Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az én őrült családom... fórum

Az én őrült családom... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én őrült családom...

1 2
2010. okt. 9. 10:46

Nagyon tetszik a kis "őrült" családod.. Igazán büszke lehetsz rá, hogy ilyen gyerekeid vannak.

Biztosan nehéz lehet elengedni őket, de egy ilyen anyához szívesen visszajárnak a gyerekei. A jó humor pedig elengedhetetlen az ilyen szituációkhoz..

Jót nevettem, mikor anyukámat elképzeltem a számítógép előtt fülessel a fülén, "ereszdelahajam" számokat hallgatni..:-))

Az én napomat mindenképpen feldobtad..

Sok szerencsét a továbbiakban..

2010. okt. 9. 10:11
Tetszett:)
2010. okt. 9. 10:08
Tegnap sokat beszélgettünk nagyfiammal. Ült a háromlábú "billegősszéken" és mesélt. Ahogy néztem, úgy elkezdett fájni odabent az a hülye ketyegőm, de úgy... Sietve pisilésre hivatkoztam, s berongyoltam a wc-be kibőgni magam. Két hónapja már nincsenek éjszakákba nyúló dumcsi-partik, hülyéskedés, meg olyan igazi "anya-fia mennyire közel áll egymáshoz". Elköltözött. Egy éve már beleszakadtam nagylányom szárnyabontásába, most ő ment. Igaza van. Saját életet szeretne a párjával, engedni kell, hogy menjen. Én pedig, jó anya módjára csak mosolygok. De tudom, hogy tudja, érzi, hogy én... hogy én...

Ugrás a teljes írásra: Az én őrült családom...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook