Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vége az ábrándozásnak, avagy jövőre én is miniszoknyát fogok hordani...csizmával fórum

Vége az ábrándozásnak, avagy jövőre én is miniszoknyát fogok hordani...csizmával (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vége az ábrándozásnak, avagy jövőre én is miniszoknyát fogok hordani...csizmával

1 2 3 4 5
febr. 5. 00:45
sok sikert kivanok ehhez!
febr. 4. 09:40
Hogysikerült?
2010. jún. 21. 08:39
Sok sikert és kitartást!
2010. ápr. 14. 12:28
Épp, hogy még nem. De ez akkor is brutál. 4 hétből egy ugye a nagylányság, szívás, és +10 nap a PMS. kb. 1 hetem marad, amíg ugrálhatok a mérlegen, mert normális értéket mutat. És jól is érzem magam. Jól megvigasztaltam magam egy rakás édességgel :-). Tojok rá. Lesz ez még így se :-). Á nem. Úgyis megcsinálom, nem görcsölök. Csak azért volt bosszantó, mert tényleg figyeltem az étkezésre, és a heti 6 mozgás is megvolt.És persze nem hajt a tatár. Ha 1 év alatt megy le, akkor 1 év alatt megy. Csak reméltem, hogy nyárra azért a nagyja lemegy. És a 2/3-a még hátra van.
123. annus0625 (válaszként erre: 120. - Bf3f2dc3a8)
2010. ápr. 12. 11:44

szia, ne aggódj, én orultem a 72 kilómnak, mint majom a farkának, erre ma reggel a mérleg 73,3at mutatott...torna után. Félidoben vagyok, nekem ilyenkor is felugrik...legalábbis remélem attól van :-SSS

Ne stresszelj visszamegy az. Csinálj egy gorbe napot, engedj meg magadnak valami finomságot és meglátod, holnapra visszamegy. pusz

122. 84882672dc (válaszként erre: 120. - Bf3f2dc3a8)
2010. ápr. 12. 09:09

Megjött és azért vagy több??? Ezen ne idegeskedj már!! :) Ez tök normális, ilyenkor alapból nem szabad márni magad! Én a legutóbbi alakalommal +4kg-al voltam több... az szép???? :)))


de most visszaállta a rend és kiderült, hogy még fogytam is ezidő alatt... nyugalom!!! :)))

2010. ápr. 12. 09:08

sziasztok :)

látom itt is megy a fogyi ezerrel?!?! :)))

2010. ápr. 9. 08:04
Na, most brutál morcos vagyok. Egész heti rendesség eredénye, de tényleg nem bűnöztem. Tornáztam is, csak tegnap nem. Kőkemény megfeszített munkával sikerült elérnem majdnem +2 kilót. Tudom, tudom víz, meg hormonok stb. De akkor sem nőhetne ennyit. Az még bocsánatos lenne, ha nem csökken. De ez így nagyon húzós és lélekromboló
119. annus0625 (válaszként erre: 118. - Bf3f2dc3a8)
2010. ápr. 8. 12:46

sziasztok, orulok, hogy még él a fórum.


Bernadett nekem is a kalóriszámolás jott be, emelett heti 4-5 edzés. Napi 1-1,5 liter zold tea na meg ásványvíz. A króm tényleg segít, nem kívánja annyira valaki az édeset... na nem mintha legtobbunk azért enne édességet, mert éhes :-SSS Csak a szemunk éhes :-D

Egyébként én este 6 után már nem eszem, nem is annyira a fogyi miatt, hanem mert butaságokat álmodok és rémálmaim lesznek, ha ugy fekszem le, hogy még van valami a gyomromban. Fura egy dolog.

Pusz nektek és sok sikert

118. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 117. - Picur1968)
2010. márc. 22. 10:32

Nekem mindig egy dolog jön be. Számolom a kalóriákat. Kb 1200-1500-at eszem. Hétvégén lehet picit bűnözni, de csak picit, akkor könnyebb tartani a többi napon. Egyébként nem éhezem soha. sok gyümölcs, zöldség. No finomított szénhidrát.

Heti 6 edzés. A vacsora jelképes, és akkor is inkább fehérje. Lefekvés előtt 3 órávaé befejezem a kajálást. Sok folyadék (víz, zöld-,fehér tea Calli). Esetleg próbálkozz krómmal. Helyrebillenti a szénhidrátanyagcserét, és segít a falási rohaok megelőzésében. Nekem tényleg bevált. De ne ilyen bio króm, meg ilyen marhaságokkal próbálkozz, azokban alig van valami. MOndjuk egy Scitec krómmal. (testépítős kiegészítőket forgalmazó boltokban vagy a neten találsz)

2010. márc. 8. 15:44
Én szerencsésen megúsztam.Igaz 8kilót fogytam de az a három gyógyszer egyikével amit most tiltottak be.Háziorvos írta fel.Nagyon veszélyes.Hogy most hogyan tovább?Nem tudom.Valakinek ha van valami jó módszere írja meg.Még öt kilótól kéne megszabadúlnom valahogy.Segítsetek légyszi.PICUR
2010. jan. 22. 19:33
Hát én kitartóan edzek, több kevesebb örömmel és sikerrel. A mostani pár napom témája a fehérjebevitel. Lehet, hogy magasabb fehérjével hatékonyabbak lennének az edzések.
115. espera
2010. jan. 22. 19:27

Na úgy néz ki gyógyulgatok...Holnaptól diéta, és hétfőtől kezdem a mozgást. Addigra remélem a köhögési ingerem is elmúlik :(.

Ti merre vagytok, hogy álltok?

114. espera
2010. jan. 19. 15:16

Sziasztok!

Sajnos ellustultam... De mentségemre szól: önhibámon kívül! Múlt hét közepén lebetegedtem, és azóta is "döglődöm", így se fogyókúrás étrend se torna... Igaz étkezni nem nagyon bírok :-) Ha minden igaz már a gyógyulási fázisban vagyok, így remélem legkésőbb jövő hét hétfőtől tudok tornázni!!! Már alig várom, hisz már mindjárt itt a tavasz!

Ja és: megkaptam életem első magassarkú és szárú csizmáját!!!! :-D Így már főleg bizonyítanom kell!

2010. jan. 19. 14:08
és mire jó???
112. ff36256613 (válaszként erre: 111. - Satc235)
2010. jan. 19. 13:29

Szia!

Ezt most mire is??

111. Satc235
2010. jan. 19. 13:25

Sziasztok. Ez ugyan nem a lugosító tea, viszont legalább olyan jó és a gyógyszertárban összerakatod (olyan 150 Ft szokott lenni :) )


10 gr natrium phosporicum (dinatrium hydrogénphosphoricum)

10 gr kalium bicarbonicum (kalium hydrogéncarbonicum)

100 gr calcium carbonicum

80 gr natrium bicarbonicum (natrium hydrogén carbonicum)

50 gr magnezium carbonicum


(összesen 250 gr)


Fogyasztás: naponta másfél liter vízben 1 kávéskanál port elkeverve megiszogatni, kúraszerűen. Étkezés előtt fél órával, vagy utána másféllel.

110. espera
2010. jan. 8. 13:00
:)
109. Spiritus (válaszként erre: 108. - Espera)
2010. jan. 7. 11:12
majd javul az állóképességed :) a lugositó tea (PH bázis, és kb bárhol lehet kapni), helyreállítja a tested sav-bázis egyensúlyát amit elrontanak a rossz ételek meg a stressz meg minden ilyenkor hangoztatott dolog. Méregtelenít, és ezáltal picit fogyaszt. Ettől nem fogysz le csak rásegít, meg nekem jóval több lett tőle az energiám, ezért is tudom magam rávenni a tornára. Én mielött elkezdtem ilyen aktívan edzeni egy évig kb hetente 3-4szer jógáztam. Az igazán nem fárasztó. TV nézés közben pizsiben is megy :) és az is sokat segít, jobban érzed magad tőle, aztán már majd a tested fogja köveelni a testmozgást, és az ágyat majd csak lefekvéskor akarod majd látni:) na meg egyéb esetben... ami szintén gyakrabban fordul elő ha jobban érzed magad a bőrödben :)
108. espera
2010. jan. 7. 10:22
Ja: a lugosító tea érdekelne... Az miért jó, miért ajánlott? Sosem ittam még...
107. espera
2010. jan. 7. 10:19

Köszi, hogy ilyen gyorsan válaszoltál :)!

Hát kb. ilyesmire gondoltam én is, amiket te leírtál, szóval arra, hogy semmi drasztikus étel megvonás, csak mindenből kevesebb, illetve a zsír és cukor mellőzése. És igen, minőségi étel!

Nekem a sportolással van a problémám. Nagyon nehezen szánom rá magam... Otthon nincs ami movitáljon, jobban vonz a kényelmes ágy, vagy fotel :D Tornázni pedig nem szívesen indulok el egyedül egy kialakult csapatba, és sajna nincs senki aki csatlakozna hozzám :(. Tudom ez csak gyenge kifogás...Most adtam 1 hónapot magamnak: otthon kicsit erősíteni aztán aerobikra eljárni, mikor már jobban bírom a terhelést. Sajna én már 6 éve semmit nem sportoltam, azelőtt sem rendszeresen, így az állóképességem = 0.

2010. jan. 6. 12:20

Hát az elmúlt fél évben de korábban is rengeteget foglalkoztam a témával... és hát erre jutottam:

1. keveset enni, de nem nagyon. Én 1600-1700 kalóriát eszem egy nap de z persze egyénenként változhat. 5 kor kelek és este 9 kor még lazán csinálom a házimunkát, szóval ehhez kell az energia :) kb napi 5-6 étkezésre elosztva.

2. ha éhes vagyok eszem

3. ha csokit akarok enni akkor is eszem /a szervezetem talán tudja hogy mi kell neki, szóval inkább arra épül az egész, hogy megpróbálok őszinte lenni önmagamhoz :)/ Meg kell tudni a különböző éhségeket, pl. unalomból éhség vagy tényleges

4. odafigyelek arra, hogy elég fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt fogyasszak

5. mindent elolvasni evés elött, meg lehet lepődni, hogy egyes fogyókúrásnak tűnő ételek mennyire nem azok:)

6. kevesebb rántott husi, persze semmi gyorskaja és sok hal, hal, hal

7. heti három erősítő és heti három aerob edzés..először szenvedés de aztán már élvezed:) az aerobból néha kevesebb

8. 8 után megpróbálok nem enni, ez alól kivétel ha tényleg éhes vagyok :)

9. és jutalmak :) szép szoknya, melltartó ha jól haladnak a dolgok és akkor még nagyobb kedvem lesz folytatni, és a párom is egyre jobban támogat :)


ja igen és amit írtál... én minőségnek nevezném. Szóval inkább mindenből a minőségit. Teljes kiörlésű kenyér. Nádcukor. Ilyenolyan margarin :) Pl én nem vonom meg magamtól ilyenkor sem pl a paradicsomot meg ilyeneket, hiába drága... mert akkor a hiányérzettől esetleg csak rendelek valami drága finom kaját vagy mittudom én és akkor összedégében nem jövök ki olsóbban. Szóval ha tényleg jó kaják vannak otthon akkor nem fogsz másra vágyni, ezért inkább a boltban hagyok többet mint máshol


na én így csináálom meg még ezer évig tudnék mesélni

egy lugosító teakeveréket is iszom ami nekem szerintem sokat segített és nem is drága :


és a lényeg hogy semmit ne csinálj drasztikusan hanem próbáld meg apránként örömmel. Pl ha idáig nem sportoltál akkor az elején elég heti 1-2 alkalom. És akkor örülj ha kb 0,5 kb-ot fogysz egy héten, mert az az egészséges és az egészség a legfontosabb, hidd el. Nem annyira a kg számít hanem az alak. Én voltam már most is 2 kg val soványabb és láthatóan kövérebb voltam mint most. Az egészség meg fog látszani:)

105. espera
2010. jan. 6. 10:51

Spiritus!

Nem tudom, hogy írtad-e már, de azt szeretném kérdezni, hogy te milyen módszerrel fogysz? Én ugye még most kezdem újra, de még nincs kialakult rendszerem. Annyi, hogy délig gyümölcsöt eszem, utána az eddigi ételeim kb. 2/3-át, illetve este már nem eszem kenyeret (napközben is csak teljes kiőrlésűt). Úgy gondolom ez kezdetnek elég, nem akarok hirtelen váltani. Jövő héttől viszont jó lenne valami rendszert vinni az egészbe...

Előre is köszi!

104. Spiritus (válaszként erre: 103. - Espera)
2010. jan. 5. 18:47
drukkolok, nagyon... én jól állok szerencsére.. még kb 4 kiló de már most is nagyon csinosnsak érzem magam a múlthoz képest. Párszor voltam most fürdőruhában is és egész jól éreztem magam :)
103. espera
2010. jan. 5. 15:03

Sziasztok!


Na akkor én is csatlakozom hozzátok a mai naptól! :-)


Tavaly már egyszer fogyókúráztam. Akkor márciusban kezdtem, és 5 hónap alatt lement rólam 10 kg (az álom - 17 kg lett volna...). Sajnos ennek úgy megörültem, hogy abbahagytam a fogyózást, így visszajött 5kg. :( Tehát most 12 kg-tól kell megszabadulnom.

Elhatároztam újra kezdem, mert tavaszra csini akarok lenni!!!Igazából (szerintem) nem a fogyókúra a nehéz, hanem elkezdeni.


Szóval: A MAI NAPPAL ELKEZDTEM A FOGYÁST!!!

kITARTÁST MINDENKINEK!

És remélem újra beindul ez a fórum, mert jó lenne tartani egymásban a lelket!

102. dzebii
2009. dec. 26. 12:12

sziasztok!

valaki próbálta a masala slim nevű folyadékot? állítólag étkazés előtt kell fogyasztani....vagy mi a véleményetek erről?

2009. dec. 19. 13:43

Asszem meglepem magam egy digitális mérleggel. Úgy láttam a Tesóban akcióban már 3600-ért lehet venni...

Nekem is lejjebb ment már a mérleg, dec. 4-én kezdtem, és már csak 75 kg. vagyok!

Az én álomsúlyom: 65-68 kg:))

2009. dec. 18. 10:15

én az 5-össel kezdődőért küzdök :) de rendesen ám:)


nem én kérdeztem a mérleg témát:) nekem is digitális vanotthon, tizedesjegyig mér...

2009. dec. 15. 22:06

sziasztok...megint itt vagyok.


Spiritus, nekem digitális mérlegem van és ahányszor ráállok, mindig ugyanazt mutatja...míg anyuméknak hagyományos van és a súlyom attól fugg, hova teszem, hogy állok rá és ahányszor ráhuppantam mindig mást mutatott. Szal szerintem a digitális jobb.


Na csajszok arról már lemondtam, hogy Karácsonyra 80 alá menjek. Egy hét alatt 3 kiló mínusz kellene... de azért nem adom fel :-)

Elore a 7sel kezdodo kilókért


kitartást mindenkinek pusz

98. ff36256613 (válaszként erre: 97. - Spiritus)
2009. dec. 15. 12:52
Köszönöm:)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook