Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az újévi fogadalmam, hogy telefonnyomkodás helyett,... fórum

Az újévi fogadalmam, hogy telefonnyomkodás helyett,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
41. go!! (válaszként erre: 39. - Epresturmix)
jan. 2. 14:07
Én is a nyelvtanulást tűztem ki, de hamar lelohadt a lelkesedésem utánajárva az áraknak :( Igazából fejlesztem magam folyamatosan, rengeteg input elérhető, beszélgetni szerettem volna kicsit. Bár van olyan elmélet, hogy megfelelő input esetén, egyszer csak kicsordul az emberből a beszéd. Azt hiszem ezt megvárom.
40. Sirga (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 2. 10:10

Akkor lehet, Neked is bejönne John Grisham. Velem ő szerettette meg az olvasást. :)

Jó lenne idén többet kreatívkodni! Varrni, rajzolni, ... Intenzívebben haladni a nyelvtanulással, de hát már kopnak a kerekek. :/ Újra olvasni is - tekintve, hogy az elmúlt 5 évet tanulással töltöttem. És jó lenne egy jó munkahely. :)

39. Epresturmix (válaszként erre: 14. - Timycat)
jan. 2. 08:37
Én is megyek nyelvtanfolyamra. A munkahelyem fizeti. 🍾
38. globus (válaszként erre: 37. - Timycat)
jan. 1. 23:16

Nekem idén 5 nap volt a leghosszabb :) Nem is akartam. Ennyivel meg vissza tudom venni a cselekmény fonalat úgy, hogy ne több napos elveszettség, fejetlenség, új munkahely fíling legyen.

Régen nem így volt, nagyon megváltoztak a körülmények.

37. timycat (válaszként erre: 34. - Globus)
jan. 1. 23:08
Én régen augusztus közepétől szeptember végéig "szabin" voltam, ne tudd meg, meg akartam halni, hogy menni kell dolgozni, azt se tudtam merre kell elindulni az irodaház felé. Leszoktam róla, 2-3 hét után visszatérni még nem annyira gáz.
36. gyöngy:) (válaszként erre: 34. - Globus)
jan. 1. 22:58
Valahol megértem, minél többet van az ember szabin, annál nehezebb visszamenni.😀
jan. 1. 22:52
Sziasztok, fogadalmat nem teszek mert az sosem jön be. Persze tudom rajtam múlik mennyi teljesül belőle.
34. globus (válaszként erre: 33. - Gyöngy:))
jan. 1. 22:34
Mérnök ismerősöm cége minden év dec.18-án leáll. Nekem még onnan van 9-10 munkanapom, de mindig kötelező sajnálni őt, amikor zokogó szmájlival jelzi, hogy januárban megkezdi a munkát . Évenkénti menetrend 😀
33. gyöngy:) (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 1. 22:12

Nem várostól függ, hanem attól, hogy milyen tipusú suliba jár. Nem is tetszik a gyereknek, hogy neki már menni kell:)

Meg nekem sem, hogy nekem is menni kell:D

32. gyöngy:) (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 1. 22:09

Igen, ez egy új dolog, én is csak azért tudom, mert érint.

Most már elválik a szakképzési intézmények tanév rendje a köznevelési intézményekétől.

Előbbiben csak jan. 2-ig tart a téli szünet, így nekik már menni kell.

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Gyöngy:))
jan. 1. 21:59
Akkor ők egy nagyon jó városban élnek ezek szerint.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Gyöngy:))
jan. 1. 21:58
Nekem úgy jött le ahogy mondta, hogy ez országos. Nem tudtam eddig, hogy nem az.
29. gyöngy:) (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 1. 21:57
Az én gyerekem szerdán már megy suliba, ez sem igaz általánosan, hogy a sulik csak 8-án indulnak.
28. gyöngy:) (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 1. 21:52

Okés, de te azt írtad, hogy "aki a közigazgatásban dolgozik". Ez így nem igaz. Mert a közigazgatásban a hivatalos igazgatási szünet dec. 27 - jan. 1.

Az más dolog, hogy egy adott önkormányzat képviselő-testülete elrendelte, hogy náluk a Hivatalban szünet lesz.

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Timycat)
jan. 1. 21:50

Na azt nem tudom szabi terhére-e. 20-on évesek a gyerekei már.


Nekem úgy jött le, hogy csak nem dolgoznak, azt mondta a sulik-óvodák sem indulnak el, csak 8.-án.

26. timycat (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 1. 21:34
De a szabadság terhére nem dolgozik gondolom. Szóval ha van felügyelni való gyerek otthon akkor oké, ha nincs és egyéb program sincs, akkor azért ez nem annyira jó dolog, nem mázli kategória.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Timycat)
jan. 1. 21:31

Múltkor kaptam Agatha Christit, de az sem jött be. Poirot mondjuk filmben sem érdekel.

De volt olyan könyve amit meg 3 nap alatt elolvastam.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Gyöngy:))
jan. 1. 21:29

Unokatestvérem egy megyeszékhelyen dolgozik a polgármesteri hivatalban, és nem fog dolgozni csak 8.-án.

Azt mondta, a fűtésen sporolnak ezzel.

23. gyöngy:) (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 1. 21:07

Ezt nem jól hallottad. Én is közigazgatásban dolgozom és megyek holnap dolgozni.

Az kezd 8-án, aki szabin lesz.

22. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 1. 20:04
Holnap meló, szerdán pihenős vagyok! De bemegyek ha kell! Aztán szépen lassan összeírom mikor hová megyek, mennyi szabi kell. Én is ismerek sok embert aki majd csak 8-án kezd. Van aki márciusban.😎
21. timycat (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 1. 19:50

Lehet, hogy ez a baj, a romantikus irodalom engem sosem kötött le.


Nálam az életrajzi, történelmi könyvek a nyerők, valamint a skandináv krimik.

De szerző függő ez is. Én Churchill-fan vagyok, de Boris Johnson Churchill-tényező könyvét egyszerűen képtelen vagyok elolvasni, kb a 150. oldalig jutottam 1 év alatt.

Nálam még nagy hiányosságok vannak "mérföldkő" irodalomban is, de sokszor csalódok, nagy hype aztán engem mégsem köt le. Aztán nem tudni kiben van a hiba.


Könnyed, love sztoris, romcsis irodalmas volt kolléganőmnek Nárayt ajándékoztam egyszer, ő teljesen Náray-fan lett. De én még egy Náray könyvet sem olvastam. Tervben van régóta, de tolódik.


Tényleg keresni kell, hogy mi fogja meg az embert.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Timycat)
jan. 1. 19:28

Az lehet.

Alapvetően filmekben a krimiket, thrillereket, nyomozós témákat szeretem.

Könyvekben mindig romantikus, vidám storykba fogtam. Mert úgy gondoltam az kikapcsol. De untat inkább..

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Timycat)
jan. 1. 19:25
Sok sikert hozzá! :)
jan. 1. 19:24

Első lépéseket megtettem, felfüggesztettem a facebuk tagságot. De lehet, töröltem is, még nem tudom.

Rengeteg időt elvesz, mert ott elkeveredek mindenféle hülyeségek felé.


Újra kell olvasnom a Farkasok-at és a Tisztgyár-at.


Aztán valami könnyebb, Fábián Jankától.


2 éve nem vettem elő az Akik nyáron is fáznak, az én bibliámat.

10 perce 62,9 kg voltam, borzalom.:((((((((😥

17. timycat (válaszként erre: 14. - Timycat)
jan. 1. 19:16
Ja meg kitűztem, hogy sminkelni is meg kellene tanulni 🙄 az idő ellenem dolgozik
16. timycat (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 1. 19:14
Lehet nem jó könyvvel, témával próbálkozol.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Channa*)
jan. 1. 19:11
Jó, akkor inkább türelmem nincs olvasni. Nem köt le. Mindig félre rakom, és vagy teló, vagy sorozat nézésre váltok.
14. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 1. 19:10

Helyes! Én mostanában sokat olvasok, jót tesz az ember lelkének, kikapcsol.


Én idénre a nyelvtanulást veszem előre, mondjuk először azokat a nyelveket amiken valaha elég magas szinten írtam/olvastam/beszéltem, mára erősen megkoptak 😕

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
jan. 1. 19:07

Nekem is munka. :(


Most hallom, hogy aki a közigazgatásban dolgozik, 01.08-al kezd.

A mázlisták.

12. Epresturmix (válaszként erre: 10. - Channa*)
jan. 1. 18:57
Én is hallgatom, néha ránézek. Telefonról szoktam. Én szeretek főzni. Kb az egyetlen amihez igazán van érzékem.🤣
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook