Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az újévi fogadalmam, hogy telefonnyomkodás helyett,... fórum

Az újévi fogadalmam, hogy telefonnyomkodás helyett,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
jan. 1. 18:10
Ez mind szinonimája a szexnek :D
10. Channa* (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
jan. 1. 18:08

Húúú, egyáltalán nem emlékszem ilyenre. A főzésről még beszélni sem szeretek igazán;)

Nem a kedvenc időtöltésem:DDDD


Tehát, szoktam főzés közben filmet nézni, azaz inkább akkor csak hallgatom, mert a TV a hátam mögött van, de amikor üres járat van a főzésnél, akkor bizony leülök a gép elé, netezek, közben megy a TV, azaz nézem és beszélgetek a fiúkkal.

9. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Channa*)
jan. 1. 17:48
Egyszer Timycattel beszélgettünk erről, amikor csatlakoztál. Tényleg rád emlékszem, jó a memóriám. Nem kötekedésből írtam, csak megjegyeztem. Hogy hol írtad? Szerintem a szavazósban de nem mostanában. Lényegtelen igazából. Én is szoktam színezés közben sorizni. Vagy a fürdőben amikor teljes generált csinálok.🤣
8. Channa* (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
jan. 1. 17:41

Én? Mikor írtam ilyet? Nem emlékszem ilyenre.


Nem keversz valakivel? A konyhát is igyekszem kerülni, nemhogy csak főzzek;)

7. Epresturmix (válaszként erre: 6. - Channa*)
jan. 1. 17:23
Pedig egyszer azt írtad főzés közben nem tudsz mást csinálni. Ezt arra írtad, amikor én azt írtam, hogy szoktam főzés közben sorozatot nézni. :)
jan. 1. 17:17

Sosem fogadok meg semmit szilveszterkor.


Nekem a telefon nyomkodás mellett megy az olvasás is és a festés is;)


Sőt! Karácsony előtt, karácsonyi manókat gyártottam és különböző karácsonyi dekorációkat, és persze dolgozok, van családom;)


Az embernek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen és minden elfér egymás mellett!

5. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 1. 17:12

Nyugi, én is! Ráadásul nem tudtam rendes kávét inni ezért egész nap nyomott vagyok!😩

Holnaptól munka nekem….🥺🥺

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
jan. 1. 16:59
De az a vicc, hogy ma egész nap a telót nyomkodtam 🤣
3. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 1. 16:50
Tegyünk így mindketten. 😎
jan. 1. 16:30
Én meg szexelni. Jó sokat. :D Mielőtt beköszöntene itt is az 'ősz'. 😌
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook