Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha volt tartozásom az Avonnál, de kifizettem, akkor ismét lehetek tanácsadónő? fórum

Ha volt tartozásom az Avonnál, de kifizettem, akkor ismét lehetek tanácsadónő? (tudásbázis kérdés)


8. Evawitch (válaszként erre: 7. - Evawitch)
2010. aug. 30. 12:18
Na, ezt nem ide akartam írni, csak idegesítem magam...
2010. aug. 30. 12:17

Pedig azt a 7000 ft-ot is tartogattam hónapokon át, csak se telenfon feltöltésre, se másra nem volt pénzem, egy olyan helyre költöztem akkor, ahol enni kaptam és ennyi...

Semmit nem kérhettem, mert irigyek voltak, család meg nincs, nem volt, aki segített volna...

Na, már mindegy...

2010. aug. 29. 18:18
Amúgy köszi a válaszokat! :)
2010. aug. 29. 18:04
Remélem találok koordinátort, aki beléptet...
4. kisnejulcsi (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2010. aug. 29. 18:02
Szerintem , lehetsz :)
2010. aug. 29. 17:51
Állítólag, aki problémás volt, az nem biztos...
2010. aug. 29. 17:44
Szerintem lehetsz még tanácsadónő. Kifizetted és ez a lényeg...
2010. aug. 29. 17:41

Régebben Avonoztam, felköltöztem Pestre. Onnan 1 év után egyik napról a másikra (egyéb okok miatt) visszaköltöztem Veszprémbe. Pesten felejtettem a csekket, amit fel kellett volna adnom. Írtam e-mailt nekik, hogy küldjék a jelenlegi lakcímemre, de nem tették. 1 év múlva már a behajtónál volt az ügy, 7000 ft-ról 11000 ft-ra emelkedett az összeg. Kifizettem, mert akkor már nálam volt a csekk is. Időközben el is felejtettem a dolgot, mert se pénzem, se munkám nem volt. Lényeg, hogy amint tudtam, fizettem.

Most koordinátort keresek, hogy ismét elkezdhessem a tanácsadónői dolgot. Szerintetek lehetséges ezek után is?

Én mindig fizettem előtte egyből, nem késtem soha, a 2 hetes határidőt betartottam. Csak a költözés, meg egy ember bunkósága miatt nem jutott el hozzám az a csekk...

Akármilyen pénzről van szó, nem szoktam tartozni. Albérleti díj, vagy Vaterás cucc ára, mindig minél előbb eljut oda, ahová kell.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook