Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az én kis totyogóm... fórum

Az én kis totyogóm... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én kis totyogóm...

2007. nov. 6. 10:48
Jajjaj,mi vár rám...
5. a5e77950a3 (válaszként erre: 4. - Oribari)
2007. nov. 6. 09:16
Én se hittem volna hogy ennyi ideig húzzuk a szoptatást. Már nagyon szeretném leszoktatni csak nem megy folyton hisztizik.Főleg éjszaka nem lehet lebeszélni róla.Ráadásul sehogy máshogy nem tudom elaltatni még soha nem fáradt el annyira hogy magától elaludt volna.Próbáltuk hogy éjjel az apja kelt fel hozzá én meg a nappaliba próbáltam aludni de a huszadik hiszti után 3-kor visszamentem.
4. oribari (válaszként erre: 2. - A5e77950a3)
2007. nov. 5. 19:14
Mayka, kedves, ne kesergess! :) Ugyanis ami az altatást és alvást illeti, nálunk is csak úgy megy, éjjelente is hűségesen teljesitem a szolgálatot :), viszont én abban reménykedtem, hogy majd az idő telik és változnak a dolgok. Az én kislányom 11 hónapos...de ha ez lesz 2 évesen is...hát nem túl biztató :(...de értük kibirjuk, abban is biztos vagyok :))))))))))
2007. nov. 5. 18:08

Szia!


Gratula a kislányodhoz!

Az én kisfiam még csak 8,5 hós, de többemberes baba. És aludni utál.

Mi a hatása acitromfű teának? Mikortól lehet adni?

2007. nov. 5. 09:49
Szia eva7!Én is hasonló cipőben járok mint te csak annyi különbséggel hogy az én csemetém 2 éves.Fiú rosszcsont eleven rosszcsont örökmozgó ráadásul szinte soha nem alussza át az éjszakát születése óta!Ráadásul a szopizásról se tudom leszoktatni pedig főleg éjjel már nagyon fárasztó!Csak szopizással tudom elaltatni éjjel és nappal is.Még soha nem fáradt el annyira hogy magától elaludjon.Ráadásul elég gyakran össze is töri magát.Elcsúszik az előszobába rohangálás közbe kisik az etetőszékből stb.Mikor elesett az előszobába úgy beverte a fejét hogy a pólójára csöpögött a vér. Szóval hiába járok folyton a nyomába és mondogatom hogy nem szabad.A citromfű teának milyen hatása van?Előre is köszi!
1. eva7
2007. okt. 9. 20:43
Kamilla az első babám. Még most is beleborzongok, ha arra az érzésre emlékezem amikor a hasamra tették miután megszületett, csodálatos érzés volt. Egyből elfelejtettem, milyen nehéz órákon voltam túl...Csak csodáltuk ketten a férjemmel, nagyon szép újszülött volt.
Most 14 hónapos...

Ugrás a teljes írásra: Az én kis totyogóm...

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook