Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az én hajam se nem egyenes, se nem göndör..olyan össze-vissza áll.Tudnátok segíteni? fórum

Az én hajam se nem egyenes, se nem göndör..olyan össze-vissza áll.Tudnátok segíteni? (beszélgetős fórum)


13. zsoan78 (válaszként erre: 10. - Henna75)
2010. ápr. 9. 11:58
Ez elég profi válasz, szerintem. Anyukám is esküszik a vaddisznó sörte kefére, sajnos nemrég tönkre ment, és a helyi kellékes boltba csak rendelésre hoznak (elég drága). Viszont, ha rendelek, kapásból kettőt, egyet neki, egyet magamnak. Én má..ix hajolajat használok (ezzel dolgozik a fodrászom), de a vasalás teljesen sprőddé tette, mostanában inkább feltűzöm a hajam, olyan hanyagul, kócosan hagyva, azt mondják, ez jól áll.
12. zsoan78 (válaszként erre: 1. - 3ca3e86e44)
2010. ápr. 9. 11:55
Én is ezzel a problémával küzdök...se nem göndör, se nem egyenes, a vasalás meg széjjel tördelte, hiába fújtam-kentem rá a professzionális (fodrásznál kapható) termékeket. Lehet, nem tudom használni a hajvasalót rendesen???
11. Tyara
2010. ápr. 8. 16:48

Nekem ugyanilyen a hajam. Ha okosan használod a hajvasalót, nem teszi tönkre a hajad - legalábbis az enyémet nem tette...

Egyébként nekem a hajhabos megoldás is bejött. :)

2010. márc. 26. 09:38
A megoldás egyszerű. Az ilyen hajtipusnál két lényeges dolgot kell tenni. Semmi féleképp nem szabad használnod habot, lakkot. mert ezek a termékek elnehezítik a hajad. Amitől gyönyörű lesz az az Alfa parf hajolaja. Megmosod picit rákensz és a másik lényeges: vaddisznó sörte kefével tincsről-tincsre megszárítod. Ha akarod ezzel a kefével teljesen kitudod szárítani simára, ill. be is tudod göndöríteni. a Göndörítés legjobb és legegészségesebb módja, ha a már megszárított hajad feltekered csavarókra és vársz egy picit. Gyönyörű a hatása. A kefe nem olcsó, de nem megy tönkre, az enyém 8 éves és kutyabaja sincs. Ettől még fényes is lesz a hajad.
2010. márc. 15. 19:50

Köszönöm!

Ezt a hajhabos tippet megfogadom,kipróbálom.

Nem szeretnék hajgöndörítőtés vasalót használni.Csak angyon néha amikor buliba megyek,vagy reggel már tényleg nem tudok vele mit kezdeni.

8. e584b61b26 (válaszként erre: 5. - E584b61b26)
2010. márc. 15. 19:38
Janekem ez a vasaló nem teszi tönkre a hajam pedig nagyon vékony szálú,de a Gl..s k.r nak van göndörítős termékei azok meg nagyon jók ám csak ne fésüld ki a hajad mosás után és ha megszáradt kkor is a nagy fogú fésűvel.
2010. márc. 15. 19:37
Szerintem sosem leszel igazi göndör. :( Ne haragudj, de sokat próbálkoztam. A dauer nem segít, olyan seprűs lesz. Talán egyedül a meleghullám, ami gyönyörűen megmarad az ilyen hajban. Bár azt legtöbbször csak az idősebb fodrászok tudják jól megcsinálni. Eltanulható és nem bonyolult, csak gyakorolni kell.
2010. márc. 15. 19:37

Nekem is ilyen a hajam, de semmit sem tudok tenni vele. Bár egyszerűbb bodorítani, mint egyenesíteni.

Állítólag a hajhabbal lehet begöndöríteni.

Nedves hajba dörzsöld bele, aztán szárítsd meg. A szobatársam így csinálta középsuliban.

Meg lehet venni olyan nagy tárcsás hajszárítót, azzal is lehet ilyet csinálni. De nekem az nem jött be.

2010. márc. 15. 19:36

Nekem a Hajas féle Jáde kristályos hajsimítóvas vált be egyenesítéshez,az állaga is nagyon jó lesz tőle és napokig tart!

Ha meg a fazont szárítom amilyenre vágva van akkor nagy csavarókra feltekerem és hajformázókkal rögzítem,ez nálam kevésbé tart!:)

2010. márc. 15. 19:35
Bocs. Nem olvastam az utolsó kérdést.
2010. márc. 15. 19:30
Nekem is ugyan ilyen hajam van..olyan "sehogy sem áll" haj :))
2010. márc. 15. 19:30
A Syossnak van egy hajkiegyenesítő sprayje, nekem bevállt. Ugyanilyen a hajam.
2010. márc. 15. 19:28

Szóval,vaslani nem szeretném,mert az már tünkrevágte egy időben.De tényleg sehogy nem áll.Elvileg szép hullámos lenne,de egy részén olyan mintha egyenes lenne,egy részén,mintha göndör,vagy hullámos.

Hogyan tudnám kihozni belőle az igazi hullámost természetes úton?

(Remélem érthetően írtam,ha nem szóljatok:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook