Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az álmok eléréséhez harcolnod kell! fórum

Az álmok eléréséhez harcolnod kell! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az álmok eléréséhez harcolnod kell!

2013. máj. 20. 11:09
Kell a fenét...
2012. márc. 10. 12:21
Igazad van Noémi..köszi
19. kingi7
2012. márc. 7. 22:43

Klasz, hogy nálad elindult...:) gratula!

Én 3 hónapja váltottam életmódot semmi cukor, finomliszt, krumpli, tészta,rizs, nos tartom a súlyomat. Ja és mozgok is valamennyire...ilyenkor mi van?

Járulékos betegségek:

Cukor,

Pajzsmirigy,

hormonális gondok,

2 gerincsérv

izületi fájdalmak-folyamatosan-

tud valaki okosat mondani? le kellene dobnom legalább 15-20 kilót...

18. Noémi 23 (válaszként erre: 16. - Crawley girl)
2012. márc. 6. 19:10
Pedig ha ráérzel az ízére, akkor nem is bírod nélküle. Kell a torna, fontos. Fiatal vagy, tegyél az egészségedért!!! Napi 20 perc is elég, nem kell órákat szenvedni. 20 perc mozgás és már teszel magadért, az alakodért és az egészségedért!:)
17. Noémi 23 (válaszként erre: 2. - Crawley girl)
2012. márc. 6. 19:09

A cikk írójának gartulálok a 10 kg fogyáshoz.:) Csak így tovább.:))


Crawley ne mond le a csokiról, csak módjával fogyastd és ha lehet, akkor akkor délelőtt egyél. Vehetsz Update csokit is és már annyi féle diabetikus édesség is van. Sütni is tudsz magadnak cukormenteset...gyors, egyszerű recik vannak.:)


Hasról legjobban a futással tudsz fogyni, mellé alacsony ch tartalmú diéta (napi max 150 ch) és heti 2-3 szor hasizomgyakorlatok.:)


Sok sikert!!!

2012. márc. 5. 18:45
Torna,na ahhoz végképp lusta vagyok..szobabiciklizést probálom kezdeni..
15. Csipkerózsika (válaszként erre: 14. - 21acd87fa3)
2012. márc. 5. 14:09
Senki sem bántotta a cikkírót.
2012. márc. 5. 13:20
A cikkhez pedig annyit szólnék hozzá, hogy gratulálok a fogyáshoz, tizenévesen ez nem is olyan egyszerű dolog! Anno én is 18 éves koromban fogytam 12 kilót (82-ről 70-re), és engem is leginkább a hiúság és a férfiak motiváltak. Azóta, így közel a 30-hoz, már tudom, hogy az egyetlen dolog, amiért fogyni ÉRDEMES, az SAJÁT MAGUNK. Az egészségünk és a közérzetünk az, ami számít. De ezt majd a cikkíró is meg fogja tapasztalni, nem kell ezért bántani őt. Én csak annyit kívánok, és tanácsolok, hogy nagyon figyelj arra, hogy az elért eredményt meg is tartsd! Sok boldogságot kívánok neked!
2012. márc. 5. 13:13
A fóliázás tényleg értelmetlen. A fogyás (zsírból fogyás) nem az izzadás mértékén múlik. Az izzadás csak vízveszteség. A hasadról ugyanúgy tudsz fogyni, mint bárhonnan máshonnan: negatív kalóriamérleggel (vagyis kevesebb kalóriát viszel be, mint amit elégetsz). Ha egyébként nincs rajtad sok felesleg, vagyis igazán nem fogyni, hanem formálódni szeretnél, akkor pedig tornáznod kell, a hasadat a hasizom gyakorlatok tudják feszesíteni, formálni. SZERINTEM.
2012. márc. 5. 12:44
Csipkerözsika ma müzlit vettem annyira nem izlik de csoki helyett vettem,és a szobabiciklit kezdem el,na most kérdésem ,betekerjem a hasam foliával közbe..
2012. márc. 5. 08:21

A csoki problémát lehet kezelni pl. úgy, hogy nem tart otthon csokit az ember. Az is megoldás, hogy soha nem egy táblával veszünk, hanem csak egy-egy kis szelet csokit akkor az elfogy, és kész, nem tudunk többet enni.

A magánvéleményem az, hogy a csokiban erősen függőséget okozó anyagok vannak - akárcsak a kólában - és ha édességet kíván az ember, akkor jobban jár, ha valami mással megpróbálja kiváltani, ami akár csak egy hangyányival egészségesebb, vagy kevésbé függőséget okozó. Én jó megoldásnak találom pl. a kemény cukorkát, vagy a gumicukrot. Mindkettőt jó sokáig a szájban lehet tartani, édes is, mégis elég nehéz annyi kalóriát bevinni ezekből, mint amennyit csokiból bemehetne.

A legelőnyösebb az lenne, ha egészséges dolgokat fogyasztana az ember, mikor megkívánja az édes ízt: gyümölcsöt, mézet.

10. 130454e42d (válaszként erre: 9. - Alomorszag)
2012. márc. 5. 08:15
Ha jobban izzad hasról az nem azt jelenti, hogy onnan fogy, az izzadtság sajnos nem zsír. A feszesítő krémek szerintem a bőrre hatnak, ami fontos, mert kevéssé fog lógni, bár ez is inkább genetika. A futás, spinning tényleg jó, taposógépet nem próbáltam, de biztos használ.
9. alomorszag (válaszként erre: 3. - Crawley girl)
2012. márc. 4. 21:41

Ne elhagyni akard a csokit, csak keveset enni belőle. Amellett egyél egészséges, fogyókúrás kajákat,, csirke, zöldség.


Amúgy ha amúgy nem vagy kövér, hasra: futás, spinning, vagy taposógép (hogy elégjen róla a zsír), ezt alegjobb, ha úgy csinálod, hogy bekened előtte a hasad valamilyen zírégető, feszesítő krémmek, és betekered fóliáva, így onnan jobban izzadsz, hasizomgyakorlatok (hogy szép izmos legyen).


Csendesen jegyzem meg, hogy én több mint 15 kilót fogytam anno úgy, hogy pici csokit vagy turó rudit megengedtem magamnak.

2012. márc. 4. 15:14
Na igen igazad van nincs akarateröm letenni a csokit és sajna föleg akkor eszek ha valami gondom van és mikor este tizkor..éS MIND A HASAMRA MEGY UGY LÁTOM..
2012. márc. 4. 14:26
Miként mérted fel,hogy az emberek hány százaléka kedveli a teltebb alkatot?
2012. márc. 4. 12:24

Az eredményhez gratulálok.

A motiváció viszont nem biztos, hogy a legjobb volt, a férfiak... Mért más kedvéért akar valaki lefogyni, mért nem a sajátjáért? És ha mondjuk újra csalódik, akkor elhagyhatja magát?

Valójában a fogyáshoz önbecsülés kell legfőképp.

Aki csokifüggő, az jobban szereti a csokit, mint magát. Nem a csokival van baj, hanem az önbecsüléssel.

A duci csaj és helyes fiú párosításról szóló mondatok is megleptek kissé. Az tény, hogy ducin nehezebb párt találni, de ez főként akkor igaz, ha valaki nem szereti magát és a testét. Aki boldog, vidám, kiegyensúlyozott, azt észreveszik és kedvelik a férfiak. Ellenben aki utálja magát és a testét, arra biztos nem vágynak.

Tehát nem a súly a fő kérdés a párválasztásban.

2012. márc. 4. 11:54

Én is gratulálok :))

Főleg azért,hogy abból a helyzetből ki tudtál szabadulni,amikor már boltba se volt kedved lemenni.

Engem is érdekelne,hogy mennyi idő alatt tudtál 10kg-t fogyni??

4. c6766641b8 (válaszként erre: 2. - Crawley girl)
2012. márc. 4. 09:55
Hagy el a csokit...ha erre képtelen vagy,a fogyókúrára is az leszel...
2012. márc. 4. 09:26
Nem mondanám magam kövérnek 175 cm vagyok és 71 kg...de a hasam az nem szép..ezzel mit kezdjek..Neked ment le a hasad is,,
2012. márc. 4. 09:25
Szia..gratulálok neked.és mennyi idö miatt ment le tiz kilo..én is szeretnék fogyni de a csoki evésröl egyszerüen képtelen vagyok lemondani..Probéltam a szobabiciklit olyan unalmas nekem...Amugy én a hasamrol szeretnék fogyni ,de fogalmam sincs hogy kezdjem el..
2012. márc. 4. 09:08
Nagyon sok ember úgy gondolkozik, hogy a külső nem számít. 99%-osan ki merem állítani, hogy a külső igenis számít. A párkapcsolatokban, munkalehetőségben, és az egész világban fontos szerepet játszik. Vannak olyan emberek, akik a teltebb nőket/férfiakat kedvelik, de ez az esetek 20-30%-ra igaz. Éppen ezért változtattam meg az életemet, egészségileg is nagyon jót tett és még mai napig is azon vagyok, hogy ez így is maradjon és sikeresen tudjam folytatni.

Ugrás a teljes írásra: Az álmok eléréséhez harcolnod kell!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook