Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyósok nélkül fórum

Anyósok nélkül (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. ápr. 10. 15:09
Az én anyósom, most tette tönkre a húsvétot, és a saját 74. szülinapját. Szerencsére már mindenki ( kisfia is) tudja milyen nehéz eset. Egyedül is marad az biztos, mert már senki nem szereti. Ja, és mi együtt élünk, közös háztartás. EGY RONDA , GONOSZ BOSZORKÁNY!!!!!!!De engem már nem fog tönkretenni, mert nem hagyom magam!Kitartás mindenkinek!
58. Ramcsi
2007. ápr. 10. 09:13
de jó lenne nélkülük!!!!!!!!!!!!
2007. ápr. 10. 08:47
Mi kb. 10 km-re lakunk az anyóstól,de nem jönn át mert egyszer a fiacskája leteremtette, hogy ne szóljon bele a dolgainkba. Elmondani elmondhatja, hogy ő hogy látja a dolgokat, de ne parancsolgasson nekünk.Azóta egy kicsit más a kapcsolatunk. Bár ha baja van az anyósnak egyből nekem telefonál, nem a fiának.A páromnak az én szüleimmel olyan a kapcsolata, mintha a szülei lennének.Az apuval mindent megtudnak beszélni, segítenek egymáson-bár a párom apja 12 éve meghalt-így érthető ez a kölcsönös szeretett.A szüleim nem szólnak bele a dolgainkban, csak elmondják, hogy ők hogyan csinálnák.
2007. ápr. 6. 19:56

Hogy sok gondom van vele? Az nem kifejezés! Amióta ideköltöztem, állandóan piszkál. Semmi nem jó amit én csinálok, csak ő a tökéletes! Tudni kell hogy takarítás és rend mániás. Ha meglát egy porszemet, már örjöng. Mamámnak állandóan kitárgyal.

A legrosszabb amit soha nem bocsájtok meg neki:

Párom eljegyzett nemrég. Én meg boldogan mentem anyósnak közölni a hírt. Mi volt a válasza? "Minek kellett ez? Hogy képzelem???" Amikor megmutattam a kezem, megfogta, megnézte és ellökte egy grimasz kíséretében. Napokig zokogtam. Életem egyik legrosszabb napja volt, pedig akkor jegyeztek el. Hamarosan elköltözünk párommal, megfogadtam hogy amikor én otthon vagyok, nem teheti be hozzánk a lábát!!! Házsártos vén k.rva

55. Cinka
2007. ápr. 6. 19:41
Drága anyós meg sem kérdezte, mi újság velünk így húsvét táján... szomorú :((
2007. ápr. 3. 11:37
Az én anyósom 10 éve nagyon fiatalon meghalt.Én már nem is ismertem,de nagyon szeretném ha élne.A párom szerintt tök jó kijönnénk.
2007. ápr. 1. 20:44
Tök, jó!!!!
52. Cinka
2007. ápr. 1. 12:03
Az én anyósom az ország másik felén él szerencsére,sem én, sem a férjem nem akarjuk tartani vele a kapcsolatot,és ezt csak magának köszönheti!
51. kenzol (válaszként erre: 49. - Zacyne)
2007. márc. 26. 22:44
Sógornőm anyja detto, valami agyi problémája van. 20 éve laknak együtt az anyóssal és 3 gyerekkel, állandóan variál, mindenbe beleszól, de Ők már nem foglalkoznak vele.Bólogatnak és " igen anyuka" mondják aztán csinálják amit gondolnak.Régen sokat veszekedtek ma már nem, de a gyerekek már nagyok 15 és 18 évesek azok visszaszolnak neki aztán jön a háború és az üvöltözés.Egyszer beszélgettem vele aztán hirtelen fordult egyet a világ és hirtelen elkezdett magyarázni nekem is.Azt hiszem nagyon sok anyóssal akkor lehet igazán kijönni, ha elég messze lakunk tőle.Nem tudod milyen anyós leszek egyszer, de nagyon félek, hogy a nagyszámból nekem is vissza kell vennem mert különben én is rossz anyós leszek.sok szerencsét a házasságotokhoz és sok-sok toleranciát!!!!
2007. márc. 26. 21:57

Az en anyosom egy tunder!Nem sztarolni akarom,de csucs egy no!

Nem szol bele semmibe,tiszteletben tartja a donteseinket.Szoval keves ilyen van.Az elozo anyosomat meg az utcaba sem engedtem be!

49. zacyne (válaszként erre: 48. - Kenzol)
2007. márc. 26. 21:52

Szió!!

Akkor sem fog megváltozni.orvosilag is elismert baja van,mert kapott egy agyvérzést és az önkontroll ezt a szót nem ismeri,mert pont ez a sejt,vagy valami halt el nála.Jó előtte sem volt jobb,de szinte a fia se szereti már az anyát.Jó anya csak egy van ezt ő is tudja.Tudnék róla még mesélni......

48. kenzol (válaszként erre: 46. - Zacyne)
2007. márc. 26. 21:44

hello!

Nagyon nem irigyellek Téged, de a párodat se!Nem lehet könnyű neki két malomkő között örlődni.Nem tudom milyen a viszonya az édesanyjával még, ha Ő se szereti azt, hogy beleszól mindenbe akkor is az anyukája.Sajnos az ilyen esetekbe, ha ilyen az anyós az a legjobb, ha ráhagyod a dolgokat és nem szólsz vissza neki.Az Ő szemszögéből nézve biztos jót akar csak nektek nem az a jó.Nem fogod tudni megváltoztatni, legfeljebb, ha lesz unoka akkor talán jobb lesz egy kicsit.

47. hbarbi
2007. márc. 26. 19:15
SZERENCSÉRE TELJESEN NORMÁLIS AZ ANYÓSOM, SEMMIBE NEM SZÓL BELE .KÖZEL LAKNAK HOZZÁNK , GYAKRAN LÁTOGATNAK , DE SEMMI PANASZOM NEM LEHET RÁ .EGYÜTT SZOKTUNK VÁSÁROLGATNI ,ÉS Ő TANíTOTT MEG FŐZNI . SOKSZOR A FÉRJEM ELLEN IS CINKOSOM, MONDVÁN UGYANOLYAN MAKACS , MINT AZ APJA (AZ APÓSOM) , ÉS Ő TUDJA MIT ÉLEK ÁT . AZT HISZEM MÁZLIM VAN VELE .
46. zacyne (válaszként erre: 45. - Kenzol)
2007. márc. 26. 18:55
Jó neked!Legalább nektek segítenek,az én anyósom azhelyett,hogy segítene nekünk,inkább hátráltat minket mindenbe.Sikerült autót vennünk,de ennek a motorunk itta meg a levét,mert eladtuk.anyósomnak egyáltalán nem tetszett,örjöngött,hogy minek nekünk autó,ott a másik,de arra nem volt érdemes költeni,lejárt műszaki stb....Dühöngött nem beszélt velünk!Semmi nem tetszik neki.Van egy másik házuk is és nem hajlandó leköltözni,inkább csak lébecol itt is vagyok +ott is vagyok.Semmi értelme.Arról nem beszélve beleköt mindenbe.Ezt nem úgy kell azt nem úgy kell.Gyűlölöm
45. kenzol
2007. márc. 26. 18:41
nem sok jót olvasok itt az anyósokról, de úgy látszik nekem szerencsém van.Anyósomnak 4 gyereke van és mindenki szereti mint anyóst és én se kívánhatnék jobbat. Sose szól bele a dolgainkba, ha beszélgetünk valami problémáról akkor nem ad tanácsot inkább csak elmondja a saját véleményét, de nem várja el, hogy bólogassunk rá.2 hetente összegyűlik vasárnap náluk a család/4 gyereke 3 menye 1 veje,11 unoka és persze ott van após/ jót ebédelünk és sokat beszélgetünk, ha nem mennénk HAZA hozzájuk az nagyon hiányozna!Soha nem tudtam a saját szüleimmel se így elbeszélgetni mint VELE!Nem gazdakok,élnek egyik hónapról a másikra,de például minden gyereke lakásfelújításba van, após ezermester és mindenkinek segít.Nincs különbség gyerekei között.Bá mindenkinek ilyen anyósa és apósa lenne!!!
44. zacyne
2007. márc. 24. 11:54

Az én anyósóm is egy b...m!

Semmi nem tetszik neki,igaz vannak jó napjai,de az nagyon ritka.Mindig azt mondja nem csinálink semmit itthon,akkor nem tudom a ház körüli munkák maguktól rendeződnek össze.Nem csak velem nem normális,de a fiával sem az igazi a kapcsolata.Ha anyósom itthon van veszekednek!Mindennel problémája van.

2007. márc. 24. 10:59
Nekem van anyósom, de nem tartjuk a kapcsolatot. A fia meg az unokái járnak hozzá, én olyankor CSAK magammal vagyok elfoglalva. Ennyi szabadság nekem is megjár... :)
2007. márc. 24. 09:49

Nem minden anyós harapos:))

Az én anyukám pl olyan,hogy mindenkiről van véleménye,ha valamit hall,azt tovább adja ,de már 2 km hosszú toldással,szereti piszkálni az embert,de anyosómtól,soha nem hallottam ilyent.

De a menyek,vejek ,is nagy szerepet játszanak ebben.Nekem 2 menyem van,a nagyobbik,nem álja meg,hogy pofázzan,a kisebbik,szerény,illemtudó ,és megbecsül.

Épp hogy a csillagokat nem hoztam le a két fiamnak az égből,a nagyobbik menyem,bele ült a készenbe,de nem elég,még többett akar,és állandóan kővetelődzik,siratózik,a kisebbik meg örvend,hogy ennyire is tudtuk segiteni,nem hogy még követelődzék,hogy több kellene:(.

Azt szokták mondani,sokan nem tudják megbecsülni a készent,mert nem ő dolgozott meg érte:(

2007. márc. 24. 08:40
Jól megvagok az anyósommal. Egyszer ill. háromszorosan én is leszek anyós remélem. És nagymama is.
2007. márc. 24. 08:34
Anyos..Hát van mikor valóban jó ,hogy van ,de van mikor teljesen az agyamra megy ,látni sem birom .És hozzáteszem nem élünk együtt...:)
39. Doki1
2007. márc. 19. 12:56
Nekem szerencsére nem volt anyósom!
2007. márc. 17. 15:18
Nekem tök rendes anyósom van,13éves házasok vagyunk de soha nem szólt bele semmibe,soha egy rosz szóval meg nem bántottuk egymást.Örülünk egymásnak ha találkozunk,általában hévégeken.Nem egy városban lakunk,lehet ennek is köszönhető a jó viszony.
2007. márc. 13. 13:02
Harmadik anyost "fogyasztom":)Mindjart a hazassagunk elejen helyre tettem a dolgokat,kezembe vettem az iranyitast amivel beszabalyoztam az anyos latogatast.Csak akkor jöhet hozzank ha elözetesen bejelenti szandekat es az nekem is megfelel,csak akkor megyünk hozza ha az en hangulatom el tudja viselni az affektalasat.Igy nagyon ritkan talalkozunk,mivel mindezekhez majdem sosincs kedvem:)Nincs különösebb anya-fia szoros kapcsolat,igy nem szenved a ferjem sem a hianyatol.Egy igazi önimado dama.Nem sok szeretetet "pazarolt" a fiara annak idejen,most csak azt kapja amit megerdemel.En is többszörös anyos vagyok,jol kijövök a vejeimmel,lehet meg szeretnek is(?).
36. Nusi32 (válaszként erre: 28. - D64f9951e2)
2007. márc. 13. 12:34
Mintha csak a saját anyósomról írtál volna. Megőrjít, hogy folyton kérdezget: mit csinálok a hétvégén, hova megyek, mért megyek. De a legszörnyűbb, hogy folyton közös programokat szervez anélkül, hogy érdekelné, hogy vele akarom-e tölteni a szabadidőmet, vagy sem. Pedig határozotan nem.
35. H MAYA
2007. márc. 13. 12:13

Nekem is volt egy nehéz természetű anyósom,Már megboldogult( nyugodjon békében)

Már néhány éve én is anyós vagyok,tudjátok mindig az jár az eszembe ,nehogy elkövessem énis azokat a hibákat.

Nem szólok bele a lányaim dolgaiba.ha megkérdeznek ,elmondom a véleményemet,de hozzáteszem -neked kell dönteni,és a következményeket vállalni-.

Ha megkérnek segitek ,de nem akarok tolakodó lenni.

én igy gondolom ,ha a

vejeimet kérdeznék ,lehet mást mondanának

34. babi83
2007. márc. 13. 10:06

Anyósom nélkül maga lenne a paradicsom.

6 éve van anyósom, hát egy kicsit sem nevezhetném jóindulatú embernek, sőt....

Alig várom, hogy elköltözzünk végre, mert negyven kilóméterre vettünk házat, azt hiszem akkor már elég messze leszünk, talán mint ritkán látott vendéggel jobb lesz a kapcsolat.:):):):)

2007. márc. 12. 18:51
Én nagyon szeretem az anyósomat. Igaz, soha nem éltünk együtt. Vicces, vidám, tüneményes nő. Szeretek a társaságában lenni, mert mindig megnevettet, akárcsak a fia, családi vonás. A fiával nem elfogult, mindig kioktatja, hogyan viselkedjen. A kapcsolatunkba nem szól bele, de még mindig "neveli a fiát". Nem volt jó a házassága, ha valami bajom van, szövetségest nyerek vele, mert megértő. Egyébként szerencsém van, akárhány barátom volt, elmondhatom az anyósok álma voltam, nagyon szerettek. Az első házasságomban volt az anyósom rossz természetű, tőlem függetlenül, de még ő is tisztelt, és nem szólt bele semmibe. Mindezek ellenére az a véleményem, ha lehet, ne éljünk egy fedél alatt az anyósunkkal.
32. d64f9951e2 (válaszként erre: 31. - Hajny)
2007. márc. 12. 18:44

az a legjobb, amikor azt kezdi el firtatni, hogy éppen miért vagyok rosszkedvű és fáradt... néha már nem bírom, és akkor már csak annyit szoktam mondani neki, hogy mitől legyen jókedvem?

na ilyenkor elintézem a beszélgetést, mert legalább nem folytatja...

31. hajny (válaszként erre: 29. - D64f9951e2)
2007. márc. 12. 18:37
Nagyon sajnállak!!!!Az én anyosom detto!Ha nem költöztünk volna el,szerintem én már a diliházban lennék...
30. zacyne (válaszként erre: 29. - D64f9951e2)
2007. márc. 12. 18:31

Akkor majdnem egy cipőpen járunk.....én is 2éve élek együtt az anyósommal,de már kegyetlen...és egyre rosszabb lesz.....

sajna nála az a helyzet ,hogy "bolond"

nincs önkontrollja ,mert kapott egy agyvérzést és pont az az ideg halt el nála ami ezt befolyásolja.....ha valami nem jó akkor örjöng......hála Isten ma nagyon jó napja van

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook