Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az orfűi Átrium panzióban járt már valaki? Véleményeket várok. /Érdekel más orfűi panzióval kapcsolatos tapasztalat is/ fórum

Az orfűi Átrium panzióban járt már valaki? Véleményeket várok. /Érdekel más orfűi panzióval kapcsolatos tapasztalat is/ (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 15. 17:34
Nyugisnak nyugis, az biztos. Aki ilyen közel lakik, mint én, az biztos lemegy minden évben. A nagy strand nincs nyitva és évek óta csak készül(ne). A kis strand kész ugyan, de kicsi. Egész Pécs fel van túrva, mert össze-vissza újít és építkezik (EKF 2010). Ezért én most nem ajánlanám ezt a környéket, de ha a pasiddal jössz, úgy is jól fogod érezni magad, akárhány ásatáson is kell átesned! ;)
7. emagdi (válaszként erre: 6. - 15ed6b0320)
2009. jún. 15. 16:57

igen, akkor szerintem tetszeni fog, menjetek bátran!

magában a faluban is van egy-két hely amit meg lehet nézni, pl egy régi vízimalom (amit belülről is megmutatnak milyen, illetve hogy működött).

De igazából a táj nagyon szép, tényleg laza kirándulós, sétálgatós, illetve mondom strand is van:)

6. 15ed6b0320 (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2009. jún. 15. 16:56
Párommal készülünk oda,kéz a kézben.Az jó,ha nyugis hely.:)
5. emagdi (válaszként erre: 2. - 15ed6b0320)
2009. jún. 15. 16:49

Én csak egyszer voltam Orfűn kb 4 éve, de kempingben. Nekem nagyon tetszett a környék, jó nyugis. Van természetes tó is, lehet benne fürödni is, bár én abba egyszer sem mentem bele. Viszont van strandfürdő is, egész jó.

A környéken rengeteg kirándulási lehetőség van (a természetben, könnyed túrák, akár gyerekekkel is, nagyon szépek a dombok, erdők. Van az egyik közeli településen cseppkőbarlang is (bocs, de nem jut eszembe a neve), illetve Pécs is nagyon közel van, ott is körbe lehet nézni egy nap.


Szóval ha nyugis, természetközeli nyaralásra, kikapcsolódásra vágytok, akkor én tudom ajánlani!

4. 15ed6b0320 (válaszként erre: 3. - Psycheee)
2009. jún. 15. 16:48

Ez úgy hangzik,mintha szörnyű hely lenne:))

Igen,oda készülünk.

2009. jún. 15. 16:45
Biztos, hogy oda akarsz menni?
2009. jún. 15. 16:41

Na jó,akkor más kérdést teszek fel.

Mit érdemes megnézni,felkeresni Orfűn és környékén?

2009. jún. 9. 17:35
Az orfűi Átrium panzióban járt már valaki?Véleményeket várok./érdekel más orfűi panzióval kapcsolatos tapasztalat is/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook