Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Cikkírói munkával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? fórum

Cikkírói munkával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)

2010. aug. 17. 20:12
Nem :)
2010. aug. 17. 19:44
Legalább azt áruljátok el, hogy ugyanarról a cégről van szó???
7. Burkuska (válaszként erre: 6. - Cippora)
2010. aug. 17. 17:46
Privi ment:)
6. Cippora (válaszként erre: 5. - Burkuska)
2010. aug. 17. 17:46

Megírnáád a cég nevét?Priviben...


És hogy megy a szerződés aláírása?E-mailen keresztül az is,vagy személyesen?

2010. aug. 17. 17:44

Szia!


Engem folyamatosan átvernek:( Nem is értem. Megírom a cikket, visszaírnak,hogy szükségük van rám,kötünk szerződést ekkor meg amakkor,aztán eltűnnek!Már kétszer megszívtam így!

2010. aug. 17. 17:40

Szia!

Ez nem is szerződés,hanem egy jelentkezési lap.Gondolom egyenlőre csak fel akarnák mérni,hogy mihez értek,milyen témában lennék jó.


Googléban nem találtam semmit róluk,senki nem írt tapasztalatot.

2010. aug. 17. 17:34

Cikk írói tapasztalatom van, de az alapítványi volt. Ezzel a céggel kapcsolatban nem tudok tanácsot adni. Jobb lenne, ha ők írnák meg, hogy mennyit tudnak fizetni.


Ha átverés lenne, szerintem az az első cikk után kiderül.


Gugliban nézted őket?


A szerződést a legapróbb betűig nézd át!


Sok sikert!

2010. aug. 17. 17:20

Pár hete jelentkeztem,és ma kaptam egy jelentkezési adatlapot,amiben a nevem,e-mail,címem, mellett ki kell töltenem,hogy milyen témában vagyok otthon,illetve milyen cikkírási díjat kérnék (fillér/karakter) Azt írják,csak komoly jelentkezőket várnak.

Neten van honlapjuk,elég korrekt cégnek tűnik,de kiváncsi vagyok van-e esetleg valakinek személyes tapasztalata vagy ez is csak átverés lehet?

2010. aug. 17. 17:20
Cikkírói munkával kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook