Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az a nélkülözhetetlen(?) bugyi. Hordani, vagy nem hordani … fórum

Az a nélkülözhetetlen(?) bugyi. Hordani, vagy nem hordani … (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az a nélkülözhetetlen(?) bugyi. Hordani, vagy nem hordani…

1 2 3 4 5 6 7 8 9
15. dfc04c70e4 (válaszként erre: 13. - 71ddaa07fa)
2022. máj. 15. 19:56
Végre egy férfi véleménye is megjött!
2022. máj. 15. 19:53

Előre leszögezem: gőzöm sincs az előzményekről, ami miatt ez a cikk született. Nem is érdekel, megmondom őszintén.


Minden esetben a saját véleményemet írom, minden témában. Az pedig, ha egyetértek valakivel/valakikkel, az nem azért van, hogy együtt "csámcsogjak" bárkivel is. Szimplán csak csatlakozom a véleményükhöz.


Most jöjjön, hogy mit gondolok a bugyi viseléséről.

El nem tudnám képzelni, hogy a mindennapokban bugyi nélkül járjak-keljek. Sem munkahelyen, sem az utcán - soha, semmilyen helyzetben, ami a lakáson kívül van.

Látni sem szeretnék mondjuk egy lépcsőn fellépdelő, meztelen s.ggű nőt. Akkor sem, ha tökéletes testtel, így azzal a bizonyos testrésszel is áldotta meg a teremtő, mint téged. Buszon, villamosan sem szeretnék magáról megfeledkező női combok közt megvillanó p.ncit látni. Sőt, megkockáztatom, hogy egy ilyen villantás a férfiak csak kis hányadának jönne be. Nagyon kis hányadának...


Nem hiszem, hogy több higiéniai kockázatnak van kitéve az, aki - számomra természetes módon - bugyit visel, mint aki mellőzi. Mindegy, hogy szoknyát visel valaki, vagy nadrágot - éppúgy izzadhat bugyi nélkül, mint bugyiban. Ráadásul az izzadás egy természetes folyamat.


Ja, és említed a zokni nem viselését. Ég és föld a két dolog, nem lehet egy lapon említeni.


Vannak helyzetek, amikor lekerül a bugyi. Az úgy van rendjén. A bugyi nélkül, sőt a meztelenül alvás is rendben van nálam például.

Tőlem messze áll a prűdség, és a szégyenlősség. De hogy nem járkálnék soha bugyi nélkül - az biztos. És most nyugodtan, 100%-os bizonyossággal mondom, hogy ép eszem birtokában SOHA. Mindennek megvan a maga helye, és ideje.

2022. máj. 15. 19:36
Otthon a lakásban mindenki úgy öltözködik, ahogy kényelmes számára. Azonban azt gondolom, hogy utcára kimenni bugyi nélkül az közönséges és igénytelen dolog.
12. Érdekes73 (válaszként erre: 11. - Scherlock)
2022. máj. 15. 19:00
Azért én nem szeretnék hétköznap menet közben, közértben, mhelyem utazás közben,utcán még több kilógó alkatrészt látni akármilyen tökéletes is :)
11. Scherlock (válaszként erre: 4. - Görögtánc)
2022. máj. 15. 18:51
Nyilván nem vagy olyan tökéletes testtel megáldva. :)
2022. máj. 15. 17:34
Bizonyos helyzetekben nem kell viselni amúgy jobb abban :)
2022. máj. 15. 16:53
Biztosan egyes helyzetekben nagy melegben kényelmesebb bugyi nélkül, de én nem kockáztatok, férfi családtagjaim vannak, napközben én sem lennék kiváncsi rájuk. Munkahelyen meg pláne.Mindig is hordtam, ezután is hordom.
2022. máj. 15. 16:38
Hát el nem tudnám képzelni. Se szoknyában,borzalmas kellemetlenül érezném magam, se nadrágban. Képtelen lennék akár egy farmert, de bármilyen más nadrágot is bugyi nélkül felvenni.
7. andi6020 (válaszként erre: 3. - Bless the child)
2022. máj. 15. 15:55
Szánalomhalom 🤢🤮
6. Bless the child (válaszként erre: 5. - Truxovics)
2022. máj. 15. 15:54
Eleg sokan ismerjük az előzményeket. Semmi masról nem szól ez az egész, minthogy foglalkozzanak vele. Most ehhez kapott segítséget.
5. truxovics (válaszként erre: 3. - Bless the child)
2022. máj. 15. 15:52

Szerintem nincs ezzel gond. Ha az oldalon ki lehet beszélni a terhességgel járó mindenféle dolgot, akkor egy öntömjénező cikk, amiben végül is, se trágár kifejezés, se vulgaritás nem jelenik meg, simán elfér. Ez a cikk nem az oldal szégyene...


Cikkíró, tudod, én is sok mindent láttam már, akár ezen az oldalon, akár máshol. De amikor ennyire erőszakosan kell emberek torkán lenyomni a saját intim dolgodat, én csak azzal tudom ezt párosítani, hogy neked ez kielégülést okoz. Igen, ez bizonyos szintig egy perverzió. Tudod, vannak akik imádják a chates masztit, te pedig a nagyérdemű elé szereted tolni a sejhajod...

Mondjuk ehhez szerintem már öreg vagy, de lehet ezért is hozakodsz elő ezzel többször...mert az előző kitárulkozásod már elfelejtetted. :)

2022. máj. 15. 15:41

Én minden téren a természetesség híve vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy egy hormonálisan működő nőnek ne legyen hüvelyfolyása. Peteérés, menstruáció előtti folyás stb. Remélem a vérzéses napokon hordtad, vagy hordod.

Tényleg egészséges lenne szabadon hagyni a dolgokat odalent, ezt nem vitatom, de mivel nadrágot, harisnyát hordunk, ugyanúgy befülled a bőr. Csak még foltos is lesz az egyéb ruhanemű. Ez akkor jó, amikor megteheted, hogy meztelen vagy.

Nyáron a szoknya sem jobb. Ha rövid, félnék, hogy kilátszana az, aminek a társadalom által meghatározva nem kéne.

3. Bless the child (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. máj. 15. 15:33
Most baromi nagyot csalódtam a portálban, hogy ezt megjelentette. Ennél Andi nem tudom elképzelni, hogy lenne lejjebb. Amúgy, még mielőtt Syria reagálna, nem olvastam el a cikket, mivel pontosan tudom, hogy mit tartalmazhat. 🤢🤢🤢🤢🤢
2022. máj. 15. 15:14
Mindig van lejjebb....
2022. máj. 15. 14:29
A bugyinak nyilván több funkciója van. Ez a fehérnemű elsősorban védelmet nyújt az altestnek - higiéniai szerepet is betöltve, másodsorban komfortérzetet biztosít a viselőjének (pl. melegít, ha szükség van rá), és nem utolsósorban csábítási eszköz is lehet egy szexis darab. Biztosan vannak más szempontok is ...
Nem megyek bele a bugyi történelmébe, azt bárki elolvashatja a neten.

Ugrás a teljes írásra: Az a nélkülözhetetlen(?) bugyi. Hordani, vagy nem hordani…
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook