Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Adótanácsadó lehetek ezzel a végzettséggel? fórum

Adótanácsadó lehetek ezzel a végzettséggel? (beszélgetős fórum)

7. kispocok56 (válaszként erre: 6. - Ancsi86)
2012. szept. 29. 22:47

Köszönöm szépen a válaszodat, közben a Saldohoz jelentkeztem be, árban ők sem a legolcsóbbak, de ezt még megengedhetem magamnak, remélem velük sem lesz baj.

De azért köszi :-).

6. Ancsi86 (válaszként erre: 5. - Kispocok56)
2012. aug. 29. 21:26

Szia!


Ha még aktuális, én a Könyvvizsgálói kamaráról sok jót hallottam, rendesek a tanárok, és nem teljesíthetetlen a vizsga, figyelembe veszik, hogy dolgozó emberek jelentkeznek. Nem az egyik legolcsóbb, kb. 300 ezer Ft a képzés, és a mostani az utolsó lehetőség arra, hogy beszámítsanak modulokat, amennyiben megvannak a feltétlei, és jövőre már a képzés is hosszabb és drágább lesz.

2012. jún. 6. 23:16

Sziasztok!


Adótanácsadói tanfolyamot szeretnék végezni, de nem tudom melyik céget/sulit válasszam. Nem tudna valaki ajánlani jót, ahol jól felkészültek a tanárok és jegyzeteket vagy rendes anyagokat is biztosítanak és persze megfizethető áron?


De ha csak tapasztalatok vannak az egyes sulikról (jó és rossz) azok is érdekelnek.


Előre is köszönöm a segítséget!


Üdv,


Kispocok56

2011. febr. 17. 19:03
Szia! Én épp most végzem. Felsőfokú gazdasági végzettség kell, az adó szakirány nem hátrány, majd legalább 1 év szakmai gyakorlat és utána kezdheted az adótanácsadó tanfolyamot.
2011. febr. 8. 15:31
Köszönöm h válaszoltál!
2011. febr. 8. 09:34

Szia!

Az adótanácsadó végzettség okj-s, de egy sima BA diplomával is elhelyezkedhetsz, ha közben elvégzed. Én most vagyok harmadéves, és én is ezt szeretném csinálni.

A tervek szerint valamelyik nagy könyvvizsgáló céghez megyek szakmai gyakorlatra, a legszimpatikusabb a PWC, ahol támogatják a továbbtanulást is.

Neked is ezt javaslom, szóval hajrá! :)

Viszont lehet, hogy inkább olyan helyre kellene jelentkezned, ahol van adó szakirány.

2011. febr. 7. 21:53

Sziasztok!


Adótanácsadó szeretnék lenni, Szolnoki fősulin végezném el közgazdász pénzügy és számvitel alapképzési szakon (bankira szakosodnák 2 év után). Linkelek: [link]


Nagyon szépen köszönöm előre is!


Hachi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook