Aura (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6 7
17. Juddyt (válaszként erre: 16. - Kapjátokbe)
2007. máj. 22. 21:47
Mért lennének idióták??
2007. máj. 22. 21:39

hát ti komolyan idióták vagytok én elhiszem hogy van elektromágneses tér a dolgok körül mert ez oke de akkor miért olvasok oylat 1 könyv szerzőjétől hoyg köze nincs az aurának a fizikához???

ha az aura színei meg az elektromágneses tértől van ahogy ti mondjátok hát ehhez annyit hogy attól nemlesz vminek színe hogy elektromágneses tér van körülötte de ha meg mégsincs köze a fizikához akkor hogy lehet mérni vmi készülékkel??

de eskü elfogok menni 1 iylen fényképezésre és kikérdem őket hoyg mi a válaszuk a kérdéseimre


üdv nektek színlátók

2007. máj. 11. 17:47

Sziaztok!


Én voltam ilyen aura fényképezésen és nem jót mondtak rám. Végülis mit jelent a fekete szürkés szín?

2007. márc. 22. 10:34
Hihihi, erről az jut az eszembe, amikor minden reggel a villamoson egy srác ült velem szemben, és az Auralátás gyakorlata c. könyvet olvasta...napszemüvegben. Csinos gyerek volt, mindig megnéztem magamnak. Aztán egyszer visszapillantott a napszemüveg fölött, és mosolygott...hú, de elpirultam...utána nem láttam többet. Érdekes volt, még borult időben is napszemüveget hordott. Akit kérdeztem, azt mondta, hogy zavaró amikor az aurát látja, mindenki nyílt titok a számára olyankor legszívesebben ki sem mozdul olyankor oothonról. Szerencsére neki csak évi 1-2 alkalommal jön elő ez a képessége...na de mégis, ez akkor tanulható??
2007. márc. 11. 10:34
A képesség megvan mindenkiben, mert ember vagy. Minden ember ugyanarra képes, se többre se kevesebbre!
2007. márc. 8. 23:32
Milyen képesség kell ahhoz, hogy valaki az auránkat lássa, és hogyan lehet az aurát diagnosztizálni?
11. nayloon (válaszként erre: 10. - Fényszív)
2007. márc. 8. 22:26
Köszönöm nagyon aranyos vagy!!!!
2007. márc. 8. 10:28

Szia Nayloon!


Nagyon mélyen megérint az angyalokkal való kapcsolat. Nagyon tetszik és boldog vagyok, hogy milyen szépen leírtad az angyalokkal való "kapcsolatfelvételt". De hiszen mindig itt vannak velünk és függetlenül attól, hogy hiszünk-e benne vagy se, segítenek minket.

Csak annyit tudok hozzászólni, hogy nagyon örülök és boldoggá tesz!


Minden jót kívánok!


Om Sajram!

2007. jan. 15. 17:02
Az aurának van hőmérséklete?
2006. dec. 7. 14:06
az angyalokat is látjátok?
2006. dec. 6. 15:12

Sziasztok!


tudnátok segíteni abban,hogy hogy tanulhatnám meg az aura látását?a cikkben van valami ábrákról is szó,de azokat nem találtam meg....előre is köszi!

2006. okt. 31. 22:33
Raktam fel egy cikket az angyalokról
2006. okt. 29. 14:25

Angyali megerősítések



A mondatok ismételgetése, pozitív energiákkal és hozzállással füszerezik életed. Csináld és gyakorold, a hatása érezhetővé válik hétköznapjaidban is.



Angyali megerősítések


Angyalok vesznek körül ebben a pillanatban.

Az Angyalok Isten fényét sugározzák rám,

és rajtam keresztül a világra.

Elfogadom ezt a szeretetet Istentől és az Angyaloktól.

Megérdemlem a szeretetet.

Megérdemlem a boldogságot.

Megérdemlem, hogy egészséges legyek.

Megérdemlem az égből érkező segítséget,

és most rögtön el is fogadom.

Kérem Istent és az Angyalokat,

hogy vezessenek, és segítsenek nekem.

Hallgatok belső hangomra és megérzéseimre.

Belső hangom és érzéseim

Istentől és az Angyaloktól érkező útmutatások.

Mindössze vezettetésre van szükségem.

Teljes hittel követem az útmutatást.

Tudom, hogy Isten és az Angyalok szeretnek engem,

és most ebben a pillanatban is vezetnek.

Elfogadom az Angyalok szeretetét.

Elfogadom a szeretetet.

Szeretek.

Én vagyok a szeretet.

Szerető szívű vagyok.

Nagyon szeretett vagyok.

Mindenki szeret engem.

Mindenkit szeretek.

Mindenkinek megbocsátok. Megbocsátok önmagamnak.

Mindenkinek, akivel találkozom, átadom Isten szeretetét.

Figyelemmel kísérem a gondolataimat, és csakis pozitív,

szeretetteljes gondolatokat engedek meg magamnak.

A szeretet bőségesen jelen van a világban.

Mindenki számára van elég.

Mindenből bőségesen jut nekem.

Csodálatos, szeretetteli embereket hívok be az életembe.

Az Angyalok és én örömmel üdvözlünk minden új alkalmat,

amikor szolgálhatjuk a világot.

Folyamatosan jutalomban részesülök.

Életem harmonikus és békés.

Békés vagyok.

Ragyogó vagyok.

Boldog vagyok.

2006. okt. 29. 14:24

Isten a nap, az Angyalok a sugarak


Az angyal szó jelentése: küldött, az Isten küldöttei, üzenethordozók.


A lelkünkre hatnak leginkább.


Az angyalok energia halmazok, fénylények. Isten, Szűz Mária ua.


A szárnyaik az antennák, amivel fogják a mi rezgéseinket.



Az angyalok segítenek, hogy közelebb jussunk életfeladatunk megtalálásához is. Mindig velünk vannak, ha hisszük, ha nem.


Mindenkinek van egy őrangyala születése pillanatától, nem hagyhat el csak segítséget, hívhat.


Az a feladata, hogy mindenben segítsen és támogasson.


Az angyalok neme: nincs nemük, lehetnek női és férfi neműek, a feladatuktól függ milyenek.


Feladatuk nagyságától függ, hogy néznek ki.


Lehetnek: nagyok, kicsik, ember alakúak, fénypontok, tejútnyi méretűek, de igazából: pulzáló fény lények.


Testük több helyen is létezik egy időben, a mi kedvünkért lassítják le magukat, hogy láthassuk őket.


Nevük sincs csak vibrációjuk, csak az emberek szeretik nevén nevezni a dolgokat.


Lucifer volt Isten első angyala, nem bukott, meg hanem, önként felvállalta a polaritást, hogy az egyensúly megmaradjon, és lehetőségünk legyen választani melyik oldalra állunk.



Tehát az angyalokat minden esetben lehetőségünk van kérni , hogy segítsenek.


Egy kivétel van, amikor kérés nélkül is segítenek: Ha életveszélyes helyzetbe kerülnénk, mielőtt még lejárt volna az időnk.


Bármit teszünk, gondolunk mindenben, támogatnak és segítenek soha nem, ítélkeznek, feltételek nélkül szeretnek minket.


A mi boldogságunk az ő jutalmuk.


Ahhoz, hogy igazán tudjanak segíteni, fel kell ajánlanunk, és el kell tudnunk engednünk problémáinkat / ha fel adunk egy levelet sem kísérjük végig a levél útját / hanem meg bízunk a postában, hogy kézbesíti.


Nincs túl nagy vagy túl kicsi probléma az angyalok számára, bármiben tudnak segíteni, /parkolóhely, pénz, egészség/


Az angyalok felé való megnyílás lényege egyszerűen az, hogy olyan állapotba kerülj, melyben a szíved nyitott.


Írás közben ne próbálj fogalmazni vagy megváltoztatni azt, amit leírtál, mert az úgy jobban hangzik, minden ítélkezés nélkül írj, mintha diktálna valaki.


Az angyalok úgy közelítenek hozzánk, hogy befogathassuk őket.


Ha nem vagy biztos benne, hogy kaptál üzenetet, akkor kezd, előröl a gyakorlatot.


Bármi érkezik válaszul, fogadd el, kritizálás nélkül, mert csak így tudod nyitva tartani szívedet.


MIBŐL ÁLLAPÍTHATOD MEG, HOGY ANGYALOD SZÓLT HOZZÁD, vagy csak saját GONDOLATAIDAT HALLOD?


Elméd tele van ítéletekkel és megmondja, mit tegyél, hogyan és mikor. Meg ilyen szavakkal, hogy KELLENE, nem kell semmit sem elfogadnod, és meg tenned, ha nem akarod. Azt, pedig MINDIG közli veled, ha valamit rosszul csinálsz.


Angyalod hangja nyugodt és együtt érző, néha fanyar és néha rímekben szól hozzád. SOHA NEM ÍTÉLKEZIK, NEM MONDJA, HOGY ROSSZUL TETTÉL VALAMIT, NEM IRJA ELŐ MIT TEGYÉL kivéve, ha azt kéri, FIGYELJ, JOBBAN BEFELÉ vagy SZERESD JOBBAN SAJÁT MAGAD Mindig a dolgok jó oldalát, hangsúlyozza és építő jellegű tanácsokat ad.


MÁS HANGOK:


A VEZETŐK irányt mutatnak, és előre jeleznek dolgokat


A FÖLDÖNKIVÜLIEK hangjuk személytelenebb és nézőpontjuk univerzálisabb.


A TERMÉSZET SZELLEMLÉNYEINEK feladata: a Föld és teremtményeinek növekedésével és jólétével kapcsolatosak.


ÉSZREVEHETŐK a HANGOK KÖZÖTTI KÜLÖNBSÉGEK és teljesen KÜLÖNBÖZŐ ÉRZÉSEKET KELTENEK BENNED:



ANGYALI ÉRZÉSEK KAPCSOLAT FELVÉTELNÉL:


Szeretet érzés, jobban elfogadod saját magad, mély belső béke, érzés, hogy gondoskodnak rólad, megbecsülnek és elismernek.


FIZIKAI JELEK:


Végig fut rajtad a hideg, libabőr, bizsergés, szokatlanul tisztán és messzire látsz, könnyezés, édes virágillatot érzel.


GYAKORLÁS, GYAKORLÁS, és megint csak GYAKORLÁS!

2006. okt. 29. 14:23
Ha az éj sötétjében hallgatod a csendet, talán meghallod a hangot, mely a végtelenig terjed. Talán meghallod a hűvös őszi szélben a lehulló levelek utolsó sóhaját, és a magasban repülő Angyalok szárnyának selymes suhogását. Ha bánatos a lelked ők vigaszt visznek Neked, és ha nem is érzed, mindig fogják kezed. Puha érintésükkel letörlik homlokodról a gondszőtte ráncokat, és ők vigyázzák éjjelente szárnyaló álmodat. Ők a Kezdet és ők a Vég. Az ég és a föld közötti láthatatlan egység. Ők a kiinduló pont és a határtalan végtelen. Káoszban a rend. Tudatlanságban az értelem. Létezésük nem rejtély és nem is titok. Láthatod őket, ha szíved megnyitod. Én is egy ilyen Angyalt hoztam Neked, hogy vigyázza lépteid és fogja a kezed. Hogy általa megérintsen az Örökkévalóság. Szívedben ragyogjon a mennyei boldogság. Lelkedbe kigyúljon a szeretet fénye és átjárja tested az isteni béke…
2. mese
2006. okt. 29. 11:51

Én pár éve mindig láttam aurát, a furcsa az volt, hogy mindenkinél narancsszínt láttam, és ennek különféle árnyalatait.Ma már csak akkor látom, ha akarom, de akkor csak fehéret.Nem szoktam arra koncentrálni, hogy mindig lássam, csak ha eszembejut, és úgy van rá kedvem.Hallottam olyanról, hogy aura fotózás, egyszer kibróbálnám, bár nem tudom hasznát venném e egy ilyennek, ha kipróbálom. Mindenesetre, kiváncsi vagyok, nekem vajon milyen lehet.

Érdekelne,hogy mi a véleményed az angyalokról, miket tudsz róluk, és pontosan milyen színű az aurájuk.Lehet, már írtál ezekről, csak én vagyok figyelmetlen, és még nem olvastam, vagy találtam meg. Olvastam egy könyvet a földangyalokról, és nagyon érdekesnek találtam.Tudsz róluk valamit?

2006. okt. 22. 16:12
Hogyan lássuk és OLVASSUK az AURÁT?
Nincs semmi paranormális az Univerzumban, kivéve a mi korlátozott megértésünket a Természetrõl. Amirõl úgy hisszük, hogy tudjuk most itt a Földön, az mindössze egy aprócska csepp a Tudás Óceánjából.


A távoli múltban istenítették a megmagyarázhatatlan dolgokat, és csodáknak nevezték õket. Régen az emberek rendelkeztek az Aura látásának képességével. A spirituálisan nagyon fejlett egyéneket, mint Buddhát, Jézust és közeli tanítványaikat mind aranyszínû glóriával festettek le a fejük körül, mert néhány mûvész rendelkezett az Auralátás képességével. Ausztráliaban West Kimberley félreesõ területén történelem elõtti barlangrajzokat találhatunk (ld. jobbra), melyek többezer évesek és embereket ábrázolnak arany glóriával a fejük körül. (a fénykép G. L. Walsh tulajdona)

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook