Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Autista a fiam... fórum

Autista a fiam... (beszélgetős fórum)


1 2
5. 70a5a27405 (válaszként erre: 4. - Kamillavirág)
2008. okt. 19. 19:57
Az enyém 5 éves, de se nem szobatiszta se nem beszél, súlyosan autista: Kanner-szindrómás.. Sajnos mi sem tudjuk sem akik ezzel foglalkoznak hogy mikor indul be a beszéd...Lehet hogy fog beszélni lehet hogy nem...
2008. okt. 3. 14:30

Sziasztok!


Ricsi augusztusban volt 3 éves, nem beszél és még nem szobatiszta. Az ideggyógyász mondta először, hogy a diagnózis: gyermekkori autizmus. Heti 2x45 percet foglalkozik vele egy fejlesztőpedagógus a bölcsődében, ami szerintem kevés. Aggódok, fog-e valaha beszélni, képes lesz-e önállóan élni....

2008. okt. 2. 17:14

Szia!

Nekem is van egy 2 éves autisztikus kisfiam! Kérdezz nyugodtan, ha tudok segítek!:)

Mennyi idős a gyerkőcöd?

Ismered ezt a fórumot? Ha nem, érdemes belenézni!


[link]

2008. aug. 31. 20:06

Szia, nekem csak az ismerettségi körömben van, nem is egy hasonló betegségű gyerek. Bár ahogy vesszük, mert ha azt nézed, neki is van, vagy lesz valami, amitől különb a többi embertől. Tudásban.Amit ajánlani tudok, keresd meg a lakóhelyedben, vagy ahhoz közel lévő, autista klubot. A neten is olvastam már valami hasonlót, de nem tudom már hol. Gugli :) -ba írva megtalálsz mindent.

Tudom sokan mondták már, de ha láttad az Esőember című csodás filmet, akkor ugye minden bajnak meg van a jó és szép oldala. Sok szerencsét és sikert.

Majd járok még erre, hogy lássam miként alakul a sorsotok. Puszi. Boszi.

2008. júl. 23. 22:14

Sziasztok!

Van valaki köztetek, aki hasonló "cipőben jár", mint mi? Szivesen vennék egy-két tanácsot is.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook