Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az élet Kanadában. fórum

Az élet Kanadában. (beszélgetős fórum)

8. d68b49c072 (válaszként erre: 7. - Katicca59)
2012. nov. 24. 18:20
Szia!Ha olyan rossz kint neked miért nem most jösz haza és miért csak 3év múlva?
2010. nov. 24. 06:26

Oh es ha azt meg nem irtam volna...Senki se szamitson a Canada-i magyarokra mert azok a leg aljasabb szemetladak..Ott tesznek alad ahol csak ernek...Magadtol kell mindent csinalnod vagy meghalsz Farkas torveny uralkodik ott ;)


Nah en legalabb irtam valami felhoset is nem csak deruset hogy aki neki vag tudjon merlegelni 3-ev mulva en is haza megyek ha az isten is megsegit ;)

2010. nov. 24. 06:12
Katicca59 vok..Bocsi a helyesirasi hibak miat mar elszoktam a magyartol...
2010. nov. 24. 06:10

Rovid leszek!!!

1. 14 evesen mentem Canadaba a csaladommal

Eretsegi elott ami nagy szivacs


2. Ha nem tudsz beszelni legalabb olyan szinten ELEINTE hogy megertsenek meg te is megertsed oket valahogy nehezkesen akkor neki se vagj az utnak ..Mert nyelv nelkul csak vergodni fogsz mint parton a halacska (Nem kell perfect Csak annyira hogy makogva megertesd magad meg megertsd oket is nehezen ELEINTE) Kesobb persze ez mar nem leszeleg...


3. Ha mar ennyire tudsz beszelni akkor eltudsz helyeszkedni persze csak a csicska munkakra mint pl: Kitchen worker : 11-12-durvan 13 $ orankent

Cleaner vagy Houskeeper...Ez valtozo..Ebben azert lehet okoskodni nem olyan alacsonyak az arak de ha valaki szemet es ki akar hasznalni kidolgotatja a beledet 11 $/hr -ert Es te ravagy szorulva mert ugye nem tudsz meg beszelni...De mondom ha egy kicsit dumalsz akkor lehet jo penzekert Takaritani...Errol nem tok pontos arat mondani mert valtozo Takaritas alatt ertem :

-Building Office Cleaning

-Vagy Sajat tulajdonu hazakat kitakaritani ilyen gazdabakknal...Ez az ami sikk...A tobbi...nem tom nem probaltuk...


-Aztan itt nincs olyan hogy leSETALOK a kis boltba vagy ide oda itt mindenhova KOCSI KELL KOCSI KOCSI KOCSI...Itt abszolut nincs Mozgas...Itt mindenfajta mozgas format betiltottak..Iskolaba Autoval Boltba Auto orvos auto gyogyszzertar Auto....Szal auto orokke..Mert minden kilometerekre van egymastol..Lehetetlen nem autoval menni...

Ha nincs autod akkor olyan vagy mint egy nyomorek az elso dolog mindenkinek aki kijon kocsit venni..Mert olyan mint a kenyer...500$-1000$ mar kapsz hasznaltat..De egyenlore jo az is csak guruljon ;)


-Itt ha te dolgozol akkor megelsz Nem kell aggodni a rezsi miatt a napi megelhetes miatt semmi miatt..Itt ez nem problema...Az anyagiak nem problema...


-Ha tudsz beszelni barmi lehetsz ertem ez alatt

Ha te tudsz nyirni de nincs fodrasz szakmat igazolo papirod...oket nem erdekli csak tudj nyirni..Ezel az elven mukodik a tanitas is Ha tudod csinalni Hajra..Es ugyanugy megkapod erte azt a penzt is ...Csak egy varazsszo Van a Beszed..Ha az van minden van...



-Ha 14 ev feletti gyereked van Nagon sokat fog szivni...Ezt mar csak azert mondom mert engem felveteli elott hurcoltak ki es hat ...Szar egy dolog...Foleg hoyg 1 ev alatt nem tudsz megtanulni hacsak nem nyomsz le napi 5 ora mindennak De kinek van arra idegzete meg suli utan ..Mikor alig varod hogy kijuss az iskolabol mert No friend ha nem tudsz beszelni valahogy..No study es ez bizony kiba*tul unalmas es faraszto es idegesito is egyben...Mire haza ersz lelonel mindenkit aki angolul beszel..


-Az oktatas itt ritka szar...Szinvonal egyenlo a nullaval...Ez jo is meg rossz is Jo mert igy legalabb van eselyed bepotolni azt a 2-3 evet mi alatt perfect leszel Mivel nem kell sokat tanulni Ha mar megmondom az Elonokjuk nevet akkor mar genius vagy//Szal...A rossz resze hogy mire kijarod a sulit gazdagabb leszel a 2x2-vel XD XD XD....Szal En utalok itt lenni Unalmas egy hely a amiota csak kinn vagyok Unom az agyam es 20 kg-al szebb lettem hol ott nyuka piszka voltam otthon...-.-" Utalom ezt a helyet..De ha valakit nem erdekelnek az erzesei csak a penz es konyit valamit az english-hez akkor Hajra itt a lehetoseg..Mert itt dollar az van boven...

2009. jan. 18. 15:20
Egyik ismerősöm októberben ment ki, és karácsonyra kitudta vinni az egész családot. Festőként dolgozik, de a fizetéséből tud bérelni egy házat, és fenn is tudja tartani. Azt mondja egy fizuból is kényelmesen megélnek. Április lesz az indulás, ha minden összejön.
2009. jan. 18. 14:38
Menj velük. Vannak ott ismeröseim és 4 éve ott élnek.
2009. jan. 18. 09:59

Véleményem az hogy menjél velök!

Ha van jó szakmád eltudsz ott helyezkedni.

Nekem a barátaim már 15 éve ott élnek !

2009. jan. 18. 08:46
Ismerőseim átakarnak települni, és felmerült, hogy velük tartok. Eddig csak jó dolgokat hallottam, olvastam. Talán van itt valaki, aki ötlettel, tanáccsal tud segíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook