Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az exek és a velük örökölt gondok! fórum

Az exek és a velük örökölt gondok! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
18. magicmag25 (válaszként erre: 15. - Magicmag25)
2011. febr. 1. 23:19

Ja es tegyuk hozza, hogy ebben a kis idoben,amig ujra egyutt voltunk, az a csaj akivel 3honapig egyutt volt utanam...ejjel nappal zaklatott bennunket, valahogy megszerezte a vonalas szamunkat...az exem munkahelyenek a belso vonalarol hivogatott,hogy azt higgyuk munkahelyrol hivjak...felelmetes!Leeresztette a kocsi osszes kereket egy ejszaka, kiboritotta a kukakat....

De ezzel mar szerencsere nem nekem kell megkuzdenem, hanem az exemnek,mert most mar vege koztem es kozte.

2011. febr. 1. 23:18

Nem vagyok az a sértődős fajta, :)

Nálatok van gyerek és ha igen kinél?

Nálunk a gyerek miatt vannak kapcsolatban de már nekem is nagyon az agyamra megy.A párom meg hiába nem kéne már neki az asszonyka, de mégis sztem túl szívélyes hozzá és nem kéne ennyi szivességet tenni neki.Ugyhogy most én hiába nem a gyerektől sajnálom a dolgokat, stb, mert az lenne jó ha elvinnénk és ami kell...,mégis én vagyok a gonosz mostoha, pedig csak azt nem akarom hogy az ex minket húzzon le a gyereknek kell címszóval, aztán a gyereknek meg semmi anyuka meg nemgyőzi felvenni a sok cuccát.

16. anyucika3 (válaszként erre: 11. - 474687f420)
2011. febr. 1. 23:16

Nem köt össze.Kapcsolatban kell maradni a gyerek miatt,de egymáshoz nekik már semmi közük.

Pláne ha új kapcsolatba kezdtek.

De mégis miféle kérése lehet az exnek hozzá,ami nem a gyerekkel kapcsolatos?Mi az,hogy a gyereken csattan?Ha a gyerek nincs jó helyen nála,el kell perelni tőle.Tudom,hogy vannak akik hihetetlenül pofátlanok,de nem igaz,hogy nem lehet leszerelni.

Ilyen alapon akkor az új kapcsolatot,új gyereket a családi békét fel lehet áldozni az exért?

Azért ez nonszensz,és igenis a pasi hibája!

2011. febr. 1. 23:15

En most pont ebben a helyzetben vagyok. Tobb,mint egy evet jartunk,teljes boldogsagban, elveszitettunk egy magzatot es utana valahogy eltavolodtunk. S egyszer csak elem allt,hogy beleszeretett masvalakibe...Orjongtem...de elengedtem,mert nem lehet raeroszakolni senkire a szerelmunket...3 honapig tartott neki a "nagy szerelem"...fulet farkat behuzva jott vissza hozzam. Visszafogadtam,de nagy kar volt.Csak arra votl jo,hogy rajojjek,hogy mar nem tudok megbizni benne es nem erdekel,hogy mi lesz vele. Valahol a szivem melyen meg szeretem,de tudom,nem o a megfelelo ember nekem.

Szerencsere csak a siralmait kellett elviselnem, mast nem hagyott nekem...:) De tuleltem!Mar par het ota csend van es varom,mikor bukkan ujra fel, ha megteszi, elkuldom.Vegleg.

14. anyucika3 (válaszként erre: 12. - 474687f420)
2011. febr. 1. 23:10
Hát szerintem csak a gyerek lehet oka annak ha még kapcsolatba vannak.Ha nem,akkor nagy baj van a pasival.
13. anyucika3 (válaszként erre: 9. - 474687f420)
2011. febr. 1. 23:09

Ne haragudj,nem akartalak ám megbántani,de szerintem ez az igazság.Nekem is volt exem,ő is kavart volna ha tud,ha lehetőséget adunk neki rá.De határozottan a tudtára adtam,hogy takarodjon ki az életünkből,mert semmi köze hozzá!Az én dolgom volt ezt elintézni,nem a mostani férjemé.Ő csak akkor avatkozott volna közbe,ha nem megy a dolog.

Egy két év után nem is hallottunk róla.

2011. febr. 1. 23:08
De nem tudom itt van e gyerek
2011. febr. 1. 23:07

Én most nem konkrétan az eddigi hsz-okra értettem, de minden fórumban feltűnnek előbb utóbb azok akik bántva akarnak okosítani.

Egyébként egy gyerek örökre összeköt, muszály az exxel találkozni, ha a gyereknek valami van a suliban vagy ilyesmi akkor beszélni, stb.

Igen a férfinek meg kellene védeni a családot, csak sok pasi attól fél ha nyíltan elutasítja az ex bármilyen kérését a gyereken csattan le.És hiába van papír vannak kiskapuk.Ezt az tudja akinek van az életében ilyen dolog.És ha azt látod a párodon, hogy tényleg a gyereket nézi, akkor igazából nem is tudsz mit tenni, mert nem megcsalni akar vagy ilyensmi.

10. anyucika3 (válaszként erre: 9. - 474687f420)
2011. febr. 1. 22:56

Miért,itt ki bántotta?Mindenki a véleményét írta le.Szerintem alapnak kellene lenni,hogy egy férfi tudja megvédeni a szertett nőt,a családját bármivel bárkivel szemben.Ha nem megy,az az Ő gyengesége határozatlansága,ehhez nem is kell feltétlen ex.Pl van aki a saját szüleitől képtelen,a mama uralkodik a családon,és a férj tűri,hogy pokollá tegye az életüket.

Az ex is akkor parádézik,ha vevő rá a volt férje.

Ha nem,akkor kénytelen abba hagyni.

Persze ha van közös gyerek tud bosszúságot okozni,de azért nem kavarhat akkora port ha határozottan lépnek fel vele szemben.

Mit követelőzhet,ha az apa tisztességesen fizeti a tartásdíjat,a gyerekét szereti törődik vele,gondoskodik róla megfelelően?

Csak a közös gyerekre és az Ő ügyeire kell korlátozni a kommunikációt,semmi másra nem kell vevőnek lenni.Olyan nincs,hogy valakit nem tudunk kirakni az életünkből,ha tényleg akarjuk.

2011. febr. 1. 22:40

Leírnád a sztorit, gyerek van?

Nálunk ugyanez meg csak ugye gyerek is van, az én párom már a témán is kiakad, sokat veszekszünk mostanában emiatt.Ha megértésre vágysz, vagy hasonló történetekre és nem bántásra, nézz át a fórumba:agyamra megy a párom exe

8. anyucika3 (válaszként erre: 2. - Havran)
2011. febr. 1. 19:57
Egyet értek.Ha a párod nem tudja kezelni,akkor az életetek örökös csatamező lesz,állandó szélmalom harc.Szerintem elvárható tőle,hogy meg tudja védeni a magán életeteket az extől,és mindenki mástól is.
7. Havran (válaszként erre: 6. - 9bbc382386)
2011. febr. 1. 19:18
A második mondat nagyon igaz.
6. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - 945808a1d0)
2011. febr. 1. 19:15

Mi közötök az ex pénzéhségéhez-hisztijéhez?

A visszahódításhoz meg két ember kell,ha a párod ténylegesen szeret,akkor lekezeli az első 5percben ezt.

5. Pancsika37 (válaszként erre: 1. - 945808a1d0)
2011. febr. 1. 19:14
A párod tesz valamit ez ellen???
4. Pancsika37 (válaszként erre: 2. - Havran)
2011. febr. 1. 19:10
Én is.
2011. febr. 1. 19:09
hmm...hmm...:)
2. Havran (válaszként erre: 1. - 945808a1d0)
2011. febr. 1. 19:04
Én elvárnám a páromtól,hogy kezelje ezeket a dolgokat ő,de ugy,hogy hatásos legyen.
2011. febr. 1. 18:29

Ti hogy dolgozzátok fel ha a párotok ex-e hisztis, pénz éhes,vagy épp rájött hogy,vissza akarja hódítani?

Várom az ötleteteket,hogy lehet ezeket és az ehhez hasonló gondokat feldolgozni esetleg tenni ellene.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook