Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Átvert a férfi/nő akit szerettem... fórum

Átvert a férfi/nő akit szerettem... (beszélgetős fórum)


1 2
33. évi75 (válaszként erre: 32. - Survivor3)
2008. nov. 26. 18:51
hmm, köszi. ez kb 8-10 éve volt. nem cseréltem zárat. szépen elváltak utjaink, bár ő nagyon szerette volna folytatni, meg bizonygatta hogy mennyire szeret, elakarta ő mondani, csak...blablabla...
32. survivor3 (válaszként erre: 31. - Évi75)
2008. nov. 26. 14:02

Ilyet...


A mai világban azonnali zárcserét kell ilyenkor kivitelezni!

31. évi75
2008. nov. 26. 08:59

Nekem is volt egy szerelmi kapcsolatom jó pár évvel ezelőtt. Hülye voltam. Ő vidéki volt, de hónapok óta dolgoztak a lakóhelyemen a brigádjával. Beleszerettem, kis idő mulva össze költöztünk. Egyszer mondja hogy haza kel mennie egy hétvégére, mert az apja beteg. Felhívtam szombato, hogy mondjam neki, hiányzik, mikor jön vissza. Egy nő vette fel a telefont. A felesége, a két gyerekének az anyja.A "kedvesemnek" csak annyit mondtam, hogy:- ugye nem kell megmagyaráznom, miért kérem vissza a lakáskulcsot.

A feleségének nem szóltam kettőnkről, valami fals dumát találtak ki hogy ki vagyaok. Terhes voltam ettől a sráctól, de már elhalt volt a magzat, amikor kiderült a terhesség.És jobb is igy.Kegyetlen érzés volt ez a csalódás!!!


van egy barátosném is, akiben megbiztam, titkaimat bíztam rá, segítettem rajta ahol csak tudtam, de ő kitárgyalta a dolgaimat másoknak, és visszaélt a segítségemmel, de amikor én kértem meg, hogy csak egy estét vigyázzon a gyerekeimre, mert a párommal 1-2 órára elmennénk kikapcsolódni, az utolsó pillnatban vissza mondta. hát köszi!!!

30. survivor3 (válaszként erre: 27. - Ronn)
2008. nov. 26. 08:21

De nem ám!

Nem vagy egyedül.

29. survivor3 (válaszként erre: 1. - 984ff08d0b)
2008. nov. 26. 08:20

Igen.

Én jártam úgy.

Áldozat voltam, Utáltam a helyzetet, Tönkretett idegileg.

Elengedtem őt.

28. katácskák (válaszként erre: 25. - Direne)
2008. nov. 2. 08:40
de Szép,igaz hasonlatot írtál :)igen szerintem is MindkettQn(k)nek mindig dolgozni kell rajta.Hogy ne legyen Egyoldalú. Nekünk is igy mükQdik 34 éve. Hála-Istennek :) Mindenkinek ilyen Csodálatos kapcsolatot kivánok.
27. ronn
2008. szept. 17. 19:00

Azért a nőket sem kell félteni. Volt egy 10 hónapos kapcsolatom, akivel családot, gyereket terveztünk. Én egy uj lakást vettem, szerettem volna ha ő költözik ide, mivel egy 2 hónapos lakást nem szivesen adtam volna ki. Először akarta, aztán nem. Mindegy, végül 3-an lettünk, és nem gyerekről beszélek, hanem egy másik pasiról.

Aztán persze szétmentünk. majd juniusban jelentkezett , nem megyünk-e el együtt nyaralni. Bár szerettem még, de azt gondoltam, azért ne ugy legyen már, hogy a s...géből előránt, az előző ahogy mondta "nem működött" és már rohanunk is nyaralani. Aztán ennyiben maradtunk, majd ismét kedves emaileket váltottunk. Azt mondta, sokat gondol az együtt töltött időkre, stb. Aztán egyszer csak eltünt, se válasz az smsre, se fel nem veszi a telefont, semmi.Majd odamentem a lkaására, nem nyit ajtot, azt hittem nincs otthon.

Később felhiv, megnyert egy álláspályázatot, és költözik az uj kapcsolatához a nyugati határhoz.

És nem tudok-e valakit, aki kiveszi a lakását.

Ekkor esett le, B-verzió voltam. Sajnos vannak olyan hülye emberek mint én, akit akárhányszor rúg is meg valaki, ha megsimogatja utána a fejét, máris mindent elfelejt.

z

26. direne
2008. febr. 15. 01:04
Bocs:szállni
25. direne (válaszként erre: 23. - Ezusteso)
2008. febr. 15. 01:04
Egyetértek. Úgy olvastam, ha ketten ültök egy csónakban és csak te evezel, érdemes letenni a lapátot és megvárni, mi történik. Ha a csónak leáll, ki kell szálni. Ha megfogja a lapátot és elkezd evezni, nem reménytelen.
2007. nov. 11. 15:32
A volt élettársam, azaz a gyerek apja ilyen beállítottságú, majdnem minden igaz rá.
2007. szept. 23. 06:41

Olvasom a hozzászólásokat és azt gondolom, hogy megy az össznépi adok-kapok. Borzasztó, hogy milyen gyakori a párkapcsolatokban egymás becsapása, megcsalása, sebek osztogatása. Családok hullanak szét, gyerekek széthagyogatva.

Talán a kivárás segít. Pl. nem kellene pár hónapos kapcsolat után gyereket vállalni.Vagy például sokat elárul egy emberről, hogy hogyan viselkedik krízishelyzetben, lehet-e számítani rá, tényleg TÁRS-e, ilyenek segítenek a döntésben.

És szerintem az egyik legfontosabb dolog a kölcsönösség: csak annyit szabad beletenni egy kapcsiba, amennyit kapunk, akármilyen nagy is a szerelem. Ha csak az egyik fél tesz érte meg mindent, a másik pedig csak elfogad és azzal érvel: ha szeretsz, akkor bizonyítsd... nos akkor ideje szélvészgyorsan kilépni, amíg lehet.

2007. szept. 22. 21:36
Az a baj,hogy a szerelem vak és mindent eltakar,nem látjuk csak szeretjük a másíkat, amikor kezdelmulni a varázs akkor jövünkrá ki is az akit szerettünk. Akkorra már tönkre mentünk,lelkileg,idegileg,anyagilag.Szerintem nagyon sokan vagyunk így,nők,férfiak egyaránt.De ki és milesz aki megtudja gyógyítani az összetört szívet tönkretett életet vagy életeket..És az idöt sem kapjuk vissza amit ráveszteggettünk,arra akit annyira szerettünk és aki az életünk egyrészét elvette tölünk.Kérdem én milyen jógon nézik ezek az emberek játékszernek a másikat?ÚTÁLOM,GYÜLÖLÖM EZEKET AZ EMBEREKET!
21. Delete (válaszként erre: 19. - 984ff08d0b)
2007. szept. 19. 16:21
megengedik Önök hogy Én is ide helyezzem a karaktereim? talán azért visel meg egyeseket, mert nem úgy választottak TÁRSAT hogy „lecserélik” valaha. Egyesekben hasonlít ez,a heti kedvenc ruha megvásárlásához kettesekben talán felér az, az érzés az álmaik ingatlanának megszerzése során érzettekkel Nem állítom, hogy az érzelmi kötődésről nekik könnyebb lemondani de az egy életre választó ember többet veszít. Mind minden más választásban, itt is nehéz, de egészséges az arany középút.
20. agr (válaszként erre: 19. - 984ff08d0b)
2007. szept. 19. 16:15

Sajnos ez a perszóna engem eléggé befolyásolt, ráadásul negatív irányba, aminek "áldásos" hatását sok esetben a mai napig érzem. Ennek már lassan 4 éve.


De szerencsére azóta ráleltem a boldogságra, úgyhogy kilábalóban vagyok ebből az állapotból!

2007. szept. 19. 16:01
Nos igen, bár te még jól jártál...sok nőt/férfit teljesen tönkretesznek a rosszul megválasztott kapcsolati partnerei. Anyagilag és idegileg is...
18. agr (válaszként erre: 17. - 984ff08d0b)
2007. szept. 19. 15:34
Igazából nem volt a párom, "csak" legjobb barátok voltunk, ami persze a részemről már régen nem volt barátság. Lényeg, hogy együtt mentünk volna a fősikolai gólyatáborba, amikor arról hazudott az indulás előtti napon, hogy miért nem jön velem. És nem bocsátottam meg neki, volt időszak, amikor kezdtem neki elfelejteni, de akkor megint visszaélt a bizalmammal. Na addig tartott az ismerettségünk.
2007. szept. 19. 15:16

Nagyon kevés már a férfi :D

Pasi és strici több van :P

Neked van tapasztalatod már agr?

16. agr (válaszként erre: 15. - Ef1a32d478)
2007. szept. 19. 10:19
Hát igen, mert pasik helyett férfiakat kellene keresgélni.
2007. szept. 12. 16:19
Úgy látszik, hogy a pasik egy nem is tudom milyen emberek, akik átverik a nőket!Szörnyű,amit megengednek maguknak!!!
14. Sylvia 3 (válaszként erre: 11. - 22b83e8961)
2007. szept. 12. 14:11

Megértem a fájdalmadat. Én is most csalódtam a kedvesemben három év után. Őt is a mobilja buktatta le. Igaz még nem csalt meg ezzel a nővel, még csak addig jutottak, hogy randit beszéltek meg sms-ben, de ki tudja, hogy ezen kívűl vot, voltak-e más ügyei, ami már túl is mehetett az ismerkedésen.

Nem tudok többet megbízni benne. Most csak szenvedek, nem tudom magam túltenni az egészen.

És ráadásúl olyanokat állított ennek a nőnek rólam,(mert azt nem tagadta le előtte, hogy vagyok neki és csak szexpartnert keres), ami számomra nagyon megalázó. De a legbántóbb az, hogy azt mondta, hogy nem vagyok jó ember,(én, aki minden kívánságát lestem, bármit kért megadtam) és hogy nem azért vagyok vele együtt, mert szeretem, hanem csak szexuálisan érdeklem.

Nagyot csalódtam, még életemben nem fájt ennyire semmi.

Azt hiszem soha nem fogok többet megbízni egyetlen férfiban sem.

2007. szept. 9. 23:05

ja igen.így h lebukott-kibukott ez az egész,mi lettünk A létszámfelettiek...

titokban jön a kislányhoz az "APUKA"mármint a mi közös kislányunkhoz,holott azt állítja ő is meg a nő is állította h tudott a létezésünkről.akkor mért lepődött meg mikor bemutatkoztam????-akkor az én gyerekemnek is jár az apja karácsonykor húsvétkor stb.nem??mért kell még mindig titkolni h továbbra is tartja velünk a kapcsolatot mint"vasárnapi apuka"erősen idézőjelbe...

tudtok valami okosat???segítsetek!!

12. 58f68708d1 (válaszként erre: 11. - 22b83e8961)
2007. szept. 9. 22:59

átérzem a fájdalmadat...én közel 7 évet húztam le,harcoltunk kezelésekre jártunk h legyen babánk.megfogant és megszületett,most 2éves))) és néhány hete kiderült h született egy kishuga,-máshol mástól aki most töltötte az 1 évet....

egy világ omlott össze bennem.nem értem az egészet,ordítani tudnék...

nem is tudom h lehet ilyet "túlélni"...

az őrület határán állok néha...

ha valakinek van "ötlete"...kérem ossza meg.

2007. szept. 9. 13:20
engem nagyon csúnyán átvertek.Nagyon fáj és csak bögök tudom,hogy ez nem megoldás de akkor is.Hogy tehette velem ezt ez a szivtelen.Három évig szerettem és elhittem neki mindent.Csak egyszer kellett három percre megszereznem a mobilját két nővel csalt.Hát ezért nem akart velem összeköltözni.És tudjátok mi a legszarabb mindent megattam neki mindent.Mindig a kedvében jártam és csak azt kértem legyen őszinte.Hát ennyit sem érdemeltem meg.
2007. szept. 9. 00:12
bocsi:sziasztok.
2007. szept. 9. 00:12
ír még ide valaki??
8. teltzsu (válaszként erre: 7. - Jazmin1)
2007. júl. 31. 15:13

Szia.

Miért vagy csődtömeg?

2007. júl. 9. 19:36
az örökzöld téma.....már megint benéztem...egy csődtömeg vagyok...
2007. máj. 28. 13:45

Sziasztok!!

:)

2007. febr. 3. 18:18

Azért arra már általában vannak apró jelecskék amikor az embert át akarják baszarintani; szerintem akkor kell/kellene egy kicsit óvatosabbnak lenni.

Tudom: nehéz az eszünkre hallgatni ilyenkor, általában a sziv dönt.

Azért jó ilyenkor egy barátnő aki elfogulatlan és felnyitja az ember szemét.

2007. febr. 3. 17:53

Rövid véleményem: Bizalom nélkül nincs semmi. Tehát, akiben egyszer csalódom, az többé nem a párom, nem a barátnőm, nem a haverom, stb.

Azt mondták túl kemény vagyok. Lehet, de én így élek.


Gitta25: ha a párodban csalódsz, az + rossz, mert érzelmek is benne vannak a dologban...Remélem következő pároddal minden rendben lesz!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook