Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csajok, ha reggel tornáztok akkor torna előtt vagy torna után reggeliztek? És miket? fórum

Csajok, ha reggel tornáztok akkor torna előtt vagy torna után reggeliztek? És miket? (beszélgetős fórum)


15. AndR3a (válaszként erre: 13. - A0c1361e44)
2010. dec. 20. 19:06
köszi szépen a választ :)
14. AndR3a (válaszként erre: 12. - Kakukkfű)
2010. dec. 20. 19:04
Köszönöm szépen, viszont kívánok sok erőt, örömet és kitartást Neked is a tornához :) szia
2010. dec. 20. 15:06
Sportolás után lehet enni. Előtte nem szokták javasolni, illetve kellemetlen is. Én edzés előtt sosem ettem legalább 1-1,5 órával, de utána kb. fél órát várok, azaz addig megfürdök, stb. És már eszek is.
2010. dec. 20. 11:50
Mennem kell,sok erőt,örömet és kitartást kívánok a tornádhoz! :)
2010. dec. 20. 11:41

Engem a zenéje idegesít egy idő után.

Futni nem szoktál?

Ha én abszolut lusta vagyok minden tornára,akkor elmegyek egyet kocogni,hogy mégis mozogjak valamit és ne legyen lelkiismeret furdalásom.

De azt csakis enyhébb időben,mert bármikor próbálkoztam hidegben,mindig megfáztam utána.

10. AndR3a
2010. dec. 20. 11:35
Én még csak most kezdtem el..kb. egy hete kaptam szobabicajt, úgyhogy azon tekerek, 7végén sízni voltam, januártól meg Zumbára vagy fitneszbe akarok menni. Régebben kezdtem én is tornázni RR, csak annyira nem csipem a hangját..amúgy nagyon jól megizzaszt, szóval tényleg tud vmit a csaj..csak egy idő után vhogy elment a kedvem tőle
2010. dec. 20. 11:30

Én minden reggel iszom zöld teát két nagy bögrével.

Mindig másképpen tornázok.Sajnos hamar megunok mindent,aztán váltok.

Van,hogy fitnessbe járok,aztán otthon csinálok magamnak gyakorlatokat,aztán olyan is van,hogy Rubint Réka DVD-re kínzom magam.

Te mit tornázol?

8. AndR3a (válaszként erre: 7. - Kakukkfű)
2010. dec. 20. 11:25
zöld teát én is iszom..épp most is :) nagyon szeretem és remélem használ is majd vmit :) Amúgy mit tornázol?
2010. dec. 20. 11:20

kb 2 szelet rozs kenyeret megpirítva,megvajazva és sajtot teszek rá.Hozzá iszom egy nagy bögre zöld teát.

A zöld tea egyébként zsírégető hatással bír.

Torna közben is kortyolgatom.

6. AndR3a (válaszként erre: 4. - Kakukkfű)
2010. dec. 20. 11:04
Mit eszel ilyenkor? Reggelente hány percet tornázol és mit? :)
5. bige (válaszként erre: 3. - AndR3a)
2010. dec. 20. 11:03

kelj föl hamarabb:)


..különben meg fehérjét ehetsz utána, és akkor tovább égeti a zsírt is.

2010. dec. 20. 11:02

Én egy keveset szoktam enni,mert üres gyomorral a vércukor alacsony,így az ember gyenge,és könnyen rosszul is lehet.

Evés után kb fél órával tornázok.

2010. dec. 20. 11:00
valahol úgy olvastam, hogy torna után kell várni 1-1,5 órát..csak én ezt nem tudom megoldani,mert utánna elkészülök és irány meló, ott meg nincs időm reggelizni már csak ebédelni. Nem szeretnék lemondain a reggeli tornáról,mert nagyon jól érzem magam tőle reggelente, felfrissülök csak hát ez a kaja probléma ne volna :)
2. bige
2010. dec. 20. 10:56
hát, semmiképpen sem előtte. Nem szabad közvetlenül semmilyen mozgás előtt enni! Esetleg készítsd el előtte a reggelidet, és utána edd meg
2010. dec. 20. 10:51
Arra vagyok kiváncsi, hogy oldjátok meg az evés akár reggel akár este is. Én jobban szeretek reggel tornázni viszont akkor nemtudok mindjárt enni, csakhogy később meg már azért nem tudok mert munka van és alig van időm arra, hogy vmi kaját csináljak magamnak..Szóval Ti, hogy oldjátok meg ezt a kaja+torna dolgot? :) Előre is köszi a segítséget :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook