Aura (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6 7
2011. aug. 11. 11:27

A Szkeptikus Társaság elvégzett egy auratesztet (a tesztben magam is közreműködtem):


[link]


Részletek a cikkben olvashatóak.

196. Gitty13
2008. jún. 29. 13:15
én is látom:)azután kezdtem el látni hogy megállt a szivem kicsinek és újra keleltt éleszteni..
195. Livia38
2007. dec. 14. 20:40

Szia Téged is lehet látni, jössz meg méssz. :)))

Mi jót csinálsz? Hogy megy a joga?

194. bnedora (válaszként erre: 193. - Livia38)
2007. dec. 14. 20:36

Szia!

Köszi szépen, megpróbáljuk.

Puszi, Dóra

193. Livia38
2007. dec. 14. 18:07

Szia, ha adhatok egy tippet: valamelyik keresöbe a netten beadod azt hogy "reiki" és biztos fogsz találni olyat aki közzel van hozzátok.

Üdv: Livia

192. bnedora (válaszként erre: 191. - Livia38)
2007. dec. 13. 17:42

Szia Lívia!

Köszönöm a válaszod. Nagyon jól látod a dolgokat, valóban sok minden van, amit a férjem csinál, sok teher nyomja a vállát. Nem tudom, sikerül-e felvennie a kapcsolatot azzal a sráccal, mert egy külsős cég alkalmazottjaként dolgozott a férjem cégénél, konkrétan nem ezzel foglalkozik. Ami érdekes, hogy kétszer találkoztak csak, és mennyire meglátta, hogy valójában milyen is a férjem. Sőt egy másik kollegájára is hasonló véleményeket mondott.

191. Livia38 (válaszként erre: 190. - Bnedora)
2007. dec. 13. 11:45

Szia Bnedora!

Nagyon örülök, hogy ilyen sok pozitiv élményetek van mostanában. Az monják ahogyan az ember hozzááll dolgokhoz, azokat is vonza magához. Ti tettetek egy jó nagy lépést elöre. Ùgy érzem nagyon jó uton jártok. Csak Igy tovább!!! : )


Ez az ismerös fiu a "reiki" technikát alkalmazta a férjeden. A reiki technika a szeretet energiájával dolgozik és mindig ott hat ahol kell.

A férjednek azért fáj a válla mert a vállán hordja az ember, mindazt a terhet amit cipel, ugy látom a férjed nagyon sok feleöséget vállalt magára az utobbi idöben és ezt szegény nehezen cippeli. Ha javasolhatom többször kellene a fiuhoz elmenni kezelésre. Amugy a reikivel nagyon sok lerakodot blokkádokat lehet leépiteni, mert ahol a problémák jelentkeznek ott általában nem csak egy problémával áll szemben az ember. A tudatalattiban még sok minden más negativ érzelem is megtalálhato,

ami még nem jelentkezet fájdalom formájában. Ezért javasolt a több kezelést, hogy a többi még felnem ismert blokkádokat is megszüntesse. Ezzel a technikával a "test-lelki-szellemi" energia szintek is visszaállithatók és a férjed ugyfogja magát érezni mindha kicserélték volna. : )

Sok sikert!!!


UI. Amit én ajánlottam az aktiv tevékenység ami ugy szintén jól hat az energia szintre.

De tudod ahogy mondtam a SZERETET mindenek elött az elsö! : )))

Üdv Livia

190. bnedora (válaszként erre: 187. - Livia38)
2007. dec. 13. 11:11

Szia!

Képzeld, tegnap este mesélte csak el a férjem, hogy az a férfi, aki neki ilyeneket mondott, az meggyógyította a vállát. Hónapokon keresztül fájt neki, kenegetti, Tensizte, de nem javult. Mondta neki, hogy fáj a válla, és tudna-e csinálni vele valamit, és akkor becsukták a szemüket, erősen koncentráltak, és a srác a kezét oda tette a vállához, ő érzett melegséget, és azóta tényleg elmúlt neki. Most venni akar a férjem egy könyvet, amiből lehet ezeket a képességeket megtanulni. Majd visszaolvasok, és megnézem, hogy te mit javasoltál.

189. Livia38 (válaszként erre: 182. - Ancika)
2007. dec. 7. 22:30
Ha csak a fizikait látod azzal nem sok mindent lehet kezdeni, Mert az aura is rétegegre épült ebböl a fizikai a legelsö ezt nagyon sokan képessek látni. Egyszerü nézzd a gyertyalágját sötétben és akkor kikörvonalazodik egy aura ami a gyertyalángjából szélesedik ki. Azért vettem ezt a példát mert a gyertyaláng egy élettelen dolog a hol a fizikai aura jól megfigyelhetö és nem rendelkezik olyan aura rétegekkel mint az emberi testé. Az állatoknak is kevesebb az aura rétege mint az embereké.Bár, Te ettöl függetlenül nagyon szerencsés vagy, ha ezt látod. Sok sikert az aura látásban!
188. bnedora (válaszként erre: 187. - Livia38)
2007. dec. 7. 21:21

Szia Livia!

Köszönöm a válaszod, igyekszem mindent megtenni azért, hogy jobban érezze magát a férjem.

187. Livia38 (válaszként erre: 186. - Bnedora)
2007. dec. 7. 21:06

A joga az nagyon jó és nem csak testnek ,hanem a léleknek is. Ha megvan hozzá a segéd anyag akkor szerintem menni fog, ja és a joga nagyon jó hatással van az idegrendszerre is. Ès ha együtt csináljátok akkor még nagyobb örömötök lesz benne.

Nem akarlak elszomoritani, de ha ez már benned is igy megfogalmazodott, hogy talán Te vagy ez a kis "energia rabló", akkor többmind valoszinüleg igy van. De ne keseredj el mert, ha ezt Te is érezzed akkor jó uton jártok a megoldáshoz. Legyél egy kicsit türelmesebb és megértöbb a férjeddel.

Ès szeressd nagyon mert a szeretet a legjóbb gyógymod mindenre!!! : )

Remélem segiteni tudtam.

Üdv: Livia

186. bnedora (válaszként erre: 185. - Livia38)
2007. dec. 7. 17:26

Szia!

Köszi a választ. Sajnos én úgy érzem, hogy magam volnék ez az "energia vámpír", lehetséges ez? Mostanában valóban nagyon ideges, ingerült, már szerintem depressziós. Ő valamikor sokat sportolt, nagyon szerette, teljesen felfrissült tőle. Egy betegség miatt abba kellett hagynia. Úszni szeretne, de én sajnos nem tudok, így egyedül meg nem megy el. Nagyon sokat dolgozik a munkahelyén és itthon is, így fizikailag is ki van. A torna helyett a jógát gondoltuk csinálni, vettem egy pár DVD-t.

185. Livia38 (válaszként erre: 183. - Bnedora)
2007. dec. 7. 15:04

Kedves Bneodor, igen vannak emberek akik az aurát látják és vannak ugynevezett "energia vámpirik" is. Az aura is kivan téve minden veszélynek, mint a fizikai testünk. Vagy pedig a férjed engedi elfolyni az életenergiáját. Ez két pszihologiai hatás következtében lehet az egyik a depressziv a másik a hisztoroid reakciok következtében. Azt javasolnám: nagyokat kell sétálni, úszni, (mert a viz nagyon jó aura tisztitó) sportolni, (hogy a felgyülemlett energia távozni tudjon) és egy kicsit lelassúlni. : )

Üdv: Livia

184. Castellina (válaszként erre: 182. - Ancika)
2007. dec. 7. 14:57
Kiváncsi lennék a tapasztalataidra. Tudod is, hogy mikor mit látsz?
183. bnedora
2007. dec. 7. 11:57

Sziasztok!

Már régen nem írt ide senki. Mi az oka?

A férjem nemrég árulta el, hogy találkozott egy ismerősével, és az elmondta neki, hogy látja az auráját. Állítólag vékony, és valaki elszívja tőle az energiáját. Igaz lehet ez?

182. Ancika
2007. okt. 16. 15:24
én is látom a fizikai aurát..
2007. okt. 16. 15:05
Egy ezoterikus honlapon olvastam, hogy az aurát elvileg mindenki láthatja, csak gyakorlás kérdése. Lobszang Rampa könyvéban leírja, hogyan nyitották meg a harmadik szemét, aminek segitségével láthatja az emberek auráját. Nekem az első verzió jobban tetszik, mert az utóbbinál műtétet hajtottak végre a koponyán. Állitólag az aurán minden érzelem látszódik. Akkor az aura minden helyzetben mást mutat? Nem lenne rossz ha láthatnám mások auráját, nyitott könyv lenne számomra az illető.
180. Reiki
2007. szept. 19. 14:50

Sziaszok

Kicsit elhanyagoltam ezt a fórumot az utóbbi időben, elnézést érte.

Igazán kárpótol a sok érdekes hozzászólás melyeket most volt alkalmam olvasni))

Köszönet érte

179. Zizisicc (válaszként erre: 178. - 0c97fbb607)
2007. aug. 2. 00:41
Mire vissza jössz, meglesz!
178. 0c97fbb607 (válaszként erre: 177. - Zizisicc)
2007. júl. 31. 23:17
Persze!:D
2007. júl. 31. 22:29
Érdekel?
176. 0c97fbb607 (válaszként erre: 175. - Zizisicc)
2007. júl. 31. 01:52
Nem tudom ,mit jelentenek,nem vagyok otthon a témában.
175. Zizisicc (válaszként erre: 174. - 0c97fbb607)
2007. júl. 30. 22:07

Tudod, mit jelentenek?

A narancs, az látom benne van. A kék talán hiányzik, erősítésre szorul. Mi a véleményed, van benne igazság?

174. 0c97fbb607 (válaszként erre: 173. - Zizisicc)
2007. júl. 30. 10:42
Ez érdekes!Mert nekem a narancs a kedvenc színem....no meg a kék!
2007. júl. 29. 22:16

Azt tudjátok, hogy a kedvenc szinetek, hogyan kapcsolódik az aurátokhoz? Vagy azért az a bizonyos( esetleg több)a kedvenc, mert az az aurád színe, vagy azért, mert teljesen hiányzik belőle és tudatalatt így próbálod "behozni" az életedbe.

Persze itt nem csak önmagában a szín a lényeg, hanem az általa képviselt energia, tulajdonság.

172. 0c97fbb607 (válaszként erre: 170. - Recterus)
2007. júl. 28. 23:35
Igen vöröses -narancs.
171. Zizisicc (válaszként erre: 170. - Recterus)
2007. júl. 28. 23:35
a 145.-ben én leírtam a saját tapasztalatomat az aurafotóról.
2007. júl. 28. 23:29
Megkérdezhetem, hogy látott-e már vki aurát? Vagy már lefotózták vkiét?
2007. júl. 25. 23:33
Tényleg szép tud lenni! :o))
2007. júl. 25. 06:34

Akkó szépek lehetünk, mint a szivárvány:-)

Shalom:-)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook