Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az erkélyen maradt a szilveszterről maradt egész üveg pezsgő...megfagyott!Hogy menthetem meg, hogy ne robbanjon fel? fórum

Az erkélyen maradt a szilveszterről maradt egész üveg pezsgő...megfagyott!Hogy menthetem meg, hogy ne robbanjon fel? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 2. 13:50

Tuti hogy nem romlott meg.


Amit a boltban veszel, az is sokszor a tűző napon, vagy a fagyban, hidegben áll.


A múltkor vettem szűztea kapszulát, és én hülye nem néztem a papírját. (abban a fényben meg nem is vettem észre).

A külső papírja meg volt fakulva, és belül a kapszulatartó, amiből ki lehet pattintani mint a gyógyszereket, összébb volt zsugorodva. A kapszula külseje meg megkeményedett. Szerintem nagyon sokat a tűző napon állhatott.


Ebből azt akartam kihozni, hogy nem tudod hol állnak a termékek mielőtt a boltba kerülnek.

9. youlcsi (válaszként erre: 8. - Csylla2386)
2012. márc. 2. 13:46
mi baja lehetne?
2012. márc. 2. 07:18
Már kiolvadt, de nem mertem még felbontani....majd áprilisba a névnapomon....bár nem fűzök hozzá szép reményeket hogy finom lesz.. :(
2012. febr. 15. 19:24
Na, mi lett vele?????????????????
6. jstefan (válaszként erre: 5. - Csylla2386)
2012. febr. 15. 18:33
Nyáron! Az biztosabb! Ha a lakásba bevitted volna mint ahogy írtam már kiolvadt volna, ha nem olvadt ki akkor a marslakók kicserélték ezért ne idd meg!
5. Csylla2386 (válaszként erre: 4. - Jstefan)
2012. febr. 14. 21:21
Akkor várjam meg míg kiolvad???(tavasszal??)
4. jstefan (válaszként erre: 1. - Csylla2386)
2012. febr. 13. 19:34
Az erkélyen kihúzod a dugóját és nyitott állapotban beviszed a lakásba,a hőtágulás során a nyomás a nyitott üvegen keresztül kiegyenlítődik, és nem robban.
3. youlcsi (válaszként erre: 1. - Csylla2386)
2012. febr. 13. 15:22
én megvárnám vele a tavaszt :)
2012. febr. 13. 14:24

tedd vödörbe, tegyél rá valami fedőt meg nehezéket és állítsd a kádba vagy zuhanyfülkébe.


Ha robban, legalább nem tesz kárt.


Ha felolvadt, óvatosan ki lehet nyitni talán, bár a fagyás miatt lehet, hogy nem finom.

2012. febr. 13. 14:04
Az erkélyen maradt a szilveszterről maradt egész üveg pezsgő...megfagyott!Hogy menthetem meg, hogy ne robbanjon fel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook