Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az emberek nagyrésze utcán/buszon miért bámulnak ennyire feltűnően, idegesítően rám? fórum

Az emberek nagyrésze utcán/buszon miért bámulnak ennyire feltűnően, idegesítően rám? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. aug. 1. 21:29

Előre leszögezném, nem tutujgatásokat várok, hogy ,,biztos bejössz nekik, jól nézel ki vagy ilyesmi, mert nem szokásom azért kérdezgetni neten keresztül embereket, hogy fényezzem magam. De! Mos már tényleg felmerült bennem a kérdés, hogy lehet, hogy ennyire csúnya volnék? Vagy soványnak tűnök a szemükben, mert olyan furán, már már idegölően tudnak sasolni egyesek. Nem vagyok ápolatlan, rövid sötét barna hajam van, mindig tiszta ruhákban, mondhatjuk igyekszem jól öltözködni, 170 cm 49/50 kg vagyok. Tudom, hogy lehet, hogy kicsit üldözési mániám van, de már nagyon rossz sokszor.:( Úgy érzem, mintha a súlyom miatt lenne ez az egész, sokszor gebének képzelem magam. Kellemetlenül érzem magam. Emberek ti miért szoktátok a másikat általában nézni az utcán, buszon stb?


23 éves férfi.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook