Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mik a tapasztalatotok a Baba márkájú termékekkel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatotok a Baba márkájú termékekkel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


11. xti_
2009. nov. 30. 08:57
a habfürdőjét nem tudtam használni,ki kellett dobnom, mert elviselhetetlenül szúrós szaga volt.
10. danama
2009. nov. 30. 08:09
a baba tusfürdőket nagyon szeretjük
2009. szept. 12. 10:53

Köszönöm szépen a válaszokat :)))

Most én is kipróbáltam az aloes tusfürdőjét. Nagyon jó :)))) Nem is hittem volna!


doxikri! Én is megfogom próbálni a mentolosat, ha találok vhol, kíváncsivá tettél, hogy milyen lehet. Gondolom, az akkor férfiaknak van. Már a férjemnek is mondtam. :)))


Kryszta05! Én is pont ezt hallottam a szülésfelkészítőn, hogy a Johnson termékekre sok baba allergiás, csak addigra már "betankoltam" belőlük (olajat, fürdetőt). De akkor majd én elhasználom!:))) Meg ott mondták azt is a szülésznők, hogy a Pampers pelenkát sem ajánlják a gyerekeknek 1 éves korig, mert azok is okoznak allergiát egyes gyerekeknél.


Rika1! Igen, a popsira én is Bepanthent használok neki. Egy kicsit sokallom az árát, de nagyon jó!!!

2009. szept. 12. 08:13
Én nagyon szeretem. A babáknak való fürdetővel szoktam tusolni is. Nekem nagyon bejön az illata, és árban is szuper.
2009. szept. 12. 07:37
Nagyon jók a Baba termékek, a felnőtteknek valók is! A fiúk nákunk a mentolos bab tusfürdőt használják, állati jó, csak ritkán lehet kapni. Én pont tegnap vettem aloés baba dezodort....hát, piszok jó az illata és nagyon tartós! Régen a Lanosan deo-nak volt ilyen.
2009. szept. 12. 07:02

Baba?-imádom főleg a lányok.

a jhonsns-ra az összes gyerek allergiás!!!

5. Rika1 (válaszként erre: 4. - 97e35043a4)
2009. szept. 12. 01:32

Újszülött korban természetesen a gyógyszertári készítmények kerülhettek szóba. De úgy 3 hónapos koruktól a lányomnak a Nivea készitményeket..kintről hoztuk be. Akkoriba itt még nem lehetett kapni. A fiam születésénél pedig a Jhonson volt. Popsikrém a lányomnál Nivea és egy gyógyszertári speciális...a fiamnál Bepanten.

Később pedig a Gabi termékek ami jó volt.

4. 97e35043a4 (válaszként erre: 3. - Rika1)
2009. szept. 12. 00:53

Igen, a Nivea nekem is végigkíséri az életem! Nagyon jók a termékei, csak 1-szer csalódtam: a nivea babatörlőkendőnek az illata (a sötét kék)egyszerűen nagyon zavart, olyan fura illata van annak...

Johnsont én is vettem, még a bébi születése előtt, meg kaptam is, de a doktornő azt mondta, hogy gyógyszertári fürdetőt, meg olajat használjak még.

De a Baba termékeit még egyáltalán nem ismertem. De a családból másoktól is pozitív visszajelzéseket kaptam ezügyben... :)))


Mikortól használtad a gyerekeknél ezeket a termékeket? Már kiskoruktól?

2009. szept. 12. 00:44
Mikor a gyerkőcök kicsik voltak a Jhonson és a Nivea termékeit használtam. A ßaßa termékekből csak a tusfürdőt és a testápolót használjuk mostanság. De nagyon bejönnek:)
2009. szept. 12. 00:37
Korábban nem használtam, de most kaptam ettől- attól Baba tusfürdőt, testápolót, védőkrémet, púdert (nem is tudom, a púderok egyáltalán mire jók??). Te használsz a gyermeked ápolásánál Baba termékeket? Vagy te magad használod? Tapasztalatok?
2009. szept. 12. 00:35
Mik a tapasztalatotok a Baba márkájú termékekkel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook