Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az alábbi termékekkel kapcsolatosan kinek milyen tapasztalata van: Vision Detox, Pax, Nutri? fórum

Az alábbi termékekkel kapcsolatosan kinek milyen tapasztalata van: Vision Detox, Pax, Nutri? (beszélgetős fórum)


2013. aug. 24. 09:00

Szia,

De jó, hogy írtál :)Ide vagyok regisztrálva a Hölgy Mariann nagyon kedves és segítőkész!!!

Én voltam állapotfelmérésen de máshol mert tőle sajnos messze lakom :( Ennek körülbelül 3 hónapja kicsit ockodtam ettől mert drágának találtam, de ma már nem mondhatok rá semmi rosszat!

Te mikor szedtek csak magadtól kezdted el, vagy kimértek rá? A bélpróblémák mik voltak nálad? Mit szedtél rá?

Nekem inkább pszhihés bajaim voltak meg nagyon túl voltam terhelve máj, vese, bélbolyhók, kideült, hogy laktózérzékeny vagyok :( Jele még nem volt. A detoxot lassan 3 hónapja szedem, Paxot kettő, mert váltottam a Mistikre, most is szedem őket, de még a Hipert ajánlják nekem illetve egy vitamint ami a bélflórát helyre állítja mert nem tudok hízni :( A lányoknak adom a BE WEIS remélem jól írtam le :)

14. Marcsa14 (válaszként erre: 13. - Ani-Lea)
2013. aug. 15. 14:59

Én két éve használtam a termékeket, nagyon jók voltak, Detox Pax Nutrimax, nem jött ki az allergiám, az izületi problémáim, a bél problémáim is megoldódtak. Aztán abbahagytam amikor jobban lettem., tavaly egy ismerősöm ajánlott szerinte a legeslegjobb terméket, zacskókban folyékony juicet. Nem vált be, és drága is volt. Idén újra el akartam kezdeni a visiont, rátaláltam egy honlapra, ahol állapotfelmérést is csinálnak, egész jó áron s a termékekhez is egyszerű hozzájutni. Remélem, nem baj, ha beírom a linkjét:

[link]

2013. aug. 12. 14:10
Senki nem akar erről beszélgetni?
2013. aug. 8. 18:16

SZIASZTOK, LÁTOM RÉGI AZ ÍRÁS AZÉRT VAN VALAKI AKI MÉG FELJÁR OLVASGATNI?

ÉN DETOXOT SZEDEK ÉS PAXOT DE VOLT MISTIKEM IS.

11. husi76
2012. júl. 17. 14:42

Én egy hete szedem de még nagy változást nem vettem észre, talán annyi, hogy rendszeresen járok a wc-re :)

Igazából Ti mire szeditek?

2012. júl. 16. 20:38
Van már valamilyen tapasztalatotok a termékekről, amióta szeditek?
9. Marylu93 (válaszként erre: 8. - Husi76)
2012. júl. 7. 12:31

Erről a voll módszerről még nem hallottam.

Ma mintha gyakrabban látogatnám a mellékhelyiséget.... Talán a detoxtól.

2012. júl. 7. 11:52
Én sem találtam semmit.Én a Voll-módszer vizsgálaton voltam és ott ajánlották.Szerintem kell egy kis idő (1 hét?),hogy érezzünk valamit
2012. júl. 6. 22:05

szia!

Én mágneses rezonancián voltam és ott mondták. Szerintem veheted este is. Én is tegnap este kezdtem. nem érzek még semmit. Bár nem tudom mit kéne... Én is próbáltam keresgélni a termékkel kapcsolatban, de enm sok "felhasználói" infót találtam.

2012. júl. 6. 10:01

szia!

végre valaki.úgy látom nem nagyon ismerik a terméket?

Te hogyan tudtad meg,hogy a detox és a ursul kell Neked?

Ha minden jól megy én is ma kapom meg őket és elkezdem szedni.

Szerinted este kellene bevenni?

2012. júl. 6. 09:23

sziasztok!

én ma kezdtem el szedni a detoxot. Furán érzem magam. Detoxból 2*2, ursulból 3*2.

2012. júl. 6. 04:06

Azt mondják,hogy 3 hónapos kúra fontos,mert csak akkor ér az egész valamit.Szerintem a detox amúgy is egy lórugás!Nekem a hölgy aki állapotfelmérést csinált és ajánlotta a terméket (Ő nem értékesít!)azt mondta ne ijedjek meg ha a szedése elején pocsékul fogom érezni magam,mert ez így hat, hisz a méreganyagokat szedi a szervezetből kifele.

Én nagyon bízom benne a mai nap folyamán érkezik és kezdem szedni.

2012. júl. 5. 16:00
Én próbáltam volna a Detox-ot, Antiox-ot szedni, de 2 bevétel után abba hagytam, mert irtózatos hányigerem volt tőle. A párom szedte néhány hónapig, de ő is csak este lefekvés előtt, mert az ő közérzete sem volt tőle a legjobb. Javulást nem tapasztaltunk nála. Viszont volt egy krémjük, ami bőrbetegségre jó hatással volt, csak annak meg megfizethetetlen ára van.
2012. júl. 4. 14:58
Ismeri és használja valaki ezeket a termékeket?Esetleg a környezetetekben használták?Tapasztalatokat, véleményeket szeretnék!Köszi.
2012. júl. 4. 14:56
Vision Detox, Pax, Nutri?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook