Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha zöld színű az aurád, gyere, beszélgessünk fórum

Ha zöld színű az aurád, gyere, beszélgessünk (beszélgetős fórum)


1 2
39. inf3rno (válaszként erre: 37. - Akilah)
2015. ápr. 27. 03:40
Nem tudom, én akkor ezek szerint csak a változó részét láttam eddig, az alap színt nem.
2015. ápr. 27. 03:39
5 éve még tengerzöld volt, azóta nem néztem.
37. Akilah (válaszként erre: 35. - Grizus)
2013. dec. 20. 11:56
Fotózáson még nem voltam. Amúgy van egy alap aura szín és a többi az változik az érezelmek szerint ha jól olvastam.
36. Akilah (válaszként erre: 35. - Grizus)
2013. dec. 20. 11:54

Én itt így számoltam ki:

[link]

35. grizus
2013. dec. 20. 05:12
Hol van ez a numerológiai számolás? Szerintem el kell menni aurafotóra, régebben volt a Westendben, lehet, hogy most is van, hátul jobboldalt a harmadik szinten, vagy én pl. voltam kuponnal is fotózáson.
34. Akilah
2013. dec. 17. 12:28
Ezüst az idealista :D Ez igaz!
33. Akilah
2013. dec. 17. 12:23
Rákerestem kiszámoltam a numerológia szerint a születési dátum szerint nekem ezüst színű az aurám.:)
32. Akilah
2013. dec. 17. 12:10
Honnan tudjam milyen színű az aurám? Komolyan érdekelne.
2013. dec. 17. 11:29

Ha valaki tényleg zöld aurás és nem csak kötözködni vagy fintorogni jött, akkor kérdeznék, beszélgetnék.

De sajnos egyre inkább azt tapasztalom, hogy amőba módjára szaporodnak azok, akik árgus szemekkel figyelik az új fórumokat, aztán belépnek, mondanak "bölcseket" és lelépnek, de a témát nem viszik előbbre. Az elmúlt közel 12 órában, a több, mint 20 hozzászólásból, csak 1 ember jelezte, hogy ő az lenne. Én beszélgetős fórumot szerettem volna , nem felmérni, hogy ki minek gondolja magát vagy mi erről a véleménye.

Azokat pedig, akiket csak a szálkakeresés vezérel, csak sajnálni tuom.

Téma és fórum bezárva.

30. 408020f45e (válaszként erre: 29. - Zizisicc)
2013. dec. 17. 11:20
No comment!
29. Zizisicc (válaszként erre: 27. - 408020f45e)
2013. dec. 17. 09:06

Szerintem meg, ha érdekel vmi, és beszélgetni akarsz róla, nem árt kicsit jobban utána nézned, és pontosabb információkra támaszkodnod. :o))

És ez még messze nem jelenti azt, hogy tudományos szaklapban publikálsz. ;o))

28. 408020f45e (válaszként erre: 26. - 8e830f2dfa)
2013. dec. 17. 08:50
Mindenkinek van!:) Még egy falevélnek is!:)
27. 408020f45e (válaszként erre: 25. - Zizisicc)
2013. dec. 17. 08:48

Nézd, ezen nem akarok vitatkozni, mert ezt én így olvastam, ahogy gondolom te is azt, amit írtál.

Nem vagyok szakember, nem is ezért indítottam ezt a fórumot. Ha tudományos értekezés lenne a célom, szaklapban publikálnék.

26. 8e830f2dfa (válaszként erre: 24. - 408020f45e)
2013. dec. 17. 08:15

Azt hiszem, értelek, családon belül sokszor érzem magam így.

Egyébként fogalmam sincs, milyen színű az aurám, még abban sem vagyok biztos, hogy van-e egyáltalán.

25. Zizisicc (válaszként erre: 23. - 408020f45e)
2013. dec. 17. 08:13
Hát, ezt rosszul tudod. Az aurának több rétege van, tükrözi pl. a fizikai test állapotát, az aktuális érzelmi állapotot, ennek megfelelően változik is, de az alapszín is változhat idővel, ahogy változik a személyiség.
24. 408020f45e (válaszként erre: 21. - Grizus)
2013. dec. 17. 08:07

Hát pontosan ez az!

A "segítőnek" ki segít?

Nagyon sokszor voltam már padlón, de mindannyiszor felálltam. De soha, senki sem segtett. Magamat kellett szó szerint újból összeraknom, felépítenem és megerősítenem, hogy tovább tudjak lépni.

Én nem tudok nem segíteni, nem tudok nemet mondani kérésre, nem tudok hazudni. Mindig adok, magamból, az erőmből, a lelkesedésemből, örömmel és szívesen. De "ha egy edényből mindig csak kivesznek és bele semmit sem tesznek, az előbb-utóbb kiürül" Pótolni kell, töltekezni kell, de addigra mindenki megszokta, hogy én csak adok, adok meg adok és úgy gondolják ezt is megoldom.

Ne olyan adakozásra gondoljatok, ami mostanság megy. Adni nagyon sok féle képpen lehet. Pl. adod az erődet, ha mindig csak te takarítasz, adod a lelked, ha mindig csak te törődsz a másikkal, ha csak te gondolkodsz a pénz beosztásán, ha csak a te problémád, hogy minden időben el legen intézve...stb. A másik meg szépen ezt természetesnek veszi. Ez csak egy példa, de egy idő után én azt érzem, hogy belefáradok és szükségem volna arra, hogy valamilyen pozitív feltöltödést én is kapjak, de ez rendre elmarad, mert a körülöttem lévők egy idő után már természetesnek veszik, hogy én magamat mindig hátrébb sorolom, őket magam elé. Aztán amikor ráébredek, hogy ez így nem oké és magamnak is akarok morzsákat, még én érzem magam önzőnek.

Szóval ha rádöbbenek, hogy kihasználnak és kiürült az a bizonyos edény és elerőtlenedtem adni, akkor nekem ki segít, hogy aztán újból legyen miből adni? Ismétlem, nem anyagi temészetű dolgokról beszélek.

Nem tudom érti valaki, hogy mi az amit szeretnék elmondani?

23. 408020f45e (válaszként erre: 16. - Ubi pretium)
2013. dec. 17. 07:42
Az aura színe nem változik a hangulattal vagy attól amit megettél!:) Az marad olyan, amilyennek születtél.
22. 408020f45e (válaszként erre: 13. - Jhade)
2013. dec. 17. 07:40
Én a zöldre azt találtam, amivel a fórumot indítottam. Ez teljesen rám illik. Számmisztika alapján találtam rá, én valóban ilyen vagyok. Eléggé részletes leírás. Gondoltam, ha más is úgy véli, hogy ő ilyen, akkor néhány dolgot csk megkérdeznék:))))
21. grizus
2013. dec. 17. 03:32
Rám egyébként a segítésről szóló iromány nem érvényes. Szeretnék segíteni másokon, de elsősorban magamon kellene.
20. grizus
2013. dec. 17. 03:31
Helló! Az enyém is zöld! Többségében szép sötét fűzöld vagy inkább smaragdzöld. Pár éve voltam először aurafotón és akkor a szélein sok ibolyalila meg indigó is volt benne, de a legutóbbi fotón ez már nincs. Nem tudom, lehet, hogy ez rossz. Ami inkább bánt, hogy korábban szinte az összes csakrám jó magas intenzitású volt, kb. háromszor annyi, mint az átlag, a harmadik szem pedig ennél is több, legutóbb viszont már visszaesett az átlagra. El vagyok szomorodva emiatt, úgy látszik visszafejlődtem.):
19. jhade (válaszként erre: 16. - Ubi pretium)
2013. dec. 16. 20:42
Úgy hallottam, hogy azért változik...
18. jhade (válaszként erre: 16. - Ubi pretium)
2013. dec. 16. 20:33

MIért gondolod sajnosnak? ??

Még milyen színek voltak az aurádban?

17. gigi> (válaszként erre: 16. - Ubi pretium)
2013. dec. 16. 20:31
Miért sajnos?
16. ubi pretium (válaszként erre: 13. - Jhade)
2013. dec. 16. 20:30
Rám sajnos végig tökéletesen igaz az indigókék.Kb. 5 éve fotózták,gondolom ez nem változik :)
15. gigi> (válaszként erre: 11. - B486c9cf7d)
2013. dec. 16. 20:28
A google-ben van ilyen ahol megtudod nézni.
14. jhade
2013. dec. 16. 20:14
Beírjátok a google, vagy bármely keresőbe, hogy milyen színű az aurám, és kiad pár oldalt..:D
13. jhade
2013. dec. 16. 20:12

A következő aura-alapszínek megközelítő útmutatóul szolgálhatnak az emberi aurák értelmezéséhez. Fontos megemlíteni, hogy ezek csak alapirányok, az auraelemzésnél - a színen kívül - lényeges az aura mérete, formája, a színek tisztasága, az árnyalatok, a sérülések, meghatározóak továbbá a csakrák méretei, színei, változásai, stb.


VÖRÖS


Életerőt, aktivitást, akaratot, szenvedélyességet mutat. Energikus, erőteljes tevékenységet végző, gyakorlatias, szexuális beállítottságú, izgatott, szenvedélyes, érzéki, vágyai által vezérelt, bizakodó, impulzív stimulációnak kitett, erős akaratú, versenyképes, győzni akaró, izgatott, közvetlen egyén jellemzője. A vörös az aurában kifejezhet stresszt, dühöt, haragot, vagy túlhajszoltságot.


NARANCSSÁRGA


A narancs a vörös és a sárga keveréke, ezért a kreatív aktivitás és a gondolkodás kombinációja. Kalandos, testi, kreatív, izgatóan energikus, szereti a fizikai valóságot megélni és ugyanakkor megkérdőjelezni, kíváncsiság, termelékenység a legfőbb jellemzői. A világos narancssárga vidámságra, pozitív gondolkodásra, és élénk képzeletre utal. A sötétebb, barnás narancssárga befolyásoltságra, fáradtságra, féltékenységre, a konkurenciától való félelemre, esetleg dohányzásra utal. A sárgásbarnák legfontosabb jellemzői a tisztán intellektuális és analitikus tulajdonságok, szeretnek szilárd alapot teremteni, közel sem használják a testüket és érzelmeiket olyan gyakran, mint más színszemélyiségek.


SÁRGA


A könnyed életstílus, a derű, az intellektus, az értelem által történő megismerés színe. Kreatív, szuggesztív, gyors észjárású, sugárzó egyéniség, amihez társulhat egoizmus, felszínesség. A világossárga szín vidám kedélyre, spontanitásra és örömteli felismerésekre utal, a sötét árnyalatú, homályossárga jelölhet megerőltetést, irigységet, irányítási vágyat, befolyásolhatóságot, érzelmi bezárkózottságot.


ZÖLD


Az elégedettség, a harmónia, egyensúly színe. Nyitott, barátságos, jó szándékú, együttérzéső, segítőkész, természetet kedvelő egyént jelöl. Az áttetsző, tiszta zöld gyógyításra enged következtetni. A mélyzöld gyakorlatiasságra, rugalmatlanságra vagy anyagi központú gondolkodásra, míg a sötétzöld önző, másokat kihasználni akaró, de az igazi értékeket szemelőtt tartó magatartásra utal.


KÉK


A béke, a felebaráti szeretet, a türelem és az elégedettség színe. Segítőkész, gondoskodó, békés, őszinte, érzékeny, oltalmazó, gondoskodó, nyugodt, odaadás, empátia a legjellemzőbb “kék” tulajdonságok. A homályoskék visszafogottságra, befelé fordulásra, a valóságtól való elmenekülés vágyára, depresszióra utalhat. A türkizkék jó zenei hallásra, jó nyelvérzékre, a zene élvezetére utal.


IDIGÓ


A spiritualitás, a magasabb rendű tudás, az érzékenység színe. Éles elméjű, tiszta, kreatív és önálló, intuitív, belső tudás, magasabb elme, integritás, függetlenség – ez az indigók legjellemzőbb tulajdonsága. Magas mentális tudás, spirituális és intuitív képességek. Sötét, zavaros indigó – szétszórt, zavarodott, antiszociális.


FEHÉR


A mindent befogadás, a tisztaság színe. A fehérek az energia legnagyobb rezgését tükrözik: a fehér fény, az univerzális életerő. A fehér, vagy átlátszó fény maga tulajdonképpen nem szín. A szivárvány minden színének vagy minden színnek a kvintesszenciája. Csendes, érzékeny és békés egyéniségek, tiszta fehér energiájukkal energetikai kaméleonok, és ezért könnyedén veszik fel mások jellemzőit, viselkedésmintáit, érzelmeit és gondolatait.

2013. dec. 16. 20:12
Mi az az AURA? Az AURUM felesége? Akkor arany szinű, nem? :-S
11. b486c9cf7d (válaszként erre: 10. - Gigi>)
2013. dec. 16. 19:56

Csak az indigogyerekek miatt gondoltam.

Te honnan tudod milyen szinu a tied?

10. gigi> (válaszként erre: 9. - B486c9cf7d)
2013. dec. 16. 19:53

Indigó kék: törődés, támogatás, segítőkészség, nem tud nemet mondani...


Nem hiszem hogy bármelyikünk is stiklis lenne.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook