Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az elengedés művészete. Neked hogyan sikerült? fórum

Az elengedés művészete. Neked hogyan sikerült? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 4. 13:31
egyszeruen,egy uj szerelem begyogyitotta a sebeket,
2011. dec. 26. 21:36
volt. minden alkalommal könnyebb volt (na nem űztem sportot belőle)
2011. dec. 26. 21:08
Volt. Abban a pillanatban mikor megtudtam, hogy mi a helyzet, és hogy el kell engednem, nagyon kiborultam. A nap hátralevő részében csak bőgtem és bőgtem. Nagyon szerettem a srácot, ő volt a mindenem. Akkor úgy gondoltam, hogy nekem csak rá van szükségem. Aztán rá néhány napra véletlenül ilyen dolog került szóba egy férfi rokonommal, és elmondta egy hasonló szituációról a véleményét, és akkor valahogy belenyugodtam, hogy elvesztettem egy számomra nagyon fontos embert, na meg felfogtam hogy nincs értelme egy ember miatt kiborulnom ennyire, mert lesz majd más valaki. (Egyébként se az a bizonyos rokonom, se senki nem tudott erről az egészről semmit, ezért még nehezebb volt, hogy nem tudtam senkivel sem megosztani.)
2011. dec. 26. 20:26
Volt már olyan az életedbe, hogy el kellett valakit (szerelem, barát, kedves munkahely stb.) engednek, aki nagyon fontos volt neked? Amikor maradtál volna, de a másik miatt hagyni kellett...
2011. dec. 26. 20:24
Az elengedés művészete. Neked hogyan sikerült?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook