Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Igaz az, hogy a kisgyerekek látják az emberek auráját? fórum

Igaz az, hogy a kisgyerekek látják az emberek auráját? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 11. 11:33

Érdekesség az aura iránt érdeklődőknek:


A Szkeptikus Társaság letesztelt egy auralátót, a tesztről készült cikket itt olvashatjátok:


[link]

2010. febr. 27. 11:16

Tegnap voltam egy nagyon érdekes előadáson. Egy orvos professzor asszony tartotta, aki kb 15 éve foglalkozik ezoterikus dolgokkal is.


Ő azt mondta, hogy a kisgyermeknek és az anyának a gyermek 3 éves koráig egy az aurája.

Ezért van az pl. hogy amikor a pici nyűgos, nagy nehezen elalszik, az anyuka hangtalanul kioson, a baba fesír. Ugyanis megérzi az energia hiányt.


Sőt továbbmenve azt mondta, hogy akinek 3 éves kor körül, vagy alatta születik testvére, az azért féltékeny a testvérére (tisztelet a kivéltelnek), mert amikor az anyuka pár napra bemegy a korházba, akkor a gyermekben hatalmas energiahiány keletkezik és ezt lelkileg megsinyli.


Azt tanácsolja, hogy amikor az anyuka már olyan 7 hónapos terhes elmúlt, akkor próbálja a gyereket egyre több időre arra az illetőre hagyni, aki addig vigyáz rá, amig Ő korházban van.


Ő most pont ebben a cipőben jár, 2 héten belül szül a menye és kb 3 hete próbálják a 3 éves unokát arra szoktatni, hogy vele legyen. Amig az anyuka a lakásban tartózkodik, addig semmi ban sincs, a gyerekkel a legjobb az összhang. Amikor az anyuka kioson a lakásból a gxyerek elkezd sirni, pedig akkor már vagy egy órája folyamatosan a nagyival volt és nagyon jól játszottak.


A gyerekek tényleg látják az aurát, csak nem tulajdonitanak neki jelentőséget.

2010. febr. 16. 00:20
Nem vagyok benne biztos, hogy minden gyerek látja az aurát, de nemrégen egy véletlen beszélgetés során derült ki, hogy a nagylányom látta gyerekkorában. Még középiskolás korában is látta, de sosem említett ilyesmit. Már nem látja, de nem is akarja. Azt mondta így utólag, hogy azt hitte mindig ez a természetes és mindenki így látja. Meg sem fordult a fejében, hogy mások nem látják a színes körvonalakat. A testvéreit is kérdeztem, de egyikük sem látott soha ilyesmit.
26. H-Orsi
2010. febr. 15. 21:51

Sziasztok!

Mi voltunk szellemgyógyásznál a kislányunkkal, és ő mondta, hogy a gyerekek 3-4 éves korukig több síkon látnak, a szellemeket látják. Ezért van, hogy a babák látszólag a semmibe nevetnek, vagy játék közben úgy tűnik hogy olyasvalakivel játszanak akit mi nem látunk.

2010. febr. 1. 11:07
Bocs, ezt nem értem. Mit kérdezett meg az unokád?
24. marduk
2009. dec. 31. 12:30
Az előzőéletet jobban látják mint az aurát.Amikor 3éves volt az unokám azt mondja mama emlékszel amikkor nagyoltam,megkérdeztem és most hogy hogy kicsi vagy hasba szúrtak most itt vagyok
23. *Pillango* (válaszként erre: 21. - Martini64)
2009. dec. 31. 07:22
szia! ezt elmeslhetnéd részletesebben, engem érdekelne!
22. simple
2009. dec. 30. 18:31
Nem hiszem. Mégpedig azért mert mondjuk tízből kilenc gyermek imád engem, nagyon jól megvagyunk, mégis ott van az az egy, aki a közelembe sem mer jönni. Ha valami probléma lenne velem, mind tartózkodna tőlem nem? De ilyen ritkán van, de mégiscsak van.
2009. dec. 30. 18:14
Az angyalokat meg a lelkeket is látják. Biztos vagyok benne. A fiam is látta.
2008. júl. 7. 09:00

Sziasztok!

Köszönöm szépen a hozzászólásaitokat!

A lényeg az,hogy ahogy tudom,kerülöm a sógort.

Főleg azért,mert Dávidot ennyire felzaklatja lelkileg a találkozás.

2008. júl. 7. 08:20

Sziasztok.Végigolvastam a párbeszédet.Számomra nem kézzel fogható az a tény, hogy a gyerekek létjék az aurát én inkább arra gondolok, hogy ha látnak is valamit az az angyalkák.

Lehet viccesen hangzik,de amikor icipici volt a kisfiam nekem is feltűnt, hogy egy irányba néz és ott csak egy csupasz fal volt.Nevetgélt, mosolygott ,erre én azt mondtam neki, hogy most szólj az angyalkádnak menjen el, mert szopi idő van.

Erre kicsi fiam szinte elköszönt és neki állt enni.

Ugyanakkor, ha a gyerekek látnák az aurát szerintem nem mennének el rossz emberekkel, akik bántják őket és ......

Szóval azt gondolom, hogy a gyerekek ugyan úgy megérzik a rosszat mint mi felnőttek.

Hiszen biztos ti is voltatok már úgy, hogy egy légtérbe kerültetek egy vad idegen emberrel és ismeretlenül is sikítva menekültetek volna a közeléből, mert rossz érzést váltott ki belőletek.

Persze vannak biztos kivételek, de nem lehet általánosítani.

Ja a kislányom születése óta sikított mikor meglátta az apósomat.Nem tudtuk elképzelni mi lehet az oka.

Talán a bajusz? Vagy a sapka? Vagy az alkohol szag? Vagy mind ez együtt? Nem jöttünk rá, aztán másfél évesen imádni kezdte.

2008. júl. 7. 07:40

Valóban, a gyerekek látják az aurát. Van aki ezt jelzi is valamilyen módon, mosoly, sírás, stb. Van azonban olyan gyerek is, akinek ez oly természetes, hogy szinte fel se tűnik neki ( olyan egyértelmű számára, mint mondjuk a levegővétel). Mivel ezt a képességüket nem fejlesztjük a gyerekeknek, csak néhányuknál marad meg még néhány évig. Egyébként az auralátás úgymond "visszatanulható" és nem is bonyolult.:)))

Ritaanyu! Ha valóban a reiki a te utad, akkor erre az útra visszatérsz amikor itt lesz az ideje. Késôbb pedig gyógyító is lehetsz.

2008. júl. 7. 07:20

sziasztok ! én egészen 14 éves koromig láttam az emberek auráját mert kiskoromben észrevette egyik ismerősünk és elvitt magával a reikikuckóba pestre onnantól fejleszteni is akartak de a serdülőkor megváltoztatott és nem mentem el! attól kezdve nem látom de már messziről megérzem hogy ki beteg ki egészséges , jó vagy nagyon rossz szándékú ember!

már nagyon sajnálom hogy nem mentem tovább pedig azt mondták hogy később akár gyógyító is lehettem volna!

most kisfiamon vetem észre hogy nagyon megnézi az embereket biztos hogy látja ő is!!

testvérem nagyobbik lánya pici korában pedig szellemekt is látott ! amikor beköltöztek a házba rögtön az első nap mondta hogy ott egy néni és minig ott ült a sarokban... szegénykém nagyon félt tőle...

kisfiam pedig a párom anyukáját látta akit nem is ismert sajnos ! nem mondta senki hogy mama és egyik nap csak odanézett a kanapéhoz és mosolygott és kiabált neki hogy mama! na akkor meg én nem aludtam 2 napig...!!

2008. júl. 7. 05:57

Erről én is hallottam,de 3 kisgyerek nőtt fel mellettem,hogy én is tudatában voltam már a dolgoknak.Most 6-8-10 évesek.Nem vettem észre náluk ilyet.Majd azért megnézem a lányomnál is,mert azt azért észrevettem,hogy sokszor a fejem mellé néz,vagy amikor pelenkázom mindig az ajtót bámulja.Vagyis arrafelé,mert 6 hetesen még elméletileg nem jó annyira a szemük.

Viszont az többször is feltűnt,hogy ha nem is vagyunk látótávoltságban követ a szemével.Ezen eddig értetlenkedtünk is a férjemmel,de az auralátás megmagyarázná.

15. ibi75 (válaszként erre: 14. - Anett83)
2008. júl. 6. 23:52

Köszi!

Neked meg az egész családod :)

14. Anett83 (válaszként erre: 11. - Ibi75)
2008. júl. 6. 23:47
Tündéri a kislányod! :)))))
2008. júl. 6. 23:45
Ahogy megtudok valamit,írok!
2008. júl. 6. 23:45

Először azt az oldalt olvastam,amit Tüskeböki adott,utána találtam meg ezt.

Ezt is elkezdtem olvasni,de ma szerintem nem jutok a végére.Lassan majd megyek én is aludni,mert tegnap éjszaka szegény manótól nem igazán tudtam.

Itt az oldal címe:

[link]

11. ibi75 (válaszként erre: 10. - Anett83)
2008. júl. 6. 23:36

És találtál valamit?

Én azt hallottam, hogy a vízereket is látják.

2008. júl. 6. 23:34
Olvastam
9. ibi75 (válaszként erre: 8. - Anett83)
2008. júl. 6. 23:25
Attól olvashatod ...
2008. júl. 6. 23:21
Megnéztem az oldalt,ott sajnos másfél éve jártak utoljára! :(
7. Anett83 (válaszként erre: 6. - Tüskeböki)
2008. júl. 6. 23:19
Nagyon szépen köszönöm!
2008. júl. 6. 23:04

Szia Anett, itt a fórum, ide kattints:

[link]

2008. júl. 6. 22:58
Igen, én is hallottam már.
4. Anett83 (válaszként erre: 3. - Pick-kati)
2008. júl. 6. 22:37
Köszönöm.Melyik fórumon találom meg őket?
2008. júl. 6. 22:26

Igen sőt minden mást is egészen 3-éves korukig.

Nekik van a 3-dik szem is,és azzal látnak mindent.

Mert biztos valami rossz akakot lát a sogorod mögött de nézz utánna a reikisek többet tudnak mondani az ilyenekről.

2008. júl. 6. 22:21

Sziasztok!

Igaz az,hogy a kisgyerekek látják az emberek auráját és ez alapján el tudják dönteni,hogy ki jó és ki rossz?

Ezt azért kérdezem,mert a kisfiam egyszerűen retteg a sógoromtól.Múlt hét vasárnap párom és a kisfiam haza kísérték a mamát(párom anyukája)és ott volt sógorom is.Dávid 2 éjszaka folyamatosan sírt és azt hajtogatta,hogy jön Zsolti!Ugyanez volt tegnap is.Ott voltunk anyósomnál,amikor Zsolti beállított,és nem volt ott tovább egy percnél,de Dávid a tegnap éjszakát is végig sírta.

Én,mint felnőtt tudom,hogy egy durva,iszákos ember,aki néha még a párját is megveri.

Mit tegyek?

2008. júl. 6. 22:20
Igaz az, hogy a kisgyerekek látják az emberek auráját?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook