Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Azt mondják a reggeli fontos. Te mit reggeliztél ma? fórum

Azt mondják a reggeli fontos. Te mit reggeliztél ma? (egyszavasok)


24. vicuska24 (válaszként erre: 22. - Sizsu)
2007. ápr. 26. 12:56
Nem marja a gyomrod az a sok savas? Almára energiaital elég merész.
2007. ápr. 26. 12:48
Egy joghurt+5 db korpáskeksz.
22. sizsu
2007. ápr. 26. 12:45
egy almát+kávét+energiaitalt. :) Hát énnekem reggel ennyire futja...
2007. ápr. 26. 12:43
Gabonapelyhet tejjel
2007. ápr. 26. 12:36
Tejet, tavaszi felvágottat vajas kenyérrel.
2007. ápr. 26. 11:48

én 3 in 1-t:)

reggel nekem kell a cukor:)

2007. ápr. 26. 11:41
instant 2 in 1 kávét
17. Nike
2007. ápr. 26. 11:17
Kávét
2007. ápr. 26. 11:13
Kolbászt és 2 db. kiflit, meg teát.
15. rika
2007. ápr. 26. 11:10
wasa kenyeret májkrémmel
2007. ápr. 26. 11:08
Zabpelyhes pancake (amerikai palacsinta)
13. Eve20
2007. ápr. 26. 11:01
Én a tejeskávé híve vagyok:))
2007. ápr. 26. 11:00
szalámis kenyeret paprikával
2007. ápr. 26. 10:48
Kakaó, szalámi 2dkg, kifli 1db és koleszterin csökkentő margarin.
2007. ápr. 26. 10:45
tejeskávét
2007. ápr. 26. 10:34
narancsot, almát, kakaós kalácsot, teát
2007. ápr. 26. 10:33
kakaós csigát
2007. ápr. 26. 10:26
1 kefírt
2007. ápr. 26. 10:12
2 fánkot
2007. ápr. 26. 10:10
Zabpehely+tej
2007. ápr. 26. 10:09
Vajas zsömlét,kakaóval.
2007. ápr. 26. 10:09
Teljes kiőrlésű kenyeret vajjal, snidlinges pulykapárizsival, 1 túró rudit:)
2007. ápr. 26. 10:08
Én semmit.Nincs étvágyam.
2007. ápr. 26. 10:07
Camambert sajtot almával és piritóssal. Finom volt:)

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook