a testtömeg. Ezzel is meg kellene keresni az orvost.
169. Bucóka20 (válaszként erre: 161. - C33bd8536b)
2011. márc. 26. 18:05

Én is ezt mondtam,h ezt már nem lehet egy-kettő-három... beszélgetéssel meggyógyítani.

Attól h beteg még lehet normális felfogású,én is beteg vagyok,de a felfogásommal tudtommal nincs baj.


Nekem annak idején (13éve) elváltak a szüleim,18-19 éves koromig semmi,de komolyan semmi bajom nem volt.Akkoriban szakítottam a barátommal plusz akkor érettségiztem..és jött a rémálom.Beteg lettem...és nem tudtuk h miért?!Olyan voltam mint egy zombi,14-16kg-ot fogytam 1 hónap alatt...na de nem ez a lényeg,hanem az h a betegségem,anyumék válására és az én akkori szakításomra vezethető vissza.Hajlamom is volt rá,mert apumtól ezt a betegségre való hajlamot (csakis a hajlamot) örököltem.És akkor , ott ...megreccsentem!És ciki,nem ciki...eltelt 3év..és még mindig ordítani tudnék a fájdalomtól,h ez így alakult.


Ezzel csak arra akartam rávilágítani,h igen..az h nincs az apukája,mármint h nm funkcionál,mint apuka...okozhat lelki betegséget.Kicsit is,nagyot is...!!!De ez csak egy feltevés.

168. MariJuli :) (válaszként erre: 167. - C33bd8536b)
2011. márc. 26. 16:01

Ez volt az első kérdése a pszichológusnak. Volt-e a családban pszichés beteg? A mi családunkban nem tudok depresszión kívül másról, az apját is kérdeztem, ő sem tud, bár őt annyira szerintem nem is érdekli, hogy komolyan utána nézzen.

Igen gondolkodom sokat, hogy mit hibáztam, hogy ennyire elment a gyerek. Én se vagyok hibátlan, hisz arról tanuskodik az egész eset, hogy hibáztam, de nem értem, hogy mikor tényleg minden jó adott, akkor miért lett ilyen.

167. c33bd8536b (válaszként erre: 164. - MariJuli :))
2011. márc. 26. 15:56

El kellene felejtened, hogy magadat okold a helyzetért. Mert ez a "nincs rossz sora" , arról szól, hogy felmerült benned, nem te vagy-e a felelős valamiképp.

Viszont utánanézhetnél a családnak.


Az ilyen problemák elég gyakran genetikai eredetűek.

166. a0c1361e44 (válaszként erre: 162. - MariJuli :))
2011. márc. 26. 15:41
Pajzsmirigy vizsgálathoz szükséges hormon. A fogyás miatt gondolok pajzsmirigy túlműködésre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook