Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit teszel az idegesítő sógornőkkel szemben? fórum

Mit teszel az idegesítő sógornőkkel szemben? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jún. 7. 21:20
Kerülöm,nem veszek róla tudomást.
2012. jún. 7. 05:41
Én soha nem fogom tudni megérteni - és biztosan az én hibám - hogy hogyan lehet bárkit (szülőt, anyóst, sógornőt, testvért) ilyen szinten nem szeretni. Ilyesmi azokkal fordul elő, akik hatalmas kisebbrendűségi problémával küzdenek és így akarják bizonyítani, hogy ők mennyivel különbek. Aki a hibát mindig másban keresi, az önnönmagában nem veszi észre.
2011. júl. 19. 17:14
Stílus, fogalmazás :(
51. szépkoru (válaszként erre: 50. - Vkatka)
2010. nov. 1. 15:13
A szavaidból inkán az irigység tűnik elő.A falusi liba jelző talán kölcsönös, mivel az irományodban te sem válogatsz a szavakkal.(üdv illem óra)
50. vkatka
2010. ápr. 26. 10:26

Az én sógornőm, a párom nővére rettenetesen idegesítő nőszemély. Nem bírom elviselni. Tipikus kis falusi nagyszájú liba, aki abban éli ki magát, hogy a kocsmában pletykálkodik. Hetente felhívja a páromat, 10 percig pofázik egyfolytában úgy, hogy közben a párom nem jut szóhoz. Amit kitalál, az lesz, mert a párom imádja a nővérkéjét, mindig megteszi azt amire kéri a nővére. Az én véleményem nem számít, csak a sógornőmé.

Amikor összekerültünk a párommal, együtt volt a mostani pasijával, de nem sokkal később kiadta az útját, mert már nem volt szerelmes belé. A pasi kapott egy házat a nagyszüleitől, azt kezdte akkor épp felújítani. Miután kiadta a pasi útját, volt több pasival is együtt, nem volt szégyenlős... Tavaly viszont mindenki nagy meglepetésére, visszafogadta az első számú pasit, azóta is vele van és hatalmas a szerelem... És mi történt közben? A pasas kész lett a ház felújításával és kapott a szüleitől egy kocsit is... Furcsa... És azóta nagyon szerelmes.

Két kézzel szórja a pénzt, mindig nekünk mutogatja hogy most éppen mit vett és mennyiért, hadd fájjon nekünk. Mi nem tudunk venni semmit mert egyik napról a másikra élünk, nem vesz nekünk házat senki, autónk sem lesz egyhamar...

És tavaly mégis tőlünk kért kölcsön pénzt konyhabútorra mert ő akkor hónap végén találta el hogy konyhabútort akar venni. A pénzt részletekben adta meg, a végén már nekünk kellett könyörögni a pénzünkért...

2010. márc. 14. 00:24

van amikor az egyamra megy , de szeretem


a párom sógornőit már nem annyira, pfújj

2010. jan. 23. 01:03
Látom nem vagyok egyedül. Az én sztorim úgy folytatódik,hogy már egy éve szinte nem is láttam. A vicc az benne,hogy 1oo méterre lakunk egymástól. Nekem elment a baba egy hónapja, ő bejelentette,hogy terhes. Szóval ebből barátság sosem lesz. De már nem izgat,elmúlt. A lényeg,hogz a férjem beszél a testvérével,más nem érdekel. Igy jobb lesz...
2010. jan. 16. 19:03
Én nem foglalkozom a sógornőmmel, nem szeretjük egymást. 20km választ el szerencsére, ritkán találkozunk, olyankor levegőnek nézem.
2010. jan. 16. 18:40
Én a volt sógornőmmel még mindíg tartom a kapcsolatot.
2010. jan. 16. 18:37
Hát sógornőm nekem is van még pedig 9!!Jól olvastátok 9!Na tisztelet a kivételnek,vannak köztük normálisak is.Hárman már férjhez mentek és családjuk is van .De még itthon van 7.Már mind 25 és 40 év között vannak.Na ezek közül van 3 akiket nagyon utálok!Annyira féltékenyek a lányomra,hogy az nem igaz!Elmondom,hogy a lányomnak aki 18 éves,van egy barátja már 2 éve,nagyon szeretik egymást,és valószínű,hogy össze is fognak majd házasodni!Az én (drága)sógornőim akik úgy kb több mint 100 kilósak,és jó nagy ku....vák olyan féltékenyek rá,hogy az nem igaz.Az egyikük felhívta a lányom barátjának az öccsét,és az én lányomnak adta ki magát,mondta neki,hogy tetszik neki,meg hogy szereti meg,stb...Volt belőle zűrzavar,de szerencse ,hogy bízik a lányomban a párja.Akkor mindenkinek azt híresztelte,hogy a fiú az ő barátja.Arról nem is beszélve,hogy hazudnak mint a vízfolyás,sőt már nem egyszer loptak meg.Akkor ezek milyem sógornők kérdem én?
2010. jan. 6. 10:11
Engem a sógorom idegesít de nagyon. Igaz már az asszonykája is kezdi átvenni a viselkedését.
43. pymary
2009. aug. 27. 09:50

sziasztok!csatlakozom.

A férjem nővére a sógornőm. Amikor megismerkedtem a férjemmel-ő figyelmeztetett h van 1 nővére, aki érdekes egy ember. Én kb már 1,5 éve jártunk, mikor kiismertem. Ők 3-an vannak testvérek. 2fiú 1 lány. A snőm(Á.)annyira féltékeny az öccseire, h hihetetlen. Pedig a szülőktől ő kap a legtöbbet. Anyósomék félig felhúzták nekik a házat, csak azért mert nem bírták elviselni Á. természetét. Most azt tartja megáról, h boszorkány, ezzel foglalkozik-jósol. Van 2 gyönyörű pici gyermeke, akikkel persze nem törődik semmit sem. Mindig szegény anyós vigyáz rájuk. A természetéről annyi, h elkezdünk akármiről beszélgetni, mindig tök más a véleménye, ami nem lenne baj, csak a beszélgetés végén én mindig hülyének érzem magam. Egyik évben Pl. könyvet vettünk mindenkinek karácsonyra, ő meg: az olyan 1 személytelen ajándék, ő nem nézi semmibe se. Én meg olyan szarul éreztem magam. Erre ő következő évben mindenkinek könyvet vett. Az utóbbi időben minden nap átjön(mi most vettünk házat, még anyóséknál vagyunk) és csak köszönök neki, nem kezdek el vele beszélgetni. Egyszer meg is kérdezte anyósomat, h bajom van-e vele vagy mi. Amúgy a világ legrendesebb anyósa az enyém. Ő nagyon jól látja, h milyen hülye Á. Múltkor azt kiabálta rá h az a Büdös Kurva. Még a boszorkányságról annyit, h az egész család, Á. is minden héten templomba jár. Nekem mondjuk a kettő kizárja egymást, de majd a Tiszteletes eldönti.

Hát ennyi.

2009. jún. 4. 23:50
En is ezt csinalom,mert nem erzem magam olyannak aki lelketlenul tud rosszat csinalni masnak.Igy az en lelkiismeretem tiszta es az embersegem is megmarad!
41. syria (válaszként erre: 40. - 478b491e88)
2009. jún. 2. 14:55

Igen, volt ilyen: a bátyám felesége. 20 évbe került, hogy jóba legyek vele! Szerintem csak azért sikerült, mert jól megtiporta őt az élet.

Ha egy mód volt rá, kikerültem, s ha mégis szembe kerültünk, akkor mindig bebizonyítottam, hogy nem az vagyok, akinek ő képzel engem.

2009. jún. 1. 16:30
Nem is kell semmibe venni,mert ugyis kerul es nem talalkozunk csak veletlenul havonta egyszer. Igy jovok szepen helyre es kezdenek jo hirek is jovogetni,igy lesz erom felalni es ujra kezdeni mindent nelkuluk! Edes vagy Syria,ugy erzem tudod mirol beszelek,lehet te is ugyanezen mentel keresztul?
39. syria (válaszként erre: 38. - 478b491e88)
2009. jún. 1. 13:34
Eggyel több ok arra, hogy ablaküvegnek vedd! Nem elég, hogy megrontotta a viszonyt a sógoroddal? Nehogy már rámenjenek az idegeid, ő csak egy családba furakodó ármánykodó! Nem vér szerinti rokona a párodnak.
2009. jún. 1. 11:40
Az en sogornom is az az ember aki nem a szemedbe mondja a dolgokat,csak a hatad mogott. Es az ovis viselkedese jon be a legjobban.." Nem igaz mert te vagy olyan,velem semmi gond,te kell megvaltozz..." Hat nekem az nem is oszinte ember aki nem a szemembe nezve mondja a mondokajat,o sosem tette ezt meg.Ha meg lehett volna vele beszelni a dolgokat,nem fajul igy el a dolog.
2009. jún. 1. 05:02

Nekem az első sógornőm,csak a háta,m mögött ártott,ezt "szerettem"benne:S

De aki most van,Angyalkának hívom,és nagyon szeretem...nyílt,őszinte,ha valamit nem tart jogosnak,akkor a szemembe mondja...A másik sógornőmmel is jóba vagyunk,sokat segítünk egymáson:)Remélem neked is helyreáll...legalább neked jó az "anyós-viszony"!!!:)

2009. jún. 1. 02:15
Rossz alvo vagyok,napi 4 ora maximum. Az idegeimet mar reg megettek a sok hisztivel es baromsaggal,Most probalok helyre vergodni,de meg csak a vergodesnel tartok;)
35. syria (válaszként erre: 34. - 478b491e88)
2009. máj. 31. 09:28

Akkor örülj annak, hogy az anyósoddal jóban vagy, a sógorod libáját meg kerüld el nagy ívben. Nem jó az ellenségeskedés sehol, családon belül meg főleg nem.

Ennyire bánt, hogy még aludni sem tudsz?

34. 478b491e88 (válaszként erre: 33. - Syria)
2009. máj. 31. 01:00
Tudod,ha joba vagy az anyossal az mar nagyon jo erzes,de ha a sogorno belerondit,az mar gazos ugy. En itt tartok...
33. syria (válaszként erre: 32. - 478b491e88)
2009. máj. 30. 09:42
Pedig milyen jó lenne, ha egyedül neked lenne ilyen problémád! :(
2009. máj. 28. 17:21
Segitettetek csajok,legalabb tudom,hogy nem vagyok egyedul. ;)
31. Rozália (válaszként erre: 27. - E87e4cce43)
2009. máj. 28. 16:51
Helyes!:)
30. syria (válaszként erre: 1. - 478b491e88)
2009. máj. 28. 16:38

A sógorom felesége nekem nem sógornőm. A sógor(nő), az a párom testvére, az ő házastársa nem tudom mi, biztosan van rá fogalom, de én nem tudom.

Szerintem kerüljed ki nagy ívben, vagy nézz át rajta, mint az ablaküvegen.


Az én helyzetem speciális. 1991-ben elzavartam a férjem, de azóta is teljesen jó viszonyban vagyok a sógornőimmel. 2 évvel ezelőttig még karácsonyi ajándékokat is adtunk egymásnak! De azért rendszeresen beszélek velük telefonon.

29. 478b491e88 (válaszként erre: 27. - E87e4cce43)
2009. máj. 28. 15:48
Ezt is megprobaltam,de annal rosszabb volt sajnos,de ez lett volna a legjobb megoldas :(
2009. máj. 28. 15:42
Soha semmi rosszat nem mondtam roluk,ezt tiszta lelkiismerettel mondhatom,visznt az utolso 2 honap kiboritottak,igy most nem ajanlanam nekik,hogy talalkozzunk,de eddig is kerultek :)) Ennyire korrektek,nem mernek nyiltan beszelni pedig en millioszor probaltam,de azt kaptam semmi gond csak kepzelodok...na ja.. latom:)))
2009. máj. 28. 15:41

Az az igazság, hogy nekem is van sógornőm.

Már sok-sok éve.

És én őt nem szeretem.

Már sok-sok éve.

Viszont más sok-sok éve :) megtanultam azt, hogy a szüleim és az öcsém kedvéért, na meg a kulturált és kellemes családi együttlétek kedvéért szeretem a sógornőmet:)

Ezt csak azért írtam, hogy mielőtt túlságosan belemerülnétek a különböző vélt és valós sérelmek taglalásába, előtte egy pillanatra álljatok meg és gondolkozzatok el.

26. 064209f635 (válaszként erre: 24. - Koperta)
2009. máj. 28. 15:37

nekem ez a fajta viselkedés bejött:)

tudom ajánlani:)

Na mentem haza, lejárt a munkaidőm:)

Kitartás!

2009. máj. 28. 15:34
Ilyen fórumoknál azért meghallgatnám a mi sógornőink véleményét is:)Lehet ugyanezeket irnák -rólunk....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook