Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki segíteni abban, hogy mit kéne kezdenem a vállig érő, kissé tépett frizurámmal ha iszonyat göndör és tönkrement a vasalástól? fórum

Tud valaki segíteni abban, hogy mit kéne kezdenem a vállig érő, kissé tépett frizurámmal ha iszonyat göndör és tönkrement a vasalástól? (tudásbázis kérdés)


10. Anda39
2012. ápr. 19. 08:51

Azt kellene elfogadnod, hogy ilyen a hajad, és ebből kell olyan frizurát kitalálni, ami tetszik és jól áll. Különben így jársz: tönkreteszed a gyönyörű hajad, és annyi. A száraz, károsodott hajjal nem lehet mit kezdeni, ahogy a kiszáradt növénnyel sem. Lehet kicsit javítani az állapotán, de ha továbbra is gyilkolod, akkor csak rosszabb lesz.

Van hajegyenesítés, amit a drágább fodrászatokban csinálnak (brazil keratinos egyenesítés), de ezt is évente többször ismételni kell, és alkalmanként mélyen a pénztárcába kell nyúlni. Ha már mindenképpen egyenes hajat szeretnél...

9. potyek (válaszként erre: 7. - 6ee0ffb012)
2012. ápr. 10. 10:10
Igen egy vagyon, de mutatta a fodrászom, hogy milyen klassz lesz, és neki pl tavaly nyár óta bírja,de biztos ez is haj függő, a természetes göndör, hullámos hamarabb kidobja, mint az amúgy is egyenes.
2012. ápr. 10. 09:29
Hát passz. Balzsamot használj és szerintem térj be egy két fodrászüzletbe és kérdezd meg mit ajánlanak ilyenkor : Sok sikert !
7. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 6. - Potyek)
2012. ápr. 10. 09:13
Hja,csak egy vagyon :(
2012. ápr. 10. 08:39
ha egyeneset akarsz, van tartós egyenesítés is, ami hónapokig tart és nem göndörödik vissza.
2012. ápr. 10. 08:14
Nekem is göndör, és bár nagyon tetszik egyenesen, de nem vasalom, mert tönkre teszi, és akkor már nem szép. Egy ideig szerintem se egyenesítsd ki, akkor helyre jön. Nagyon jól néz ki a göndör haj is, és mindenképp jobban, mint a tönkrement egyenes.
2012. ápr. 10. 07:58

Túl korán van elnézést.


Nekem alapjáraton göndör, de én szeretem, ezért most jó állapotban van.

Korábban én is kihúztam hajvasalóval, de amint pára érte visszagöndörödött.

A göndörsége miatt folyamatosan összegabajodott, most úgy kerülöm el, hogy copfba kötöm lefekvés előtt, illetve néha befonom.

2012. ápr. 10. 07:54
Helyre
2012. ápr. 10. 07:54
Szerintem vágass belőle, és ne egyenesítsd ki attól hejre jöhet.
2012. ápr. 10. 06:44
Tud nekem valaki segíteni abban, hogy mit kéne kezdenem a vállig érő, kissé tépett frizurámmal ha iszonyat göndör, viszont már nagyon tönkre van menve a vasalástól?Van valami ötletetek hajformázásra,egyenesítésre?Esetleg nagyon jó hővédő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook