Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gillian McKeith: Az vagy, amit megeszel című könyvét olvasta valaki? Nem tudom, érdemes-e megvenni? fórum

Gillian McKeith: Az vagy, amit megeszel című könyvét olvasta valaki? Nem tudom, érdemes-e megvenni? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 29. 11:28
Sziasztok, nem szeretné esetleg valaki eladni Gillian McKeith: Az vagy, amit megeszel c. könyvét? Én már ezer éve keresem, és sehol nem találok, se antikvárium, semmi... Vevő lennék rá!
2009. máj. 12. 08:48
22. 2d5a00656a (válaszként erre: 21. - Csera)
2009. ápr. 27. 12:43
köszi:)
21. csera (válaszként erre: 20. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 27. 06:51

Gondolom raktárban elfogyott, de még boltban lehet 1-1 példány, még ha kicsit sérült is a borító (akkor még olcsóbb)!

Na, korán van, 3x "még"-eztem, de nem tudok mást írni :DDD

2009. ápr. 26. 21:19
Bp. XV. ker?Polus center auchan ,cora,ezek mind közel vannak,de az alexandra azt írja nincs megrendelés,de hogy miért nincs azt nem írja...
19. csera (válaszként erre: 18. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 26. 21:17

Nincs a közeletekben boltjuk?

Én a debreceni boltban vettem, de lehet már elfogyott :(

2009. ápr. 26. 20:25
Hát megtaláltam ,de nem engedi megrendelni..
2009. ápr. 26. 20:20
Én nem találom az Alexandrán ezt a könyvet,bár megrendelném.Mi a címe??Mármint az hogy:Az vagy amit megeszel vagy más???
16. browning (válaszként erre: 15. - Csera)
2009. ápr. 21. 21:28

hehe:)) reggel azért nem eszek mert hányingerem vana kajától XD reggel 7kor...brr

azt majd köv. hónapban XD

anyumnak candidája van. arra "jó" a könyv?:P mármint ugyebár a helytelen táplálkozás miatt vana candida... :s majd neki is megmutatom:D:D

megvettem*-* csodásmesés,de még nem vt időm átlapozni sem tisztességesen xD

cupp

15. csera (válaszként erre: 14. - Browning)
2009. ápr. 21. 21:05

Jaj istenem! Ha én lennék az Anyukád, biztosan elfenekelnélek :D, reggeli nélkül nem lehet tanulni, az agyműködéshez is kell a szénhidrát!!!

Olvass csak, biztos nem lesz károdra és ha van még 600 ft-od, akkor Alexandra: Súlykontroll (tudom nem ez a topik) könyve is érdekes a témában.

14. browning (válaszként erre: 13. - Csera)
2009. ápr. 21. 16:21

köszi:$ jólesik a véleményed:)

asszem ma megveszem *-* már tisztára bezsongtam XD megtanulom gyorsan a kémiát,elmegyek úszni-előtte beszaladok az alexandrába és bevásárolok:D:D- és akk nyugiban olvashatom a könyvemet *-* a vadiúj csodásmesés (xD) egészséges könyvemet:))

am hmm...igen,szoktam este nasizni :$ egészpontosan így du fele mikor hazaérek suliból-és kb ez az egyetlen étkezésem egész nap:/ de ez is változó h van h egy ebédnyit eszek,van h csak pár falatot...

jót fog tenni a könyv!:) :)) felvillanyozódtam:D

13. csera (válaszként erre: 12. - Browning)
2009. ápr. 21. 08:11

Néztem az adatlapodat, nagyon fiatal vagy és korodhoz képest "komolyan" gondolkozol :)!

Neked még nagyon fontos az egészséges étkezés, de semmit sem szabad elhagynod a fejlődéshez. Szükséged van szénhidrátra, az izmoknak és fehérjére is, zsírokra a vitaminfeldolgozáshoz. Persze a szénhidrát lehet összetett szénhidrát, pl. teljes kiőrlésű lisztekből készült termékek, fehérjére és zsírra pl. fehér húsokból, csirke, pulyka, HALAK (ezt azért írtam nagybetűvel mert nagyon kevés család étrendjében szerepel rendszeresen).

Ha "jövőd" szempontjából érdekel az egészséges életmód téma, akkor minden olvass el amit tudsz! A tudást nem vehetik el tőled! Egy idő után magadtól ki tudod szűrni a "hülyeségeket" :D, mert ne higgy el mindent.

A fogyás pedig lehet magától lezajlik, a növekedés folyamán. Annyit ajánlhatok minden lelkiismeret furdalás nélkül, hogy az esti nassolást hagyd el (ha tettél eddig ilyet).

12. browning (válaszként erre: 11. - Csera)
2009. ápr. 20. 15:43

hát..több cél:)

pl -fogyás

-egészségesebb kaják...:D

-meg valami olyat kéne találnom ami édes,de nem hizlal, vagy legalább egészséges -.-"

- érdekelnek a betegségek,amik rossz étkezési szokások miatt lesznek

- érdekel az egész kajás dolog... :)) valami olyan pályát is szeretnék majd választani:))

11. csera (válaszként erre: 10. - Browning)
2009. ápr. 19. 21:59

Attól függ mennyire vagy elszánt!?

Ha teljesen az Ő utasításai szerint akarod átalakítani az étrendedet, akkor majdnem vegetáriánusnak kell lenned, max egy kis hal. A másik, az anyagiak, nem a legolcsóbb beszerezni azokat a zöldségeket-gyümölcsöket, amiket ajánl, ha egyáltalán be tudod szerezni?

Persze, rengeteg jó dolgot megtudhatsz a könyvből és szerintem ha csak már kis mértékben is sikerül átalakítanod az életviteled, tettél valamit az egészségedért!

Olvasmánynak pedig mindenképp ajánlom, különféle tüneteket vesz végig, amit utána orvosol is.

Ha megvetted és olvasod, szívesen beszélgetnék veled az írottakról!

2009. ápr. 19. 20:36
hali!én most szeretném megvenni:)) alexandra-1999:) szóval?érdemes?:D a sorozat sztem szuper;)
9. csera (válaszként erre: 8. - Zsuzsi668)
2009. ápr. 5. 16:56

Szia!


Most is Gillian műsorát nézem :) és tényleg rengeteg olyan dolgot ajánl egészséges étkezés gyanánt. Nem tudnál egy-egy cikket vagy menüajánlatot lefordítani, az angolul nem tudóknak :)?

Biztos időigényes dolog, de nagyon megköszönnénk!

2009. ápr. 5. 16:01

Sziasztok, senki kedvét sem szeretném elvenni (a neten lévő diétás ötletei nem is tűnnek rossznak, bár itthon valóban nem mindennapos alapanyagokat használ), de ha nagyon vadakat olvastok a könyvében, akkor esetleg angolul tudóknak ajánlanám ezt a cikket:

[link]

2009. márc. 13. 16:47
Senki nem olvassa?
2009. márc. 6. 15:33

Sziasztok!

Nekem is nagyon tetszik a műsora! A férjem megvette nekem az Alexandra Könyváruházban (Debrecenben), 1999.- ft-ért, így még postaköltséget sem kellett fizetni.

Nagyon jó a könyv (most a 122. oldalon járok) apró szépséghibákkal :). Pl. rengeteg olyan étel szerepel benne, amiről még nem is hallottam és az elkészítésük sem egyértelmű számomra.

Egyébként kicsit természetgyógyászati szakkönyv, mert sorra veszi a tüneteket és leírja, hogy milyen problémára, milyen ételeket nem szabad enni, mit ajánlott és milyen gyógyteával/vitaminnal segíthetsz még magadon.

A minősége jó, fűzött és minőségi lapok, csak ennyi anyag fele ekkora lapszámba is belefért volna. Egyszer óriás betűkkel ír, máskor alig bírom kiolvasni.


Azért jó lenne, ha valakivel megtudnám tárgyalni az olvasottakat! Szóljatok ha más is olvassa!

2009. febr. 14. 18:15
Megvettem. Már csak idő kell, hogy el is tudjam olvasni.
2009. febr. 7. 18:33
Igen láttam, hogy a neten olcsóbb, de érdekelne, hogy érdemes-e megvenni?
3. d8908b786a (válaszként erre: 2. - D8908b786a)
2009. febr. 7. 18:17
Sőt az Alexandrán csak 1.999.-Ft.
2. d8908b786a (válaszként erre: 1. - Pavelancsika)
2009. febr. 7. 18:15
Booklineon csak 3.600.-Ft. Inkább onnét rendeld meg.
2009. febr. 7. 18:12
Gillian McKeith: Az vagy, amit megeszel című könyvét olvasta valaki? Tetszik amit a tv-ben csinál. Láttam 4500-ért meg lehet venni, de vakon nem vásárolnék ilyen drága könyvet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook