Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az egyiknek sikerül, a másiknak nem... fórum

Az egyiknek sikerül, a másiknak nem... (beszélgetős fórum)


1 2
9. eb556ae9be (válaszként erre: 8. - Cupika)
2007. jan. 2. 20:58
:)
2007. jan. 2. 20:53
Sziasztok lányok, én hol itt, hol ott vagyok:-D
7. eb556ae9be (válaszként erre: 5. - Ekka)
2007. jan. 2. 19:38
Ja, elsőnek a cyprobai volt, majd a Sumetrolin.
6. eb556ae9be (válaszként erre: 5. - Ekka)
2007. jan. 2. 19:36
Ja, hiitem, majd jött azzal a doki, hogy a monitornak van káros hatása a colira. Na? :)
5. Ekka (válaszként erre: 4. - Eb556ae9be)
2007. jan. 2. 19:34

Ezt szokták rá adni. Megnéztem a tudományos, doktori könyveimben:)

Antibiotikumot nem nagyon szoktak váltogatni ilyenkor.. Illetve "gyengébbekkel" kezdik.

..de, ha gondolod jobban utána nézek a dolognak, bár szerintem a doki jobban tudja mint én. Na, de majd a csodakönyvekbe keresek valami okosságot:)

2007. jan. 2. 19:26
Igen csajok, türelmesek voltunk egy darabig, de a Fluimucil és a Sumetrolim szerintetek jó? 4 hónap alatt csak ezt kapta a Drágám.
2007. jan. 2. 19:11

Igazat adok Ekkának, mivelhogy nálam is fél évbe tellett mire elkezdhettük a próbálkozást mivelhogy cukorbeteg vagyok és be kellett állítani a cukrokat. Muszáj volt türelmesnek lennem mert tudttam hogy ha nincs rendbe minden vagy nekem vagy a bébinek lesz baja...

Szörnyű a várakozás mert azóta se vagyok terhes, pedig rengeteg mindenem mentünk már keresztül.

2. Ekka
2007. jan. 2. 19:07

Szia Hanna:)


Szerintem az orvosotok "normálisan" jár/járt el.

A Coli Bacillus "kiirtása" nem úgy történik, hogy hipp-hopp. Nem egyik napról a másikra történik. Szerintem a gyógyszeres kezelésen kívül nem túl sokat tehet az orvosotok.

(Nem azonos mindenkinél a betegség súlyossága.)

Szerintem az elsődleges dolog az, hogy mindketten egészségesek legyetek.

Én elhiszem, hogy nagyon szeretnétek kisbabát, de attól, hogy nem úgy történnek a dolgok, ahogy szeretnéd/szeretnétek, nem azt jelenti, hogy nem jó, nem elég lelkiismeretes az orvosotok.

És Te is jól tudod, hogy egészséges pároknál sem jön össze 1-2-re a baba. Vannak, akiknek sok időbe telik még pocaklakójuk lesz.

Szóval ne szomorkodj, és ne türelmetlenkedj! Hidd el, hogy hamarosan Nektek is lesz kisbabátok, de ehhez fontos, hogy mindketten egészségesek legyetek.

2007. jan. 2. 18:20

Sziasztok!


Segítséget szeretnénk kérni a férjemmel. Budapesten egy magán klinikára járok nőgyógyászhoz, eddig meg voltam elégedve, de itt az a pont, hogy nem jön a baba és nem érzem, hogy maximális segítséget kapnánk.

A férjemet kezdték vizsgálni, szeptemberben coli bacit találtak nála. Erre Sumetrolim, Fluimucil kezelést kapott, velem nem történt eddig semmi. A nőgyógyászom szerint velem minden oké. ( Általános nőgyógyászati vizsgálat és UH volt.) A mai napon megtudtuk a coli még mindig Apában rejtőzik. 2 hetente jár a dokihoz.

Tud valaki olyan orvost, orvosokat, akik lelkiismeretesek és tényleg arra törekednek, hogy segítsenek abban, ami az ember legfőbb vágya a GYERMEK!

Köszönöm, hogy segítetek!

Hanna

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook