Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az anyává válás rögös útjai II.- Örökbefogadás fórum

Az anyává válás rögös útjai II.- Örökbefogadás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az anyává válás rögös útjai II.- Örökbefogadás

1 2 3
2012. aug. 5. 14:50
Drága Bibócska! Itt is gratulálok még egyszer nektek a drága Grétátokhoz! Olyan jó volt olvasni a cikkedet, megkönnyeztem ám!!!! Végre boldogok vagytok! Megérdemeltétek nagyon! Legyetek mindig ilyen boldogok, kiegyensúlyozottak! Gréta a lehető legjobb családba került!!!!!
2012. aug. 5. 14:34
Nagyon sok szép perceket - órákat - napokat - heteket - hónapokat - éveket Nektek együtt!!!! megkönnyeztem...
2012. aug. 5. 13:38
Nagyon tetszett az írásod! Veled izgultam végig a történetet. Gratulálok, és sok boldogságot kívánok, és jó egészséget a családotoknak!!
2012. aug. 5. 11:09
Nagyon meghatódtam! Szívből gratulálok a kislányotokhoz, és kívánok sok boldogságot Nektek!!!
47. Setgo
2012. aug. 4. 19:35
A történet közepétől a végéig sírtam! Nagyon megható! Sok boldogságot, erőt nektek! Le a kalappal!
2012. aug. 4. 19:20

Összeszorult torokkal olvasom a sorokat. A magam életét,érzéseit látom visszaköszönni a sorok közül.Átéltem ezt az érzést és végig jártam ezt az utat. Soha egy perccig sem bántuk meg a döntésünket,pedig ennek már több mint 30 éve.

Tiszta szívből kívánom,hogy legyen nagyon boldog az életetek.

2012. aug. 4. 13:48
Nagyon sok boldogságot kívánok :)
44. VendrinerPiroska (válaszként erre: 42. - Bibócska)
2012. aug. 4. 11:38
Nagyon szép történet.:))) Legyetek nagyon boldogok együtt!! Nagyon igazad van abban, hogy a boldogságnak sok-sok arca van és ha valaki megtalálja a magáét, mint Ti, az igazán szerencsés.
43. Dina68
2012. aug. 4. 11:09
Sok boldogságot kivánok,nagyon megható a történeted..nem mindig a vér szav a döntő..igy is átélheted a csodát ,anyává váltál és kaptál egy csodálatos kisbabát.
2012. aug. 4. 10:49
köszönöm nektek....aranyosak vagytok.és kívánom mindenkinek hogy megtalálja a boldogságát bármiről is legyen szó nem csak gyermekről akár házasság párkapcsolat munkahely hiszen nem mindenkinek ugyan az a fontos de a lényeg hogy boldogok legyünk ebben a nem túl könnyű életben
2012. aug. 4. 08:46

nagyon meghatódtam! őszinte szívből kívánok nektek nagyon sok boldogságot ezzel a kis csöppséggel!nagyon örülök, hogy sikerült családdá válnotok!:)

mi októberre várjuk első kisfiúnkat:)

40. bibity
2012. aug. 4. 06:19
Gratulálok, gyönyörű történet! Sok boldogságot a továbbiakra!
39. maya80 (válaszként erre: 33. - Nia22)
2012. aug. 4. 05:22
Az előző hozzászólásom neked is szól. Ha ennél több információra lenne szükséged, szívesen segítek!
38. maya80 (válaszként erre: 29. - 71424415a8)
2012. aug. 4. 05:20

Szia!


Én nem örökbefogadó anyuka vagyok; három vérszerinti gyermekem van, a harmadik most született június 29-én. De ha nem lehetne vérszerinti gyermekem, én is örökbe fogadnék...


Nagyon jó kapcsolatban vagyok a Bölcső Alapítvány elnökével, Budavári Zitával, aki segít mind az örökbeadó, mind az örökbefogadó szülőknek, de elsősorban a babáknak, hogy életük első percétől igazi családban, szeretetben nevelkedjenek.

Ha nem halottál még róla, interneten is nagyon sok információt találsz az alapítványról, Zita elérhetőségével együtt. Szekszárdon van a székhelyük, én is itt lakom, de van anyaotthona Pesten is, és mivel mindkét örökbefogadott lánya Pesten tanul, rengeteg időt tölt a fővárosban.

Ő egy nagyon kedves, segítőkész és önzetlen hölgy, aki tiszteletben tartja mindenkinek a döntését, nem ítéli el az örökbeadó anyákat, hanem segít nekik, az örökbefogadó szülőknek pedig segít megtalálni a hozzájuk legközelebb álló babát figyelembe véve minden apró részletet.

Lehetőség van megismerni az örökbeadó anyát is, ha mindkét fél úgy akarja, így akár végig lehet kísérni a terhességet és a szülést is.

Mindenki számára jobb ez mint az állami procedúra, de elsősorban a babáknak, akiknek így egy percet sem kell intézebne tölteniük, hanem azonnal családba kerülnek. Az örökbeadó anyák is nyugodtak, mert tudják, hogy jó helyre kerül a gyermekük (több ilyen anyát is volt alkalmam megismerni), és az örökbefogadó szülők egy újszülött babát vihetnek haza.


Remélem, ti is minél hamarabb hazavihettek egy gyönyörű, egészséges babát!

2012. aug. 4. 00:59

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!

36. Vikuc
2012. aug. 4. 00:10
Gratulálok nektek! Bár én a múltadat is végig követtem a naplóidban....épp ezért nagyon meghatott a cikk. Kívánom hogy legyetek a világ legboldogabb családja! Gréti pedig GYÖNYÖRŰ!
35. jak27
2012. aug. 3. 22:52

Gratulálok a babához, és ahhoz is, hogy ilyen jó emberek vagytok, és a cikkhez is. Nemrég tudtam meg egy ismerősömről, hogy a kisfia örökbefogadott, és nemrég érkezett hozzájuk egy kislány is. Mikor megtudtam, teljesen elérzékenyültem, mint a cikkedet olvasva is.

Nagyon jó, hogy vannak ilyen jó emberek, akik adnak esélyt a gyerekeknek, hogy szerető családban nőjenek fel.

Jó egészséget, és sok boldogságot kívánok nektek. Megnéztem én is a babát, nagyon szép és aranyos. :)

2012. aug. 3. 22:44
Nagyon szép cikket írtál!! Olyan jó olvasni titeket!!!
33. nia22 (válaszként erre: 27. - Maya80)
2012. aug. 3. 21:30

Szia

Férjemmel most keztünk el beszélgetni a az örögbefogadásról.

Keresgélek a neten a folyamatokról de mindenki sokat vár éveket mert sokan vagyunk.

14 éve probálkoztunk sajáttal de sajnos nem sok sikerrel.

Írnál nekem hogy te mit tudsz egyszerübb megoldást ?

Előre is megköszőném.

2012. aug. 3. 21:10

Mivel én ismerem az előzményeidet, mivel olvastam.

A mostani naplótokat is rendszeresen olvasom és Nagyon Sok Boldogságot, örömöt, egészséget kivánok a boldogságotokhoz a gyönyörű Grétihez.

Vigyázzatok egymásra.

31. Nina74
2012. aug. 3. 20:35
Hasonló boldogságot kívánok mint amit mi is kaptunk a gyermekeink által. Nincsenek erre szavak..
30. 71424415a8 (válaszként erre: 1. - Bibócska)
2012. aug. 3. 20:07
Köszönöm bibócska, hogy elolvashattam, sokat jelent :)
29. 71424415a8 (válaszként erre: 27. - Maya80)
2012. aug. 3. 20:05

Szia, bocs, hogy így ismeretlenül írok, te is örökbefogadó anyuka vagy? Esetleg megtudhatnám a történetedet? Mi lassan két éve várakozunk, üdv.

igyno

2012. aug. 3. 19:19
Gratulálok, sok boldogságot! :)
27. maya80
2012. aug. 3. 19:07

Gyönyörű írás; gratulálok a kislányotokhoz, és a kitartásotokhoz!


És aki hasonló cipőben jár, mármint, hogy örökbefogadni szeretne, van ennél sokkal "egyszerűbb" és emberibb módja is, ahol újszülőtt babát lehet hazavinni; alapítványon keresztül...

Ha valakit érdekel, nagyon szívesen segítek.

26. Averil
2012. aug. 3. 16:26
Gyönyörű történet, gratulálok a kislányodhoz! :)
25. Harba
2012. aug. 3. 15:49

Szia!

Gyönyörű a Kislányotok, csodaszép : - )

Nagyon nagyon sok boldogságot kívánok Nektek így ismeretlenül is!!!!

24. Babeck
2012. aug. 3. 13:39

Nagyon megindítottál, belekönnyeztem a karamellás tejembe :) :')

Sok boldogságot Nektek!

23. myster
2012. aug. 3. 12:59
:")
2012. aug. 3. 12:35

köszönöm szépen a biztató szavakat amik nagyon jól esnek nekem....

annyira örülök hogy írásommal esetleg elindíthatok másokat is ezen az úton ahol a boldogság vár....

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook