Aura (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6 7
167. Zizisicc (válaszként erre: 162. - Ac1096844d)
2007. júl. 24. 17:14

Figyelj, azért mert hiszek az ezotériában, nem jelenti azt, hogy minden hülyeségnek bedőlök. Nem azokról beszélek, akik a Tv-ben szerepelnek és olyan dolgokat állítanak, ami a legtöbb ember számára ellenőrizhetetlen, én amúgy is utálom, hogy néhányan ezotéria címszó alatt bohóckodnak, mutogatják magukat, és üzletet csinálnak belőle. Ezzel nagyon sok becsületes tiszta embert is lejáratnak, akik egyébként szépen csendben teszik a dolgukat. De ez nem azt jelenti, hogy ezek a jelenségek nem igazak, szemfényvesztések, csak azt hogy az emberek egy része nem elég érett arra, hogy felelősséggel éljen ezekkel a dolgokkal. A műsorokkal kapcsolatban igazad van, én is "menekülök", ha odatévedek!

Visszatérve az aurára. Ahhoz mit szólsz, hogy ez a szerkezet képes megjeleníteni a hangulatváltozások okozta színváltozást, ill. azokat a változásokat, amelyek gyógykezelés közben jönnek létre a testben, elmében, az aurában?

Továbbra is csak olyan dolgokról beszélek, amelyeknél én is ott voltam, megtapasztaltam!

2007. júl. 24. 06:18

Örömmel veszem:-))))))))))))))))))

Néném:-)

165. ec63a7fc29 (válaszként erre: 164. - Ac1096844d)
2007. júl. 24. 06:17

Néném????

Nevezhetlek ezután öcsikémnek?

2007. júl. 24. 06:09

Ezt mondtam én is néném:-)

Csk biztos nem figyeltél:-)

Egyedül (!) az nem szimpi és nem hihető számomra, mikor olyan következtetést vonnak le ebből, amit nem lehet.

Ennyi:-)

L-aura maximus:-)


Éljen a reális globális, internacionális világ:-)

163. ec63a7fc29 (válaszként erre: 162. - Ac1096844d)
2007. júl. 24. 06:05

Nekem egy fillérembe nem került. Arra jártam, ahol ez látható.

Az energiamezőmet a munkahelyemen mérettem be, azóta többször is, az is létezik, elektromosan is töltöttek vagyunk.

Nézd már a világot reálisan egy kicsit! Ez természetes.:)))

Van hőd, ha nem lenne, már faládikóban hevernél. Hőt adsz le, energiát termelsz, ezt nem vitathatod. Fizika az egész. Emiatt ahol adod le magadból ezeket az energiákat, egy láthatatlan mező vesz körül. Ez az aura. Ezt lehet láthatóvá tenni, nem nagy trükkel, ez is fizika. Így lesz körülötted egy látható szín, aminek a színe a benned lévő feszültségtől, hőmérséklettől, s ilyen fizikai jellemzőktől függ.

2007. júl. 24. 05:41

Láttam egyébként a fixtv-n ilyen műsort, mikor a muki térképezte a z emberek mezejét:-)

Komolyan színház volt az egész.

"Hűűű, most erősödik a narancssátga (vagy hupilila?) most megnyugodtál, és erősödik a bizalmad:-)

A kasszánál tessél fizetni...

No, a lényef hogy megadom magam, bevallom nekem is van Lauracsakrám, de a színét nem mondom meg,mert az már nagyon intim dolog:-)

Puszi siccnéni:-)

2007. júl. 24. 05:36

:-) Bizonyára van energiamezeje" a embereknek, hisz energiája is van. Csak szerintem az a lükeség, mikor ebből következtetést vonnak le. És leginkább oly tévesen, mint jóslások alkalmával...

Ezért tartom huncut ...ságnak az egészet, és vagyok ilyen komolytalan véleménnyel a Laura témáról:-)

Fogjuk rá , hogy hőtérkép:-)

Azt még el is hiszem. A számítógép meg végrehajtja, amit beprogramoznak neki, és az ember ebből következtet, oly helyesen mint mindig:-)

160. Zizisicc (válaszként erre: 157. - Ac1096844d)
2007. júl. 24. 02:05

A fényképezőgép és laptop nem iszik felest. Se egyet, se 3-4et. Mégis rögzíti színek formájában az energiamezőt.


Azért kíváncsi lennék, neked milyen színű az aurád! Kipróbálhatnád, és utána elmonhatnád, milyen az, ami neked nincs!:o))

2007. júl. 23. 06:58

Én sem alkoholizálok...

Akkor jó, mert örök életem van.

Le sem rázhatom a aurámat.

Ok. maradjon.

158. ec63a7fc29 (válaszként erre: 157. - Ac1096844d)
2007. júl. 23. 06:53

Sosem iszok alkoholt! Te sem tedd!

Az aurád hozzád tartozik: de csak addig látható, amíg élsz:(((

2007. júl. 23. 06:43

Hűű, az már káros:-) 3-4 feles után bármit lát az ember:-)

Meg is lepődnek másnap:-)

156. ec63a7fc29 (válaszként erre: 155. - Ac1096844d)
2007. júl. 23. 06:37
Akkor lepődj meg, még neked is van! S van olyan eszköz, ami mutatja is. Színeket látsz majd magad körül.
2007. júl. 23. 06:35
Szerintem senkinek nincs, de van aki foglalkozik vele:-):-)
154. ec63a7fc29 (válaszként erre: 153. - Zizisicc)
2007. júl. 23. 06:23
Szrobcsekkel már vele van:)))
153. Zizisicc (válaszként erre: 151. - Ac1096844d)
2007. júl. 22. 23:58

:o)

Az Úr legyen Veled!

2007. júl. 22. 20:06
Mindenkinek van aurája, csak van aki foglalkozik vele, s van aki nem.
2007. júl. 22. 15:29

Ok, rendben, d eén megmaradok a Szent Szellem vezetésénél, aki, ahogy mondja, minden igazságra elvezet, és Jézust dicsőíti.

Ha eccer majd az ezotéria felé terelget, megszagolom:-) De addíg távol maradok tőle:-)

Persze, hogy az Istenhit nem áll ellentétben a spirituális/szellemi dolgokkal, hisz maga Isten is Szellem, nekem is van szellemem, tudom hogy vannak szellemi lények, szellemi behatások, stb.

Legfelsőbb és egyetlen vezetőm az Ige, amely mindenre elegendő, abból mindet megtudok, amit Isten útján járva tudnom kell.

Egyetértek, hogy vannak, akik meg akarják magyarázni, hogy mit is ír az Ige, ezzel együtt vannak Istentől elhított tanítók, prédikátorok, evangélisták, akik Isten kenetével felkenve hirdetik, tanítják az Ige igazságát.

A baj ott van, mikor valakit zavar, hogy az ő tanítását valaki merészeli összevetni az Igével, és esetleg nem ért egyet(pl. Jehova tnúi)

Én nem féltem Istent :-), az Ő szava akkor is igaz marad, ha azzal minden ellentétessé válna:-)

No de puszillak, és haladj tovább az úton,amit helyesnek gondolsz.

Shalom:-)

150. Zizisicc (válaszként erre: 149. - Ac1096844d)
2007. júl. 22. 00:50

Miből gondolod, hogy én nem tettem meg?:o))

Ezzel együtt számomra az Istenben való hit nem áll ellentétben a spiritualitással, az ezotériával. Ezt azok az emberek mondják, akik magyarázzák a Bibliát. Nagyon sokan hiszik azt, hogy az ő szájukból Isten Igéje szól, de kevesen veszik észre, hogy esetleg már a saját egojuk által irányított gondolataikat tolmácsolják. Örökös tisztelet a kivételeknek!

Természetesen az ezotéria név alatt is terjed jó pár olyan eszme, tan, tévhit, aminek köze nincs a valósághoz, de hát mindent meg kell szűrni. Mint hogy, ha kiragadsz egy részt a Bibliából, teljesen más lehet az értelmezése, mintha összefüggéseiben vizsgálnád a többivel együtt. Szerintem egy a lényeg: akármiben hiszel, észnél kell lenni, nyitott szemmel kell járni, és tolerálni kell a másik véleményét!

149. ac1096844d (válaszként erre: 146. - Zizisicc)
2007. júl. 20. 19:10

:-) :-) Nem kell elnézést kérni:-)

Lehet, hogy az állatoknak van aurájuk, de lehet, hogy laurájuk is van.:-)

Nekem nincs, köszönöm szépen:-)

A bibliát sokan olvassák, de az még nem jelent semmit, önmagában a betű nem hoz szellemi kijelentést.

Ha a szívedet megnyitod Istennek/Jézusnak, és elfogadod feltétel nélküli Úrnak az életed fölött, akkor elkezdi magát kijelenteni az Írásokból. Úgy más az egész, bizony.

Laurások, előre:-)

148. Joyce
2007. júl. 20. 18:44
Nem egyszer valaki azt mondta, hogy rossza az aurám, de színről nem beszélt. Mit jelentenek a színek?
2007. júl. 20. 17:29
még egy csóri autónak is van aurája!
2007. júl. 18. 01:14

Sziasztok!

Szrobcsektől már előre is elnézést kérek, de én bizony hiszek abban, hogy minden élőlénynek van aurája, sőt még neki is! :o)))

Eléggé jártas vagyok ezoterikus dolgokban, de ide csak annyi kívánkozik, hogy kb. egy éve voltam aurafotózáson. Elkészült a szép színes fotó, az enyémben a kék, zöld, türkiz dominál (a színek jelentése abszolút összhangban van a hivatásommal, tevékenységemmel), de ennél sokkal érdekesebb volt az, amit ez alapján a nő elmondott rólam. Az aurafotó alapján leírta az adott pillanatnyi lelki állapotomat, a testem egészségi állapotát, a lelki, szellemi beállítottságomat, hosszú távon mivel érdemes foglalkoznom, mik az erősségeim, mik a gyenge pontjaim stb. Azt is megemlíteném, hogy ez a jellemzés egybevág az asztrológiai jellemzésemmel. Itt persze nem arra a horoszkópra gondolok, amit napról napra v. hétről hétre olvashatsz különböző újságokban, hanem a pontos szül.dátum alapján kiszámolt képletre.

Ezzel együtt olvastam a Bibliát is többször. Nekem jól megférnek egymás mellett az ezotériával.

145. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 144. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 16. 13:06
állítolag van jelentosége!nekem azt mondtak!meg is mondtak, h mi !
144. ec63a7fc29 (válaszként erre: 142. - 5a5c6c6a02)
2007. júl. 1. 10:46

Nem olyan régen volt egy hely, ahol ezt lehetett látni. A többieknek narancsos-pirosas színű volt, az enyém kék. Csak ennyi. Szerinted van ennek bármilyen jelentősége?

A szemem is kék, (szürkéskék) szerintem annak sincs jelentősége, csak az veszi észre, akinek nem olyan.

2007. jún. 30. 18:35

Ez lehet, hogy csak hajszín?

:-)

142. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 141. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 30. 15:08

milyen kék?kék a tied?

enéym indigokék

2007. jún. 30. 15:07
Az aura kék. Az baj?
2007. jún. 30. 13:38
Ja!Kleca!Akkor cseréljük le a vörösrózsát a gomblyukból...legyen a kezedben biblia....akkor megismerlek:DDDDD!
2007. jún. 30. 13:36
Mindenki tart egyet a párnája alatt...nem semmi??:))))
138. 0c97fbb607 (válaszként erre: 134. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 30. 13:35

Holnap megyek hozzád!!!Megígértem!:)

Köszönöm az elszántságod!:)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook