Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az anyává válás rögös útjai fórum

Az anyává válás rögös útjai (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az anyává válás rögös útjai

1 2
2012. júl. 4. 22:40
Bocsánat, pöttyöcskéje...
2012. júl. 4. 22:38

Nagyon szépet írtál Bibócska :) Gratulálok!

Mindenkinek kitartást, akinél még nem kopogtatott a gólya és sok boldogságot azoknak akiknek már "pontocskája" van.

2011. aug. 11. 19:31
Sziasztok!!15 éves vagyok!!!És a párommal babát szerettünk vola már nagyon!!Ha minden igaz teherbe estem!Szerintetek nem volt tul korai??Egyáltalán nem bántam meg!!!
2010. febr. 28. 17:30

Sziasztok csajok.

Túl vagyok a laparoszkópián.Nem találtak semmit.Nem tudni,mi a gond.Minden rendben van,csak nem termelődik érett petesejt.

Irány a lombik.

Szorítsatok.

2010. febr. 28. 14:07
vannak sokan akik mások petesejtjével fogantatják meg a párjuk sejtjeit és ez elég sikeres szokott lenni ha van megfelelő donor és ugyan ugy az adott anyuka hordja ki a gyereket nem a petesejt adó
2009. dec. 27. 16:40

sziasztok...

remélem jól teltek az ünnepek..

zanikám tudod veled vagyok minden erőmmel szeretetemmel..és neked is sikerülni fog...


szia gerhi..sajnálom de ne veszítsd el a reményt hiszen még olyan kevés idejes próbálkoztok..azt nem tudom megmondani mi lehet ilyenkor a bibi...talán a hormonok gyors változása nagy a beágyezódás megszakad..annyi minden lehet..de csak hajrá legközelebb sikerülni fog.

31. gerhi
2009. dec. 27. 16:28

Sziasztok!


A parommal mi is nagyon szeretnenk, ha mar jonne a pici. Mar 3. honapja probalkozunk. Nagyon orultunk, amikor kesett. A negyedik nap utan reggel csinaltam tesztet es pozitiv lett. Nagy volt a boldogsag. Aztan este is csinaltam egy tesztet ami negativ lett, aztan par orara ra megjott. Nagy csalodas volt. Meg nem voltam allapotos, ez az elso probalkozas.

Volt mar valakinek hasonlo tapasztalata? Tud valaki magyarazatot adni ra, hogy az hogy lehet, hogy a reggeli teszt pozitiv, az esti pedig negativ? Van ilyen?

2009. dec. 24. 04:52

drága bibó!!!


most találtam rá a cikkre!!

nagyon jó és büszkék vagyunk rád!!

még a könnyem is kicsordult,talán kicsit érzékenyebb vagyok a kelleténél.

te és a többi lánykák nagyon jól tudjátok hogy én is min megyek keresztül.

és egyre nehezebb,de én sem adom fel ,most még nem!!

hisz nektek is sikerült,oly sokan lettetek kismamik ebben az évben.

ez az év igazán termékeny volt,és itt mind megérdemlitek!!!

Ezek a szavak és sorok pedig reményt adnak az éppen elkeseredett nöknek,és már ezért érdemes volt megirni a cikket!!!

2009. dec. 17. 17:13

sziasztok....

demeeri vigyázz magadra és majd nézz ránk...


pancsika kívánok neked is minden jót kívábok neked...


kincsem édes drága anyukám szimpikém...nagyon jól estek a szavaid és köszönöm a törtetlen hited bennem mint ahogy én is büszke vagyok és felnézek rád ahogy eddig is tettem és fogom ezután is...


puszilok mindenkit...

2009. dec. 17. 15:57

Sziasztok!

És szia itt is Bibócskám életem! :)

Valóban szépet írtál, igazán nemes gondolatok, és ha valaki akkor én igazán megerősíthetem mennyire igazak és találóak a soraid.

De nemcsak ezért tartott érdemesnek a sors arra hogy újra megkapd a lehetőséget arra hogy anyuka lehess. Hiszek abban hogy a jó emberek elnyerik a jutalmukat... :)

Sőt abban is megerősítelek hogy az aggodalmak a születéssel se érnek véget...sőt... De ezen még ráérünk töprengeni.

Nemcsak helyes kis tyúk vagy, de eszed, szíved is a helyén! Büszke vagyok Rád! ;)))

2009. dec. 17. 12:31

Bibócska!

Gratulálok a cikkedhez! Minden jót és kitartást kívánok neked és minden sorstársunknak!

2009. dec. 17. 08:50

Sziasztok csajók.

Ma haza utazom a kis falumba,holnap este vissza vagyok.Addig írjatok.De vidámat ám!

25. vnékata (válaszként erre: 24. - Bibócska)
2009. dec. 17. 06:19

Szép jó reggelt!

Drága Bibócska így igaz, remélem most már nem fog késlekedni a siker!!!

Ölellek

2009. dec. 16. 19:40

szép estét kívánok mindenkienk...

katám már egy napon túl...csak így tovább a sikerért.

23. vnékata (válaszként erre: 22. - Demeeri)
2009. dec. 16. 18:39

Szia Demeeri!

Köszönöm és én is szorítok mindenkinek, hogy teljesüljön a vágya, minél előbbi babásodást!!

Puszi

22. demeeri (válaszként erre: 20. - Vnékata)
2009. dec. 16. 18:32

Sziasztok.Kata szorítok neked.

Meglepően sokan írtatok,mennyien vagyunk hasonló cipőben!Januárban nálam is eldől minden.

Bibócska-szép a cikked,szerintem írjál mégide többször is.

21. bibócska (válaszként erre: 20. - Vnékata)
2009. dec. 15. 15:58

drága kata köszönöm a szavaidat és bizony tiszta szívből kívánom hogy sikerrel záruljon a te programod és én is ezeket a csodás hónapokat és babázást kívánhassam neked.

hajrá-hajrá

puszi

2009. dec. 15. 15:52

Kedves Bibócska!


Elragadóan őszinte a cikked és megható egyben. Bár nekem még lombikom nem volt, de pont ma estem túl a harmadik inszeminációmon, ami remélem sikerül, de ha mégsem, akkor engem is addig fog hajtani a leküzdhetetlen vágy a gyermekem iránt, míg sikerrel nem járunk!

Kívánok neked gondmentes áldott állapotot, könnyű szülést és csodálatos gyermeket!

Ölellek,

Kata

19. 3f09b36c49 (válaszként erre: 11. - C2528a416b)
2009. dec. 15. 15:32
Szerintem én megértem. Kívánom, hogy sikerüljön. Sok olyan anyát láttam a PIC-en, akik éveket (akár 10 évet) vártak az első gyerekükre, egészen más képp bántak a gyermekükkel.
18. 18ba5935e0 (válaszként erre: 17. - Bibócska)
2009. dec. 15. 15:04
Köszönöm! :-)
17. bibócska (válaszként erre: 13. - 18ba5935e0)
2009. dec. 15. 15:02

igen tudom jól hogy sajnos nem megy ez a dolog olyan könnyen és gyorsan mint az ember szeretné éppen olvasom mindig manó naplóját ott bizony szembesülök a ténnyel hogy egy telefonra is heteket hónapokat kell várni...

egyenlőre még nem indítottuk el hiszen most ahogy manó szintén írja a lombikunk egyenlőre sikeres mert babát várok...

de tudom ha nem sikerülne bármilyen okból is tudom mi lenne a köbetkező lépésem.persze azért az öt alkalmat is kihasználnám amennyiben az anyagiak megengednék....

és mégegyszer gratula hogy még ikreid is vannak..és boldog szülinapot nekik...

16. 18ba5935e0 (válaszként erre: 15. - C2528a416b)
2009. dec. 15. 15:01

Akkor óriási gratula nekik! :-)


Ebben az esetben általános tanács, amit írtam, sajnos az évek csak repülnek...

2009. dec. 15. 14:54
Bibócska már babát vár Horadi :)
14. bibócska (válaszként erre: 11. - C2528a416b)
2009. dec. 15. 14:53

szia életem..köszönöm szépen a támogatásod amit a kezdetek óta kapok tőled...

és tudom jól a 2010 a ti évetek lesz!!!

13. 18ba5935e0 (válaszként erre: 10. - Bibócska)
2009. dec. 15. 14:52

Szerintem érdemes azért jelentkezni a Tegyeszhez örökbefogadásra, ugyanis ha ti kifejezetten ragaszkodnátok a szőke, kékszemű újszülött kategóriához, akkor arra mostanában 3-4-5 évet is kell várni.

Várakozás közben még mindig lombikozhattok és próbálkozhattok, de legalább már addig is a listán várakoztok, ez a tudat ráadásul megnyutató is.


Mikor mi vártunk az örökbefogadásra, akkor folyton a fejemet vertem a falba, miért nem indítottuk el előbb. Pedig mi "csak" 1,5 évet vártunk, nem volt kikötésünk a nemre és a származásra, a korra is csak annyi, hogy 3 év alatti legyen.


Mostmár 1,5 éve egy ikerpár boldog anyukája vagyok, tegnap lettek 4 évesek :-)

12. 18ba5935e0 (válaszként erre: 11. - C2528a416b)
2009. dec. 15. 14:46
:-)
2009. dec. 15. 14:41

Bibócska gratulálok, nagyon jó a cikk! Én eddig is veled voltam és most is melletted leszek.


Horadi igazad van mindenben, de ezt soha nem fogja megérteni olyan akinek egyből összejött és nem kellett küzdeni érte. Hajrá lombikosok hajrá örökbefogadók :)

10. bibócska (válaszként erre: 8. - Akymo)
2009. dec. 15. 14:37

gratulálok neked hiszen akárhogy is de teljesült az álmod és anya vagy....

egyébként én sem zárkózom el az örökbefogadástól ha nem lenne más esélye hogy babám lehessen ez lenne a következő lépésem.és szerencsére egy olyan férfi a párom akivel teljesen egyetértünk ezekben a dolgokban....

9. 18ba5935e0 (válaszként erre: 4. - Cbc7d5fe99)
2009. dec. 15. 13:53

Mikor a te múltkori cikked után kaptál sok kritikát, akkor fel voltál háborodva. El is hiszem, hogy te ebben a cikkben nem látsz semmi értékeset, hiszen te azt sem érezted, hogy a szoptatós cikkeddel megbántasz nagyon sok embert.



Mindenesetre ez a cikk sokkal mélyebb és elgondolkodtatóbb, mint a tiéd volt. Neked szerencséd volt, megadatott neked, hogy spontán lehettek gyerekeid és még szoptatni is tudtál, erre verted a melled. Sajnos nem mindenki ilyen szerencsés! Ez a cikk elsősorban nekik szól.



A cikkírónak nagyon drukkolok!!!

2009. dec. 15. 13:29

Nagyon megértem a cikk íróját, én is átmentem ezeken sok-sok éve.Én azok közé tartozom akinek nem jött össze, de!!!

Van 3 gyönyör szív szerinti gyermekem és a világ legnagyobb boldogsága velem van általuk.Sok sikert és kitartást, a remény nem sznik meg csak tenni kell érte.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook