Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyógypedagógiai asszisztenst keresek autista fiamhoz. Tud valaki? fórum

Gyógypedagógiai asszisztenst keresek autista fiamhoz. Tud valaki? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 9. 20:36
Gyógypedagógiai asszisztensi szakképesítés pedagógiai asszisztensi, pedagógusi vagy óvodapedagógusi képesítéssel is szerezhető. A pedagógiai asszisztensi képesítés maga érettségit igényel.
11. Piroo (válaszként erre: 8. - Sztolyka)
2009. jan. 8. 12:21

Én csak Békés megyében tudtam volna gyógypedagógiai asszisztens ismerősömet ajánlani. (pl. én is az vagyok :)

Biztos van a környéketeken is. De keresési lehetőség pl., ha az iwiw üzenőfalára kiírod, hogy gyógypedagógiai asszisztenst keresel, sokan továbbítják.

10. Berenik (válaszként erre: 9. - Sztolyka)
2009. jan. 8. 11:18
Csak pedagógiai érettségi vagy főiskolai diploma esetén végezhető el a gyógyped asszisztensi. Én is elvégeztem, mint óvónő.
2009. jan. 8. 10:04
Az a lehetőség is van,hogy valakit kiképezzenek,akinek van érettségije.
8. sztolyka (válaszként erre: 7. - Piroo)
2009. jan. 8. 10:02
Csépán{Jász-Nagykun Szolnok megye,Cserkeszőlőhöz közel}.A fiamnak gyermekkori autizmusa van,6 éves,nagycsoportba jár a helyi normál óvodába.Az Autizmus Alapítvány Ambulanciáján jártunk,ahol azt mondták,hogy egy ilyen szakembert keressünk,aki minden nap ott van az óvodába a fiam mellett,később pedig az iskolában is.A helyi iskolába fog járni,ha minden igaz.Ez egy normál iskola nem speciális,mivel a fiam ép értelmi,ezért ez a kijelölt iskola.
2009. jan. 7. 16:55
Hol lenne szükség rá? (település)
2009. jan. 7. 16:47
Bocsi még semmi nem volt írva ide, azért gondoltam, hogy bemásolom.
5. katácskák (válaszként erre: 2. - Sztolyka)
2009. jan. 7. 16:45
Szerbusz.a Lányom az..
2009. jan. 7. 16:45
Testileg és szellemileg rendellenes gyermekek tanulmányozásával és nevelés-tanításával foglalkozó tudomány. Azonban inkább az érzéki és értelmi fogyatkozásban szenvedők oktatási eljárásának módját jelenti. A gyógypedagógia lehetővé teszi a sérült gyermekek fejlesztését. Általános törekvés, hogy e különleges oktatás minél több rászoruló gyermekre kiterjesztessék. A gyógypedagógiával az ilyen gyermekek általában a társadalom hasznos és munkás tagjaivá képezhetők.
2009. jan. 7. 16:44
Hol keresed?
2009. jan. 7. 16:43
Gyógypedagógiai asszisztenst keresek autista fiamhoz.Tud valaki ?
2009. jan. 7. 16:42
GYÓGYPEDAGÓGIA

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook