Azt mondják a reggeli fontos. Te mit reggeliztél ma? (egyszavasok)
24. vicuska24 (válaszként erre: 22. - Sizsu)
2007. ápr. 26. 12:56
Nem marja a gyomrod az a sok savas? Almára energiaital elég merész.
23. 12667dcac6
2007. ápr. 26. 12:48
Egy joghurt+5 db korpáskeksz.
22. sizsu
2007. ápr. 26. 12:45
egy almát+kávét+energiaitalt. :) Hát énnekem reggel ennyire futja...
21. 854d84b78c
2007. ápr. 26. 12:43
Gabonapelyhet tejjel
20. vicuska24
2007. ápr. 26. 12:36
Tejet, tavaszi felvágottat vajas kenyérrel.
19. alexcheca
2007. ápr. 26. 11:48
én 3 in 1-t:)
reggel nekem kell a cukor:)
18. e399e02287
2007. ápr. 26. 11:41
instant 2 in 1 kávét
17. Nike
2007. ápr. 26. 11:17
Kávét
16. 0b099f6590
2007. ápr. 26. 11:13
Kolbászt és 2 db. kiflit, meg teát.
15. rika
2007. ápr. 26. 11:10
wasa kenyeret májkrémmel
14. Mókica
2007. ápr. 26. 11:08
Zabpelyhes pancake (amerikai palacsinta)
13. Eve20
2007. ápr. 26. 11:01
Én a tejeskávé híve vagyok:))
12. ffc9d89fcb
2007. ápr. 26. 11:00
szalámis kenyeret paprikával
11. 7d63a79b47
2007. ápr. 26. 10:48
Kakaó, szalámi 2dkg, kifli 1db és koleszterin csökkentő margarin.
10. d77e128ed9
2007. ápr. 26. 10:45
tejeskávét
9. Castellina
2007. ápr. 26. 10:34
narancsot, almát, kakaós kalácsot, teát
8. mixy 12
2007. ápr. 26. 10:33
kakaós csigát
7. Ancika
2007. ápr. 26. 10:26
1 kefírt
6. be52089f0e
2007. ápr. 26. 10:12
2 fánkot
5. anduca
2007. ápr. 26. 10:10
Zabpehely+tej
4. daroki
2007. ápr. 26. 10:09
Vajas zsömlét,kakaóval.
3. 8c82135a48
2007. ápr. 26. 10:09
Teljes kiőrlésű kenyeret vajjal, snidlinges pulykapárizsival, 1 túró rudit:)
2. reni79
2007. ápr. 26. 10:08
Én semmit.Nincs étvágyam.
1. freshlinda
2007. ápr. 26. 10:07
Camambert sajtot almával és piritóssal. Finom volt:)
További ajánlott fórumok:
- Mit reggeliztél?
- Azt mondják, az anyatej nagyon fontos…
- Vajaskenyeret reggeliztem és ez jótékonyan hatott a gondolataimra.
- IR-es kismamák...ti mindig szigorúan 7-kor reggeliztek?
- Száraz kiflit reggeliztem, beáztattam a tejeskávémba és jó...
- Csajok, ha reggel tornáztok akkor torna előtt vagy torna után reggeliztek? És miket?