Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az a nélkülözhetetlen(?) bugyi. Hordani, vagy nem hordani … fórum

Az a nélkülözhetetlen(?) bugyi. Hordani, vagy nem hordani … (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az a nélkülözhetetlen(?) bugyi. Hordani, vagy nem hordani…

1 2 3 4 5 6 7 8 9
45. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 44. - Truxovics)
2022. máj. 16. 18:39
Hiányérzetem van, ehhez a cikkhez nem voltak fotók..-))))))
44. truxovics (válaszként erre: 41. - 23f06ac886)
2022. máj. 16. 18:28

Na de ha ezt kitárjuk ország-világ- jelen esetben a portál közönsége- előtt, akkor az onnantól kezdve nem is annyira magánügy, nem? :D


És nem azzal van a gond, hogy nem hordja...de az emberek baromi nagy része vizuális beállítottságú. És elolvassa az információt, és felsejlik előtte a cikkíró mindzsója bugyi nélkül. És én nem akarok erre gondolni. Nekem már a bütyökműtétje is egy fura kitárulkozás volt, bár azt érdeklődve olvastam, mert én is szenvedtem tőle egy időben. ( ezt lehet vallomásba kellene inkább írnom, mert azért ez jobb, ha titokban maradt volna. Már az, hogy érdeklődve olvastam) De nem akarom tudni, hogy egy koros öreglánynak, mi van a szoknyája alatt. Akár nedves, akár nem. Akár büdös, akár nem. És igen, ez az én szegénységi bizonyítványom, hogy ezen pörgök....de a cikkíró valamiért kiírta a cikket.

És a legszomorúbb, hogy ezek után nem látja be, hogy amúgy a jó ízlés határát mérföldekkel túllépte, még az itt hozzászólókat minősíti negatívan...



csak úgy mondom, a bütyökműtétjét fotókkal is illusztrálta...szóval van egy kis hiányérzetem...



Neeeem, ezt már csak a szemtelenségem miatt írtam. :DDDDDDDDDDXXD

2022. máj. 16. 18:28

Etel a hotelban, hetelve-hatolva, a fügöny elhúzva, a bugyi letolva.

A többit tudjátok.

42. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 40. - 5d8fd6c5cb)
2022. máj. 16. 18:25
Én személy szerint arra se voltam kíváncsi, hogy mi a kedvenc hobbid.
2022. máj. 16. 17:52

A fehérnemű viselése, vagy nem viselés alapvetően magánügy, míg közszeméremsértést nem történik.

Bár vannak olyan maszkulin közegek, ahol kifejezetten élvezik a vizuális élmény lehetőségeit.


Aki a nem látható magánügyekbe is belekőt, az a kákán is csómot keres.

40. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 4. - Görögtánc)
2022. máj. 16. 17:51

"egy hormonálisan működő nőnek ne legyen hüvelyfolyása. Peteérés, menstruáció előtti folyás stb. "


Most jól elvetted a kedvem a kedvenc hobbimtól, a nyalakodástól..-))


Amiket eddig felsoroltál, arra valahogy sosem gondoltam...

39. 23f06ac886 (válaszként erre: 1. - Syria)
2022. máj. 16. 17:45
Ez egy rövid esszé arról szeretnéd, hogy tolerancia legyen a fehérneműviseletről?
38. 71ddaa07fa (válaszként erre: 27. - Bichi)
2022. máj. 16. 17:42
El nem tudnám képzelni, még éjszakára se, hogy ne hordjak gatyát. Lehet ez pedig már a ló túloldala... Ugyanakkor egy bizonyos kor után a férfiaknál is előfordulhat vizeletcsepegés. Milyen jól mutatna egy világos nadrágon a szép sárga folt...
37. Scherlock (válaszként erre: 35. - Alinka01)
2022. máj. 16. 17:06
:DDD
2022. máj. 16. 16:46

Téma volt ez már 2018-ban is.

[link]

35. alinka01 (válaszként erre: 34. - Babyapocakban)
2022. máj. 16. 15:38

Az egészségügyis pasas dolgában az lep meg, hogy a főnöke miért nem figyelmezteti.


A fórumindító bugyis-bugyitlan pedig azért érdekes, mert 15 évvel ezelőtt regisztrált itt, tehát nem lehet olyan nagyon fiatalka, és még mindig itt tart szegényke...

2022. máj. 16. 15:29
Hogy a témához is szóljak valamit, nem tudnék bugyi nélkül kimenni az utcára. Munkahelyre?! Kizárt. Akkor sem, ha senki más nem tudná, hogy nincs rajtam. Nekem ez alap. Mások csinálják úgy, ahogy akarják, csak én ne tudjak róla. Jót nevettem itt az egészségügyis himbilimbin, hogy kábé mindenki tudja, akinek van szeme... Szerintem intellektus kérdése is ez, a pasinak tudnia kéne, hogy illene alsót felvennie.
2022. máj. 16. 15:26
Sok embernek vannak hülye dolgai, de a többség megtartja magának. Szerintem bölcsen. Van az a mondás, ami ide passzol, de nem merem leírni. 😋
32. Kacsahercegno (válaszként erre: 28. - Syria)
2022. máj. 16. 12:51
A lőtéri kutyát nem érdekelné, hogy hordasz-e bugyit vagy sem, ha nem írtál volna róla egy publikus cikket, amit amihez aztán hozzá lehet szólni...
31. Scherlock (válaszként erre: 29. - Pengő Gyöngyi)
2022. máj. 16. 10:19
:DDD
30. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 27. - Bichi)
2022. máj. 16. 09:46
Ismerek ilyen pasit. Egészségügyi dolgozó. Mondjuk ő nem híreszteli, hogy nem hord alsóneműt, de látjuk, mert ide-oda pakolgatja a lompost a fehér nadrágban. Szerintem észre se veszi magát.
29. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 28. - Syria)
2022. máj. 16. 09:41

Dehát te provokálod...

Csak nem tudom, miért jó ez neked, hiszen tudtad, hogy inkább hideget, mint meleget fogsz kapni a cikkedért.

Már régóta tudja itt a hoxán az is, aki nem akarja, hogy nem hordasz bugyit, kaptál is érte, akkor ezzel a cikkel tudhattad, hogy tátott szájjal szaladsz a f**erdőbe.


Mondom ezt úgy, hogy engem qrvára nem érdekel, ha pucéron is mászkálnál.

28. syria
2022. máj. 16. 09:15

Nem veszem fel a kesztyűt, amit élvezettel vágtok az arcomba. Elkönyvelem (ismét), hogy mennyire képtelenek vagytok szövegértelmezésre, valamint azt, hogy imádtok általánosítani, és egyetlen momentumból (és/vagy kiragadott tényből) messzire vezető és helytelen következtetéseket levonni. Kb. mintha alkoholistának titulálnátok azt az embert, aki elárulja, hogy ebédeléskor alkalmaként megiszik egy-egy pohárka bort, és rögtön hozzá is tennétek, hogy vajon mit művelhet az a részeges állat a családjával!

Annyit bántottak az életem során ok nélkül, alaptalanul, hogy amit itt művelnek egyesek (hozva a tőlük megszokott formát), lazán lepereg rólam. Csak azt nem értem, hogy akik utálnak, elítélnek ezért, azért, amazért, miért nem hagyják figyelmen kívül az írásaimat? Bár, ha belegondolok, sejtem a választ, de nem írom ide, mert ...

27. Bichi
2022. máj. 16. 08:46
Innen már csak egy ugrás, hogy akkor a pasik se hordjanak, na ők fognak aztán igazán "kilógni" a sorból :))))))))
26. Scherlock (válaszként erre: 23. - Görögtánc)
2022. máj. 16. 08:32
Mindenki tökéletes 😉
25. Scherlock (válaszként erre: 21. - Bless the child)
2022. máj. 16. 08:31
Te meg ne adj ötleteket! 😁😁😁
24. Scherlock (válaszként erre: 20. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 16. 08:31
Igen, van baj a toronyban.
23. Görögtánc (válaszként erre: 11. - Scherlock)
2022. máj. 15. 22:43

Nekem csak hús-vér női testem van.

Tökéletes a maga módján. :)

22. andi6020 (válaszként erre: 21. - Bless the child)
2022. máj. 15. 21:47
Már a többfelvonásos bütyök is sok(k) volt.
21. Bless the child (válaszként erre: 17. - Hoxa)
2022. máj. 15. 21:18
Oké, de igérd meg, hogy a nemi életét taglaló cikket nem fogod megjelentetni. Már hogyha szándékában állna egy ilyet írni
2022. máj. 15. 20:42

Az előzőekhez csatlakozva, csakis Syriára gondoltam.


Gondolkodtam, hogy hozzászóljak-e?

Végül is joga van mindenkinek úgy öltözködni, ahogy akar. Csakhogy, amíg nem beszél róla magánügy, de amint azt társaságban osztja meg, megszűnik magánügynek lenni, így véleményt is lehet nyilvánítani is róla.

Úgy gondolom bizonyos kor után már illik, egy magára valamit is adó nőnek az öltözködési protokollal tisztában lennie.

Igaz még mindig, hogy magánügy, de magánügy a székelés, a szellentés is. Az életünk velejárója, komoly galibákat is okozhat, ha nem úgy működik, ahogy annak kell, de ugye beszélhetünk a carról szépet, attól az még büdös. Tehát erről beszélhetünk az orvosunknak, a közeli családban, de már a munkahelyen, színházban , baráti társaságban komikussá válik az illető, ahogy ez a nem kell nekem bugyi téma is komikus. Nem tudom eldönteni, hogy magamutogatás, vagy egy betegelme, akit nem szabad bántani, rá kell hagyni.

19. 71ddaa07fa (válaszként erre: 18. - Globus)
2022. máj. 15. 20:18
Egyszer minden bugyi ehető.:) Én már olvastam olyan fakírról, aki megevett egy biciklit. Az más kérdés, hogy utána a sebészeten kötött ki.
18. globus
2022. máj. 15. 20:14
Nem hiszem, hogy a 21.században létezne olyan fazon, ami ne lenne kapható a kereskedelemben. Még ehető bugyi is van.
17. Hoxa (válaszként erre: 3. - Bless the child)
2022. máj. 15. 20:11

Természetesen nem azonosulok a cikk tartalmával. :DDD

De helyet ettől függetlenül szerintem lehet neki biztosítani, mint beszédtéma, pláne ha már a cikkíró ennyire szeretne önmagáról ennyi információt a nyilvánosság elé tárni.

2022. máj. 15. 19:58

Syria b.szdki:)


Csak a címet olvastam el és tudtam, hogy te vagy:)


Tőlem úgy hord és nem hord mindenki bugyit, ahogy akar, csak ne lássam és ne tudjam. De, hogy ez miért létfontosságú téma nálad, elképzelni nem tudom:)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook