Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az vagy, amit megeszel fórum

Az vagy, amit megeszel (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
15. Gigi...26 (válaszként erre: 14. - Zikzik)
2006. ápr. 25. 11:57

na igen, a Burger King detto...

Tényleg jó kis figurák, nem is bánnám, ha csak azt vennénk, és nem kérné a kaját a gyerek:)

14. zikzik (válaszként erre: 13. - Molntak)
2006. ápr. 25. 11:51
Pedig milyen jó kis Spongyabob figurákkal hülyítették a gyerkőcöket! :O))
13. molntak (válaszként erre: 12. - Gigi...26)
2006. ápr. 25. 11:39

azt elhiszem, hogy megbolondultok tőle:(

Sosem fogom engedni, hogy ilyeneket gyűjtsön, akkor inkább a chipsek vackait gyűjtse.

12. Gigi...26 (válaszként erre: 7. - Molntak)
2006. ápr. 25. 11:34

Nem gondoltam volna, hogy valaha ilyet fogok kérni, de gyere molntak, rugdosd meg az én kisfiamat is :D

A Meki a gyűjthető játékaival "megbolondítja" a gyerekeket (meg az anyukákat...)!

11. Courage (válaszként erre: 10. - 33e0394ae2)
2006. ápr. 25. 11:30
Oké, köszi:) Már úgyis teljesen vega akartam lenni, újabb indíték:D
10. 33e0394ae2 (válaszként erre: 9. - Courage)
2006. ápr. 24. 21:47

A konyv foszzereplojènek meghal a kislànya,mert a hamburgerjèben a hùs nem volt teljesen àtsutve....Szòval valamilyen baktèrium kerul a szervezetèbe.Ezen kivul egy csomò mindent leir a vàgòhidakròl ahonnan a hùst szàllitjàk ès nem èppen èlmènybeszàmolò.

Olvasd el!Szerintem nagyon jò kis konyv.

9. Courage (válaszként erre: 8. - 33e0394ae2)
2006. ápr. 24. 20:43

Mit írt róla ami ennyire elborzasztott?:)

Bár a film is durva...nagyon.

Ez a gyerekrugdosás jó:D

8. 33e0394ae2 (válaszként erre: 7. - Molntak)
2006. ápr. 24. 14:11

én nagyon szeretem a McDonald's-os kajàt ès sajnos a gyerek is.Szerencsère a kozelunkben nincs egy sem ugyhogy max. havonta eszunk amikor bejutunk valamelyik bevàsàrlòkozpontba.

Pàr ève olvastam Robin Cook "Mèreg" cimu konyvèt ès utànna tobb mint egy èvig nem ettem hamburgert.

7. molntak (válaszként erre: 6. - 33e0394ae2)
2006. ápr. 24. 14:04

Ja:)

Ha majd egyszer halljátok a hírekben, hogy valami barom megrugdosta az összes gyereket valamelyik gyors étkezdében, akkor az én leszek:)

(az a baj, hogy én is ilyen kaja függő lettem, mert amikor ott dolgoztam, sokat sokat ehettünk belőle és azt hiszem, hogy hozzá szoktam, bár már nem eszem csak nagy ritkán)

6. 33e0394ae2 (válaszként erre: 5. - Molntak)
2006. ápr. 24. 14:01
Az tuti,hogy mèg a kozelèbe sem fog merèszkedni ha ezt a mòdszert alkalmazod:)))Szerintem rugdosd meg a tobbi gyereket is!Legalàbb rajtuk is segitesz:)))
5. molntak (válaszként erre: 4. - Courage)
2006. ápr. 24. 13:57
Én azt a technikát fogom alkalmazni a gyerekemnél, amit a pasi mond a filmben. Jól pofán rugom a gyereket akárhányszor elmegyünk egy meki mellett és akkor semmi pozitív élményt nem fog számára jelenteni.:)
4. Courage (válaszként erre: 3. - Zikzik)
2006. ápr. 24. 13:39

Hát igen...sajnos valahol ez nem a mi hibánk. Jó persze, mi akarjuk megenni, csak ez igazából már a gyerekkorban kialakult függőség miatt van.

A jó öreg cukor...

2006. ápr. 24. 09:34
Bevallom, hogy tegnap kipróbáltam az új McFlurry fagyit egy autós McDumálszban. Néha elcsábulok. Kólát is iszom. Így lettünk szocializálva.
2006. ápr. 23. 19:54

Hát én láttam...

Érdemes megnézni, rettentő!!!

3 hónapja láttam, azóta nem megyek mekibe. Előtte is csak ritkán, de soha többé!

Ami nincs a filmbe, hogy a sültkrumplit például marhafaggyúba forgatják meg és úgy sütik. Azért van az, hogy 10 perc múlva már szottyos.

Marhafaggyút amúgy hordók kikenéséhez használják...No comm.

2006. ápr. 23. 10:15
A mozik már vetítik a gyorséttermi ételek katasztrofális hatásait bemutató dokumentumfilmet, a Super Size Me-t. Az egészségtelen táplálkozás terjedéséért azonban nem okolhatók egyedül ezek a vendéglátóipari láncok. Az egyén felelőssége is óriási abban, hogy mit és mikor eszik - egy felmérés szerint a halálokok 46%-a az elhízásra és a helytelen táplálkozásra vezethető vissza. Még a valóban káros dohányzás is *csak* 31%-ban felelős a siralmas halálozási mutatókért.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook