Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ausztriai munkával kapcsolatos tapasztalatok. fórum

Ausztriai munkával kapcsolatos tapasztalatok. (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2009. okt. 18. 10:24
Van vki aki kint dolgozik,vagy dolgozott,akár csak szezonális munkát is?Tapasztalat?Tanácsokat kérnék!
4. Mahtab (válaszként erre: 1. - Vardia)
2008. szept. 25. 10:20
Szia!Én - sajna - még nem jutottam ki külföldre,de szeretnék, ha gondolod,tarthatjuk a kapcsit itt az oldalon,vagy akár privátban is.Elérhető e-mail címemem még nincs,de hamarosan lesz.Üdv.
2008. szept. 18. 11:16

Ausztria jo hely,,de kell az engedély.....Nem tudom,mert én Svàjvban élek,ausztria,és német orszàg közt,nos,szerintem ausztria jobban megéri mint németorszàg,de rosszabb mint Svàjc.

KEZDÉSNEK minden jo,szerintem meg kel probàlni.

Biztos hogy jobb mint otthon..........

2008. júl. 29. 18:23
Én inkább a németországi melót ajánlanám, oda nem kell semmiféle közvetítő se munkavállalási engedély, mint pl ausztriaban ahol 3 hónapra előre ki kell váltani, amit a mai napig nem értek, hogy miért. Németországban nem olyan macerás ez az egész, Bonnba kiküldik a papírokat és megvan az egész szerződés 10 nap alatt. Bonn - Magyarország - aztán vissza a munkahelyre, ahol dolgozol. És a minimálbér is több, de csak 200 euróval:)
2008. júl. 29. 17:39

Sziasztok!Azt tevezzük,hogy Ausztriában keresünk munkát,mivel itthon nagyon nehéz elhelyezkedni.Kapcsolatba is léptünk egy közvetítővel,megbízhatónak tűnik és nem akar 10ezreket leakasztani.Nem vagyunk finnyásak,a mosogatás is megteszi,még azért is a 3szor annyit fizetnek mint itthon bármiért.

De egy kicsit szkeptikus vagyok,azért is szeretném,ha szintén érintettek megírnák a tapasztalatokat,Pl:hogy találtak melót,mit csinálnak,és egyáltalán milyen odakinnt magyarként dolgozni:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook