Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az Avon tanácsadóktól lehet termékmintát rendelni? fórum

Az Avon tanácsadóktól lehet termékmintát rendelni? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 14. 18:39
igen lehet
2014. márc. 12. 12:19
De nekem az is jó lenne ha valaki postán elküldené, még annak is csak 300Ft a postaköltsége nem 700Ft.
2014. márc. 12. 10:33
Az a baj, hogy kis városban lakok, és itt nem nagyon ismerek más tanácsadót. De engem az se érdekel tényleg, ha fizetnem kell érte, kifizetem, csak olyan rossz, hogy már többször jártam úgy hogy például nem tetszett a szín amit rendeltem alapozóból vagy rúzsból, mert mondjuk az újságban nem úgy nézett ki, vagy rajtam végül nem is állt jól.
13. Hmv.
2014. márc. 10. 20:24

A termékmintákat szigorúan tilos pénzért értékesíteni!


20 éve avonozom, de még soha nem kértem érte pénzt.

Mondhatjátok, hogy h..ye vagyok.

Ajándékba szoktam adni a megrendelőimnek a rendeléseikhez csomagolom. Ha érdeklődött már előtte egy illatról, vagy krémről, stb., akkor annak a mintájával lepem meg.

Van, aki csak érdeklődés címén keres föl, akkor több mintát is felbontunk, kipróbálhatja.

Inkább így, mint utána ne legyen megelégedve pl. a több ezer forintos parfümmel.

Igaz, hogy vissza lehet küldeni, de az nekem plusz munka, macerás, inkább megelőzöm.


Gracielita,

javaslom, hogy keress föl személyesen egy tanácsadót, segíteni fog.

2014. márc. 10. 10:38
én sose kaptam eddig, sőt még amikor járt volna az újságből hozzá ingyen minta, azt se kaptam meg... pedig már több mint egy éve folyamatosan vásárolok tőle.
2014. márc. 9. 23:22
Tőlem lehetett anno rendelni, de aki sokat szokott annak mindig adtam ajándékba...
2014. márc. 9. 21:35
én tudom, hogy nem. és nem vagyok olyan, hogy másokon élősködjek. :) tudom, hogy nem azért írtad. tényleg vannak olyan emberek.
9. a0c1361e44 (válaszként erre: 8. - Gracielita)
2014. márc. 9. 21:30
Nem bántani akartalak, de sokan azt hiszik, hogy ezt csak úgy kapják a tanácsadók.
2014. márc. 9. 21:26
én amúgyis fizetni akartam... tisztában vagyok vele, hogy pénzbe kerül, nem lenne pofám ingyen kérni. a múltkor például, mikor az újságba hirdetve volt egyszerre 6 rúzsmintát vettem, és a 6ból utána 3-mat megvettem rendes kiszerelésben is. Eszemben sincs ingyen élősködni, csak jó lenne tudni milyen szín kell az arcomhoz. Minden hónapban szoktam rendelni valamit az avonból.
2014. márc. 9. 21:21

De ugye tudjátok, hogy ez pénzbe kerül? Az avon tanácsadó fizet érte. Pl. rúzs mintát egyszerre 10-et kell megvennie, ami azért nem 5 Ft darabja, és ez mind az ő zsebéből lesz fizetve és azért azt is tudjátok ugye, hogy ők nem keresik ezzel halra magukat?

Ha 10 ezret árulnak, akkor már háleluja van, mert akkor már tudnak egy tusfürdőt venni a befolyt pénzből.


Tehát, ha jó fejek vagytok és nem csak ingyenélősködni akartok, akkor fizettek a termékmintáért és tényleg nem azért kértek minden színből egyet, hogy megoldjátok 1 évre ingyen az alapozó kérdést.

2014. márc. 9. 21:13
jajdejó... köszönöm a segítséget! :D
2014. márc. 9. 21:06
Lehet:)
2014. márc. 9. 21:06
az jó lenne, mert alapozót szeretnék rendelni, de nem tudom, melyik lesz a nekem való árnyalat és szeretnék 2-3 termékmintát belőle, hogy eldönthessem, csak eddig nem mertem rákérdezni, mert nem voltam benne biztos.
3. t.Ili (válaszként erre: 2. - Gracielita)
2014. márc. 9. 21:03

Ami a füzetükbe van, azt ők mindent meg tudnak rendelni neked.

Asszem :)

2014. márc. 9. 21:00
Szeretnék termékmintákat az avonból, láttam, hogy pár száz forint, de a netről rendelve akkora a postaköltség, hogy már mindegy, ha megveszem a nagy kiszerelést. Esetleg avon tanácsadóktól lehet mintát rendelni? Kérlek segítsetek!
2014. márc. 9. 20:59
Az avon tanácsadóktól lehet termékmintát rendelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook