Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata(fodrász)a Subrina termékekkel kapcsolatba? fórum

Van valakinek tapasztalata(fodrász)a Subrina termékekkel kapcsolatba? (beszélgetős fórum)


2013. jan. 28. 10:51

Most lesz kész az üzletem,kb.1,5 hónap,eddíg széket béreltem,akkor szerintem az új üzletbe már beszerzem.

A Londás-képviselő hozzám is jött régen,de a hajfestéken kívűl más termékük nem vált,azért meg nem volt érdemes 2 hetente jönnie.

A hajvarázst megnézem,eddíg néha az Újhullám Webáruházban rendeltem,de ott Subrina termékeket nem láttam.

6. 7a23ed9179 (válaszként erre: 4. - Gabóca10)
2013. jan. 28. 10:29
Én magamnak a Hajvarázs oldalon keresztül rendelem, de van ahova viszi kellékes, régen az én fodrászom is így szerezte be.
5. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - Gabóca10)
2013. jan. 28. 10:23
Nem tudom, hogy üzletben dolgozol-e, mert hozzánk jött a területis.
2013. jan. 28. 10:20

Köszi hogy írtok.

Akkor valóban nem új,csak nekem,mert nemnagyon válzoztatok.

Wellával dolgoztam régen,már megfizethetetlen,kb.7 éve használok londát,nagyon bevált nekem,de ahol veszem már 1750 ft egy dobozzal.

Nem minden vendég tudja megfizetni.

Gondoltam kipróbálok mellé valai olcsóbbat,minthogy drágítanák.

1100 ft-körül láttam,de azt sem tudom a környékemen hol lehet kapni,vagy rendelek netről.

3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Gabóca10)
2013. jan. 28. 10:12

Nem tudom, hogy most milyenek a termékei, de 5-6 éve használtam néhány színét, azok szépek voltak. A kolléganőm rendszeresebben használta több színét, mint én. Meg volt vele elégedve.

Ő előtt Schwarzkopfos volt.

2013. jan. 28. 10:11
Én ugyan nem vagyok fodrász, viszont a festett hajamat subrina hajhabbal színezem két festés között és nagyon jó! évek óta használom, tehát nem új márka.
2013. jan. 28. 10:08
Jelenleg LONDA hajfestékkel dolgozok,de már egy kicsit megdrágúlt,a Subrina ez valami új lehet,legalábbis én most találtam rá neten,valamivel olcsóbb,de nem tudom milyen minőség,tartós-e,ha van valakinek tapasztalat akkor légyszi írjatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook