Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt akarom, hogy lebukjanak! fórum

Azt akarom, hogy lebukjanak! (beszélgetős fórum)


1 2
7. ancsika688 (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2014. febr. 9. 18:12
Amikor beavattak,akkor kellett volna szoólnod,hogy csinálják,de téged hagyjanak ki a dologból.
6. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2014. febr. 9. 18:12

Ha a barátaid mindketten, mit zavar?

Felnőtt emberek, megtiszteltek a bizalmukkal, nem lehet könnyű, mikor előtted csinálják, de hát a barátjuk vagy.

Abba fogják hagyni, mert most még újdonság, aztán elműlik a varázs és kész.

5. d0ccf573f3 (válaszként erre: 3. - Kriszta773)
2014. febr. 9. 18:11
Öööööööööö egy helyen dolgozunk mindannyian.. Így kissé kivitelezhetetlen ez a ne találkozzak velük szituáció.
2014. febr. 9. 18:10
Ha engem kérdezel:igen. Alapból azért, mert partner voltál ebben.Ha őket nézem akkor is, mert elárulod öket. Ez egy vesztes játszma.Számodra. Bocsi.
3. kriszta773 (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2014. febr. 9. 18:10
egyszerűbb lenne, ha nem találkoznál velük, akkor te sem éreznéd magad kényelmetlenül :)
2014. febr. 9. 18:09
Itt az a legnagyobb gond, hogyha lebuknak Téged, mint a titok tudóját is rántják magukkal. És Téged is ugyanúgy utálni fog mindenki, mint őket.
2014. febr. 9. 18:07

Adva van egy barátnőm (férjjel, gyerekekkel) és egy jó barátom (feleséggel) akik összeszűrték a levet. Az, hogy engem beavattak ebbe az egész kapcsolatba, nyilván bizalomra ad(hatna) okot, nincs is ezzel semmi gondom. A gondom az, hogy amit eddig visszafogottan csináltak, és találkoztak havonta egyszer, azt már egyre undorítóbban csinálják, már a gyomrom forog tőlük. A parkolóban, a ház mögött, mindenhol képesek összeugrani egy-egy fél órácskára. Arról nem is beszélve, hogy már hányingerem van attól, ahogy a jelenlétemben viselkednek, hogy a jelenlétemben beszélik meg a szexuális együttléteiket, hogy nyalják-falják egymást, sokszor már hátat is fordítok de akkor is hallom a cuppogásaikat. Szóltam már nekik emiatt, hogy nincsenek kettesben és legyenek rám tekintettel de az volt, hogy jaj mit vagyok ennyire pirulós. Komolyan egyszerűen egyre visszataszítóbbak. Az, hogy már a kocsiparkolóban is képesek egy öt perces gyors numeráért összeugrani hihetetlenül qrvássá teszi a szememben ezt a nőt. És akkor mintha mi se lenne természetesebb úgy mesél másnap róla, mintha kérdezte volna bárki is. Nem tűnik fel, hogy nem kérdezem, és már inkább kimegyek az irodából, ha ezek ketten megjelennek.


Eddig szóltam nekik, ha épp nyalfák-falták egymást, hogy nem kéne, mert xy-t láttam erre jönni a folyosón, de már úgy vagyok vele, hogy nem szólok, hátha lebuknak. Szemét vagyok emiatt?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook