Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az a fránya cumisüveg fórum

Az a fránya cumisüveg (beszélgetős fórum)


2015. szept. 4. 13:59
Úgy 1,5 éves volt a kisebbik fiam,mikor ugyanez a probléma felmerült nálunk. Na,hamarosan egyszerűen kidobtam a kukába az összes cumisüveget és alkatrészeit a gyerek szeme láttára. Így nem volt kérdés,hova került,és sírás sem,mert ami a kukában landolt,az ott is marad! Igaz,le is szokott az elalvás előtti tápszer vagy kakaó ivásról,de nem bánom! Eszik elég vacsorát,reggel pedig megy neki bögréből is!
8. b00d33e65c (válaszként erre: 6. - Fincsi5)
2015. szept. 4. 13:52

Oké,akkor nem elkeserítő a helyzetem cumisüveg ügyben!! :D

Annál elkeserítőbb a bicó...azóta sem. :(

7. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Fincsi5)
2015. szept. 4. 13:48
Jól rémlett a bicikli. :)
6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - B00d33e65c)
2015. szept. 4. 13:46

5 éves elmúlt, és még cumizott. Mindenhol!

Egyszer, hazafelé menet meglátott egy szekeret, lóval, elámult, és szó szerint kiesett szájából a cumi. Lehajoltam érte, és közben jött a szikra: nincs itt, elvitte a cocó. Pár napig sírt, adtunk másikat, nem kellett...hát nálunk így. Ti vagytok a "biciklisek"? Azzal mi a helyzet?:9)

5. b00d33e65c (válaszként erre: 4. - 96e4cb8ca7)
2015. szept. 4. 13:38

Ne is mond!

Konkrétan azért vettem el,mert tea volt benne éjszaka,de neki az a csőrös szilikon volt az üvegben ami egészen addig cseppmentes míg rá nem fekszik,vagy el nem törik ami egy hónapban kb 4x előfordult.Reggelre tiszta ragacs volt a haja,persze oviba mentünk és már túl későn vettem észre,de a kifésülés is egy visítással teli 20 percembe került.

2015. szept. 4. 13:17
Decemberben lesz 3 éves a kisfiam, csak este iszik cumisüvegből, napközben poharat és sport-itatót felváltva használ. Bár a cumisüveget egyre kevésbé preferáljuk mert rekordidő alatt szétrágja a cumit.
3. b00d33e65c (válaszként erre: 2. - Hedi13)
2015. szept. 4. 13:10
Nála úgy igazából az esti elalváshoz volt létszükséglet,de szerencsére nincs nagy gond belőle.Nem mondom,hogy nincs kis pityergés hogy kéri,de hamar abbahagyja.
2015. szept. 4. 13:03
A kisfiam 5 és fél éves. Most nyáron hagytuk el végleg a cumisüveget. Bár az elmúlt két évben csak reggel itta belőle a kakaót az ágyban. Nagyfiú lett és már bögrézünk.
2015. szept. 4. 12:01

Sziasztok!

4 éves elmúlt a lányom,középső csoportos és még csak most sikerült lebeszélnem a cumisüvegről.Nem mondom,hogy könnyű az esti altatásnál,de egy kis hős ahogy viseli. :)

Tudom,hogy sok gyerek sokáig cumizik/cumisüvegezik,de érdekelne hogy nálatok a csöppségek mikor tették le?Nehéz volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook