Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az én őrült családom... fórum

Az én őrült családom... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én őrült családom...

1 2
2013. jan. 16. 14:19
Jaj a kicsi tavaly ősszel kezdte az egyetemet Pesti diák lett, a nagy két évvel előbb ment tanulni a fővárosba. Voltak már Londonban , Olaszországban haverokkal... mindig nehéz de azért szültem hogy önálló emberkék legyenek.
2010. nov. 3. 20:41
Én is ilyen anyuka akarok lenni!!!! Csak az a baj, hogy mire nekem ekkora gyerekem lesz, inkább már nagyinak fog hívni hehehehe...:)))
2010. okt. 21. 16:05
Szerintem nagyon jó volt, és nagyon feldobta a napomat.
30. Tücke (válaszként erre: 29. - 5b315db51e)
2010. okt. 19. 09:32
nem szeretnék beleszólni az okításba de a második BENNED az jól van írva... bárkivel előfordulhat hogy gyorsabban gépel mint az ujjai bírnák az iramot , sőt az is előfordulhat hogy hiába ütöd le a klavin a billt egyszerűen nem jelenik meg a képernyőn... ilyenkor ált ki kell takarítani a klavit mert már túl sok a kosz alatta ... feltéve hogy a régi hagyományosokról beszélünk és nem a szilikonokról :D
29. 5b315db51e (válaszként erre: 22. - Lhara)
2010. okt. 18. 23:36
Te meg tanulj meg eloszor helyesen magyarul irni AZTAN kritizalj masokat!!!!A hajam egnek all az ilyenektol de komolyan...A bened az BENNED te nyelvzseni!!!!!Ilyen szintu az olvasasi keszseged is mert akkor ertem a kritikadat...
2010. okt. 13. 12:20

Király!:-)

A negatívosokra meg inkább nem írok semmit!Csak azt, hogy jellemző...!

27. winny
2010. okt. 10. 17:09
Szuper:)
2010. okt. 10. 14:30

Megállapítom ebből a cikkből, ha ezt előadnád a SHOWDER kLUBBAN, felolvasva lehetséges kitörne a nevetés és az igazi humoristákat megszégyenítve.

Lehet, hogy nem vetted lappang benned valami tehetség és érdemes lenne foglalkozni vele. Hiszen már nincs is igazán írója és kitalálója ennek a műfajnak. Te találtál egy jó témát, hangulatot hozzá. Bebizonyítottad gyermekeidnek mennyire élénk vagy, vidám és felszabadult és belevaló anyuka. Egyszer lent voltam a lányomnál egy vidéki városban és természetesen a barátaival. Amíg ott voltunk a fiatalok egyfolytában nevetgéltek és a hangulat is kitünő volt. Kár, hogy nem küldted be bizonyára sikert arattál volna vele. Kivánok mindejót neked Üdv.Ágnes.

25. 07c4794583 (válaszként erre: 20. - Lhara)
2010. okt. 10. 14:23

Sajnálatos, hogy a kritika egyetlen fogadási módja részedről az "akkor irigy vagy"...


Valójában igazán örülök, hogy a családomban mindig volt annyi önkritika, hogy az ilyen belsős, ám azért - lássuk be, annyira nem jó - poénokat sose vittük a nyilvánosság elé, és vertük vele a mellünket, hogy mi mekkora csodabogarak vagyunk.


Mindenki tudja, hogy minden családban van bolondozás, gyermeteg humor, sőt, ezek a mindennapok - de ha anyám vendgségben nekiállt volna taglalni, hogy ő mekkora szuperanya, és ő mennyire más, mint a többi, csak mert előző nap együtt vihogtunk otthon valami hülyeségen, hát a pofám leszakadt volna. Szóval ha fel tudod fogni a különbséget, nem a vicces családi élettel van a baj, mert az mindenkinek van, hanem a fals hangokkal, amik ezt a cikket kísérik. Tudod, nagyanyám mindig azt mondta, hogy öntömjénezésnél nincs büdösebb dolog :) Amellett, hogy a cikk hangvétele rettenetes "aranyoskodó", ami persze ezen a portálon mindig vevőkre talál - gondolom, nem véletlen nem az ÉS-ben publikálsz :DD - de ha lecsípted volna a végén az "én" központú, önsztároló mondatokat, még lehetett is volna belőle valami szimpatikus. Szóval próbáld meg pusztán irodalmi kritikaként venni, hogy néha a kevesebb több.

24. beatrix57 (válaszként erre: 1. - Lyrian)
2010. okt. 10. 14:07

Sajnos, -beleolvasva a hozzászólásokba- ellenkeznem kell!!!!!!

Rettentően jó!!!!!!!! Csak irigykedem, hogy igy tudsz fogalmazni, és hogy ennyire pörgös, kicsit talán, csapongó is a gondolatvilágod!!!!!! Kiváló!!!!!!!!! Irj!!!!! Ha másnak nem, hát nekem!

B.

23. Augustus (válaszként erre: 1. - Lyrian)
2010. okt. 10. 12:50

Ez annyira, de annyira jó. Sárga vagyok az irigységtől a felfogásod miatt.

A humor a léleknek gyógyír. Imádom az ilyen hangvételű írásaidat.

22. Lhara (válaszként erre: 18. - Cabinka)
2010. okt. 10. 11:38
Bízom bened, hogy akkor is visszajössz és beírod a tanárod véleményét, ha ő érti. Bízom benned.
21. Lhara (válaszként erre: 17. - Angel9)
2010. okt. 10. 11:37
Azt azért jól tetted, hogy másokkal is elolvastattad...
20. Lhara (válaszként erre: 10. - 07c4794583)
2010. okt. 10. 11:19
Sajnálatos, hogy pont az ellenkezőjét... Az igazi számomra az, hogy az ellenkezője nem is létezik az ő eseté/tükben... ha merünk vidulni. Az irigység pedig = vágy. Kívánom, hogy beteljesüljön ez a vágyad is, minden más csodás dologgal együtt, amit csak megálmodsz magadnak.
19. Lhara
2010. okt. 10. 10:57
Hát Lyr! Sok év múlva, hogy végre sorsom meghozta, őrületem üdvözléseképp rendre megkapom életem legnagyobb dícséretét... "Anyaaaaaaaaaa, nagyon egybe vaaaaaaaagy!" Ennél jobb pedig sohasem történhet velünk, hogy végre olyan lazák legyünk, hogy szétesünk... a kölök meg ellentétpárjával dícsér csillogó szemekkel, felnyújott hüvelykujjú öklét az orcámba tolva és két méteres kicsnyünk pördít rajtunk néhányat a levegőben.
2010. okt. 10. 09:21
Hát bizony Én sem értem ezt az írást,lehet azért mert még túl fiatal vagyok.De nagyon kiváncsivá tett ezért megmutatom a tanáromnak mit szól hozzá.Majd leírom a válaszát.Hát lehet ,hogy mulattat de akkor nem itt volna a helye:)
17. Angel9
2010. okt. 10. 09:10
Elég értelmetlen ez az írás.Itt a hoxán ahol sok ember megfordul,azért értelmesebb irás kéne.Voltak itt vendégeim elolvastattam velük ezt az írást .Jót kuncogtak rajta,sok benne a zagyvaság. butternut és yelownak adok igazat.Na persze kinek a pap kinek a papné.
2010. okt. 10. 08:53

Nekem jól esett olvasni a cikket és nosztalgiáztam egy kicsit arról az időről, mikor még a "rádióban" hallgattalak. :D

Gratu a gyerekekhez!

15. Mapipiti (válaszként erre: 1. - Lyrian)
2010. okt. 10. 06:03

Goethe szerint két dolgot kell adnunk gyermekeinknek: gyökereket, és szárnyakat!

Ha mindkettő megvan, ne aggódj!

14. Tücke (válaszként erre: 12. - Mapipiti)
2010. okt. 10. 05:55
nahhh hát Fable-t ne is emlegesd katasztrófa sztem ahogy ír:DDD de hát kinek a pap kinek a papné:DDDD
2010. okt. 10. 05:44
Különben meg:Hakuna matata!
12. Mapipiti (válaszként erre: 10. - 07c4794583)
2010. okt. 10. 05:43
Vavyan Fable sem fog irodalmi Nobel díjat kapni, viszont mennyiünket elmulattat:)).
2010. okt. 10. 00:12

Szerintem hiteles. Pont attól, hogy maga az írás is hebrencs, meg kicsit az egész család az.

Szeretnék én is ilyen családot magamnak. Jófej, vidám anya lenni, aki egyben a barátja is a gyermekeinek.


És abban biztos lehetsz, kedves Lyrian, hogy a madárkáid ugyan kirepültek/kirepülnek, de mindig boldog-csicseregve fognak visszaszállni a családi fészekbe!

10. 07c4794583 (válaszként erre: 9. - Yelow)
2010. okt. 9. 22:00
Nekem se tetszik például. Az ilyen hogy-mi-milyen-különlegesek-vagyunk, meg mekkkora-bolondok-vagyunk fennen hangoztatása, hirdetése belőlem pont az ellenkező hatást váltja ki.
2010. okt. 9. 21:46

Neharagudj de ez egy össze-vissza irt történet:)

Ezért a suliban a gyerekek olyan egyest kapnának.

Érthetetlen értelmetlen.De úgy látszik van akik ezt is megértik. De az is lehet ,hogy az irómányod olyan mint a király új ruhája:)Tudod mikor mindenki szépnek látta a király új ruháját ,amikor egy gyerek felkiáltott.A kiráy meztelen!:) Szép estét!

Ja bocs ez csak az Én véleményem!

2010. okt. 9. 20:47

Ez a dolgunk,feladatunk...elengedni Őket,és megtanítani szállni...aztán várjuk,hogy felénk is repüljenek...egy finom ebédre,egy puszira,egy anyai jó tanácsra.

Jó a nagycsalád.

Szerencsés vagy.

Szerencsések a gyermekeid is,hogy ilyen jó Édesanyjuk van.

2010. okt. 9. 17:04
Nagyon jó a cikk!
2010. okt. 9. 16:54

Gratulálok a cikkhez! Nagyon jól sikerült!

Én is nagyon szeretnék ilyen anya lenni, aki nem csak az anyjuk a gyerekeinek, de a barátjuk is akivel igen is lehet bohockodni!:)

Büszke lehetsz magadra! És ne légy szomorú, hogy kirepülnek a gyerekek! Sajnos ez az élet velejárója... de ilyen anyához mint Te biztos szivesen járnak majd haza!

2010. okt. 9. 10:55
én anyim is hasonló karakter :))) mint amilyen te vagy és hidd el mi már rég kirepültünk a testvéremmel de örömmel és széles vigyorral lépünk be hozzá az ajtón hogy most vajon mi is következik... persze a támadás főszervezője ellenünk mindig is apum volt de hát mi is mindig vettük a lapot és jól elbohóckodtunk:) nahh igen az ilyen családra büszke az ember és nem szégyelli soha nem lesz az hogy a gyerekek le se sz@rják az anyjukat apjukat mert az ilyen szülő kincs... és remélem csak hogy a lassan 6 éves lányomat sikerült nmekem is eddig is ilyen életfelfogással nevelnem és ezután is sikerülni fog mint amilyened neked meg az én szüleimnek van :DDD
2010. okt. 9. 10:51
Én is nagyon jót nevettem. Szeretnék ilyen "nem normális" anyuka lenni majd 10-15 év múlva is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook