Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Azért is megmutatom, hogy lefogyok fórum

Azért is megmutatom, hogy lefogyok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. jún. 22. 21:41
Ma senki nem volt itt? Hétfőn jön a megmérettetés, hogy reméljük könnyűnek találtatunk :)))
2007. jún. 21. 22:14
na és persze az sem mellékes, hogy a menü most csupa tengeri motyó lesz, rák, hal, és kagyló...még jó, hogy szeretem az ilyesmiket:))
47. lerika723 (válaszként erre: 45. - Sarkanylany)
2007. jún. 21. 22:12
hnaja a partyk:)) egy előnye van, hogy ilyenkor incsi-fincsi grill hamik és saláták vannak! :))
46. lerika723 (válaszként erre: 43. - Sarkanylany)
2007. jún. 21. 22:10
Érdekes módon magamhoz képest, én is egészen jól tűröm a meleget, bár utálom mikor az arcom "nyúlik" a melegtől. Egésznap egyébként szinte nem is vagyok éhes, a meleg miatt de annál inkább szomjas és hál'istennek rengeteg folyadékot iszom! Estére persze én is mindig megéhezem, amikor már itthon nyugiban vagyok, pedig pont ilyenkor már nem kellene enni! Ma viszonylag korán vacsiztam, de ha sokáig fent vagyok /főleg mert én sem tudok aludni/ újra megéhezem. ilyenkor próbálom becsapni magam egy kefírrel, vagy joghurttal esetleg valami könnyebb kajcsival
45. sarkanylany (válaszként erre: 44. - Lerika723)
2007. jún. 21. 22:04

hát ezek a partyk :); vagy :((( ???


de tavasszal húsvét van, télen meg karácsony...

44. lerika723 (válaszként erre: 41. - Rózsa74)
2007. jún. 21. 22:02

a kapszulában tényleg nem érezni, én sem túl sok jó véleményt hallottam az almaecetről, de így semmi "ize-bűze" :)) és szerencsére semmi mellékhatása sincs(egyenlőre)

Légy erős, én a héten kaptam egy kedves kolleganőmtől egy szelet tortát /persze nem tudta, hogy mostanában nem eszem ilyesmit/, kellemetlen volt kissé, de erősen és határozottan visszautasítottam és tovább "ajándékoztam" :)

A hétvégén egyébként szülinapi kerty buliba vagyok hivatalos, és én készítem a Tiramisut, szorítsatok!!!hogy legyen elég akaraterőm! ez a kedvencem egyébként:( azért a kitartásomért egy ici-pici kóstolást megengedek magamnak:-))))nehogy rosszat kapjanak a vendégek:-)) nem venném a lelkemre:-)))))

43. sarkanylany (válaszként erre: 42. - Lerika723)
2007. jún. 21. 22:01

Csak előre! Én is ezért járok ide fel, mert itt csak erről dumálunk, és látjuk más kínját, nyűgét és ez segít felejteni a magunkét.

Eddig egész jól bírtam a meleget, de mára bedobtam a törülközőt. Feszült vagyok, aludni sem bírok :)

És azért baj ez, mert ha ideges vagyok megjön az étvágyam. :(

El megyek majd megint egy hidegvizes zuhanyra és megpróbálok aludni, hogy holnap újjult erővel folytassam atkins barátunk tanácsait.

42. lerika723 (válaszként erre: 40. - Sarkanylany)
2007. jún. 21. 21:54

köszi:)

Csak semmi feladás, előre haladás:-)))

41. rózsa74 (válaszként erre: 39. - Lerika723)
2007. jún. 21. 12:40

Helló!

Régen ittam az almaecetet,egy idő után ugy éreztem mintha bort innék iszonyatos szaga lett. Gondolom kapszulában nem érezni!

Megigérem jövőhétem előveszem a futógépet én is!

A kisfiam most nyomta a kezembe a fagyiját,hm.. hova tegyem.Tavaly annyira erős voltam hogy ilyenkor kidobtam!

40. sarkanylany (válaszként erre: 39. - Lerika723)
2007. jún. 21. 07:34

Üdv csapatban!


Az új kezdők mindig lendületet adnak, hogy mi se adjuk fel.

Sem a diétát, sem a tornát.

2007. jún. 20. 21:15
sziasztok,csatlakoznék ha lehet, olvasgattam már jó néhány témát:)eddig nem szóltam hozzá. de most én is úgy döntöttem egy kis biztatás jól jöhet, hogy ne adjam fel:))és hátha hasznos lehet amit én írok nektek:))én ma kezdtem el almaecet kapszulát szedni, mellette a barátnőmmel jövő héten rendszeresen futni szeretnénk, valamint több hete lemondtam az édességről, kivéve persze egyszer egyszer egy fincsi fagyiról:))de próbálok tudatosan több gyümölcsöt enni inkább(süti helyett is)
2007. jún. 19. 16:56
szia rózsa, saját családom még nincs, de a szüleimnek szoktam főzni, igaz nem minden nap. így biztos nehezebb hogy állandóan jókat kell főzni:(( étvágyam leküzdédére én mindig almát eszem, az engem egy időre eltelit. néha még csokit is szoktam enni, de vannak trükkjeim:) általában étcsokit veszek és ha csokira vágyom 2kockát megolvasztok mikróban, majd bele keverek 3 evőkanál zabpelyhet. és így eszem meg, így laktatóbb és nem eszem meg az egész táblát:)
2007. jún. 19. 15:02

Zsuzsa,még van egy gond igaz hogy idöm lenne mert itthon vagyok tornázni,de közben föznöm is kell a kis családomra!Ezért szedtem étvágycsökkentőt mikor fogyóztam.

Neked van családod?

2007. jún. 19. 14:59
Van vagy 10 dvd-m is mindenféle torna,de a férjem még itthon van a héten és nem akarok döngetni előtte.
35. rózsa74 (válaszként erre: 30. - 91d4989ab9)
2007. jún. 19. 14:57
Hát a sportttal úgy állok hogy mikor tudatosul bennem hogy már nem adom fel a fogyit akkor kezdem el,akkor leporolom a szobabicajt meg a futópadot!Méd rá se néztem,eddig!
34. rózsa74 (válaszként erre: 33. - Sarkanylany)
2007. jún. 19. 14:52

Igen az az aranyszinü bogyó!Már megváltozott az összetétele.


De most megleszek nélküle!(remélem)

33. sarkanylany (válaszként erre: 22. - Rózsa74)
2007. jún. 19. 13:32
Vagy tíz éve Ausztriából vmi ilyen nevű bogyót én is kaptam, arany színű kapszula. Ez az ? Nagyon sokat fogytam vele, de nagyon hamar vissz ia jött. Anfetamin van benne és beindítja a szervezetedet. Nálam állandó szomjúságot idézett elő és pörögtem, mint ál...t. Még aludni sem bírtam, majd a kúra második feében olyan fáradt lettem, hogy alig bírtam még az ágyból is kikelni. Azt hittem akkor az elején, hogy jó teszek magammal, ne de utána!!! Szóval inkább ne szedj semmi ilyet. Ha nem akarsz sportolni, menj sétálni. Én amikor dolgoztam minden nap 10 km gyalogoltam be a mhelye. Meg lehetett szokni és fitt voltam tőle.
32. sarkanylany (válaszként erre: 21. - Ancsa6868)
2007. jún. 19. 13:26
Már nagyon régi, de ha el akarod kezdeni olvasd el a könyvet, de érd be az újságokban írt 3-4 oldallal. A könyv ára nem vészes, ma x 2000 Ft lehet, de biztos van antikváriumban, vagy könyvtárban is. De szívesen válaszolok, ha vmi konkrét dolgot szeretnél. Írhatsz a privátba is.
31. ancsa6868 (válaszként erre: 30. - 91d4989ab9)
2007. jún. 18. 22:20

Sziasztok

Halottatok valamit az Algae Bio Slimmerről?Most rendeltem meg és hallottam valamit róla hogy mellék hatásai vannak.Lehet hogyha megjön be sem merem szedni.Ha valaki próbálta írjon.Előre is Köszi

2007. jún. 18. 18:47
rózsa, sportolsz valamit? nekem a mozgás segít a mértéktartásba, ha valamit bűnözök, utána fél órát futnom kell. hát így mindig elgondolkodok megéri-e megzabálni egy tábla csokit:))) ma is ettem, de csak két kockát és étcsokit és elég is volt.ez kb 60kcal volt, mint kb. egy alma.bár az alma jobban laktat:))) de néha kell a csoki is:)
29. rózsa74 (válaszként erre: 28. - 91d4989ab9)
2007. jún. 18. 18:24
igen csak én nem tudok mértéket tartani,hogy csak egy kicsit!!!! mert nem tudom hol a kicsi határa
2007. jún. 18. 17:46
rózsa egyél rendesen!!!! ne koplalj, utána visszajön gyorsan. reggelizz rendesen , tízoraid és az uzsid legyen alma vagy joghurt vagy más gyümi, az ebéded jó 2kor, a vacsid meg valamilyen tejtermék vagy húsi vagy zöldség.
27. f124753f33 (válaszként erre: 25. - Rózsa74)
2007. jún. 18. 16:24

Hát szerintem sem kellene!

Természetes úton lehet tovább tart, de viszont nem kell tartani mindenféle mellékhatásoktól.

Kitartást! (És lazán dobd a kukába ezeket a bogyeszeket)

2007. jún. 18. 16:23
szoval nem szer hanem szar volt a látásom!bocsi
25. rózsa74 (válaszként erre: 24. - F124753f33)
2007. jún. 18. 16:22

Nem mert már régen is szedtem amikor még sokkal erősebb volt.Nekem semmi bajom nem volt tőle,csak nem voltam éhes.Hozzákell tenni hogy alacsony a vérnyomásom és ez legalább felvitte nem voltam mindig álmos!

Ja ami lehet hogy tölevolt az az hogy a látásom szer volt,mintha homályos lett volna minden de erre jóval késöbb jöttem rá mikor már nem szedtem és elmult!

DE most erőt veszek magamon és nem költök ilyen szarokra!!!Tényleg!

24. f124753f33 (válaszként erre: 22. - Rózsa74)
2007. jún. 18. 15:50
Szia! Igazán nem akarok kötözködni, de nem féltél az Adipextől? Úgy tudom már be is van tiltva...
23. rózsa74 (válaszként erre: 3. - Sarkanylany)
2007. jún. 18. 15:42
Hát az atkinset én is átrágtam már egy párszor,egész addig negyon jónak tartom még el kéne kezdeni.Igy voltam a testkontrollal is,nekem valahogy nem megy papir szerint élni!Egyszer megcsináltam a francia diétát és fogytam is vele 2hét alatt 9kg ot,de többször nem birtam ki.Jó neked hogy megtudod csinálni.
22. rózsa74 (válaszként erre: 2. - 91d4989ab9)
2007. jún. 18. 15:38

Szia Zsauzsa!

Hát én nem szoktam papir szerint fogyózni,csak elhatározom hogy nemeszem és kész.Ez ugy zajlik hogy napi egyszer eszem kb 2körül,és ezt megszokom.Tavaly sokat fogytam igaz adipexel,de most erős leszek és anélkül is megpróbálom.Igaz van még 10szem reductilom de ez nálam semmit nem ért,azt még most beszedem.Ja hát a mérlegelőm az igen hullámos,nálam 10kg föl-le az hamar megy.Évente 1szer lefogyok és visszahizom,ez a rendszer.

21. ancsa6868 (válaszként erre: 20. - 91d4989ab9)
2007. jún. 18. 14:46

Sziasztok

Mi az az atkins,valami újj fogyi?Én is próbálkozom sok mindennel,de nem sok sikerrel.

2007. jún. 18. 14:34
sajna nem tornázom csak a futás van, de erősen gondolkodok egy torna dvd-n, de nem tom melyik lenne jó. annyi van
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook