Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyósok nélkül fórum

Anyósok nélkül (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. júl. 14. 15:03
Nagyon jó,hogy nem látom azt a mocskos képét!
2007. júl. 14. 11:25
Anyósok nélkül: a lehető legjobb dolog lenne a világon!!!
2007. júl. 14. 10:53
Az én anyósom meghalt, ugyhogy nincs vele bajom. Az én anyám meg az ország másik felében lakik, ugyhogy vele sincs baj. KIRÁLY!
86. Teráz (válaszként erre: 85. - 3016cdaf47)
2007. júl. 1. 21:40
A világ legdrágább anyósa volt az enyém.Imádtam,kár hogy itthagyott minket!
2007. júl. 1. 18:14
Én meg anyós vagyok! Van menyem is és vejem is, szeretem őket. A menyemet azért, mert maximálisan mellette áll a beteg fiamnak, ezért még tisztelem is, a vejem pedig egy "aranyember", állítom, nagyitóval sem lehetne nála jobbat találni. Fülembe jutott, beszéltek rólam: az anyós kifejezés rám nem illik, mert az egy "pejoratív" kifejezés. A párjuk édesanyja vagyok az ő szemükben és az unokák nagyikája...
2007. jún. 10. 21:30
"Sajnos" én nem tudok rosszat mondani az anyósomra. Mintha én is a saját gyereke lennék. Férjem, ha csörög a telefon, azt mondja: Anyád keres:))
2007. jún. 8. 21:47
Csak az a baj,hogy a lányom azt mondja:az a mama,aki sose jön.Ez elég ciki,pedig nem én adom a szájába,hanem maga az anyósom!
82. KIRA7 (válaszként erre: 81. - KIRA7)
2007. jún. 8. 19:57

A LÉNYEGET KIHAGYTAM,BOCS.


A LEGJOBB DOLOG AMIT TEHET EGY ANYÓS,HOGY JÓ MESSZE LAKJON,HOGY MÉG FÉLETLENÜL SE FUSSUNK ÖSSZE.

81. KIRA7 (válaszként erre: 80. - Dee7182d35)
2007. jún. 8. 19:53

A LEHETŐ LEGJOBB!ÉN IS CSAK ILYET KÍVÁNNÉK MAGAMNAK.

DE SAJNOS NEKEM "EZ"NEM ADATOTT MEG.

2007. jún. 8. 08:36
Az én anyósom olyan jó,hogy az már rossz.Véletlenül sem mond véleményt semmiről,nehogy megbántson engem,vagy a fiát.Mindenre csak bólogat,meg ahogy ti akarjátok!Lehet,hogy csak nem érdekeljük?Messze lakik,de hetente látogatjuk,van hogy én nem is megyek,csak az apja viszi a gyereket,ő viszont 1 éve nem jött,pedig ingyen utazik.Na jó,vagy rossz anyós az ilyen?
79. f124753f33 (válaszként erre: 78. - F124753f33)
2007. máj. 17. 12:41

Ja, még annyit az első ex barátommal tulajdonképpen az tette be a kaput, amikor az utolsó nyáron nem velem, hanem az anyucikájával ment nyaralgatni Spanyolországba..

A 3 hét nyaralás után azzal fogadtam, hogy

lö pá...

78. f124753f33 (válaszként erre: 77. - Menyó)
2007. máj. 17. 12:35

Ebben pszchológia van sajnos, és visszavezet a nő-férfi kapcsolatra, de sajnos amíg világ a világ így lesz.Hacsak vki valóban nem fog ki egy olyan palit, akinek nincs anyja.

Nekem hála Istennek most nincs vele annyi problémám, mivel külön mentünk, de persze tisztában vagyok azzal, hogy az életünkből kiiktatni soha nem fogom tudni. Ezért próbálok én nyitni felé, mert sajnos, de tény, hogy a lánynak kell nyitni az anyós felé, hogy a kapcsolat normalizálódjon valamelyest...

De viszont most beugrott egy story az első barátom anyjával kapcs.-ban.

19 éves voltam és ott voltam a barátoméknál magas lázzal, begyulladt tüszős mandulával, amikor barátom anyja ebédet készített. Az exem megkérdezte tőle, hogy mikor lesz kész a kaja, mire a "hárpia" szarkasztikusan és persze jó hangosan, hogy behallatszódjon a szobába azt mondta persze nekem címezve: " Nemsokára, kb. 20 perc, de ha végre a Viki is megmozdulna, akkor lehet 10 perc...

Ugye nem kell mondanom, hogy nem sokáig tartott a kapcsolatunk?

De ott mondjuk az exem is hibás volt, mert 27 éves létére az anyja majma volt, ő írta elő, mikor egyen, mit vegyen fel stb... Nevetséges ..

77. Menyó
2007. máj. 17. 11:30

Engem a "majdnem anyósom" próbált meg kikészíteni. A fiacskája (első szülött a háromból) előtt bűbájos volt, amint kettesben maradtunk úgy szurkált ahogy csak tudott. Amikor elmentünk hozzájuk bejelenteni, hogy a fiuk megkérte a kezemet iszonyatos ordibálást rendeztek, hogy ezt hogy képzeljük és ilyenek, majd jöttek a feltételek (inkább nem is megyek ebbe bele). Azon az éjjelen én is bőgtem, de megfogadtam hogy nem hagyom magam tönkretenni. Tűrtem még egy darabig, majd - bár nem csak emiatt, de be kell valljam ez is segített - felbontottam az eljegyzést és otthagytam őket.


Még egy "nyalánkság" tőle. Beszélgettünk a gyereknevekről és megemlítettem az Anna mennyire tetszik, mert komoly név, de lehet becézni sokféleképpen pl: Anni, Panni, Pannika, stb. Került hozzájuk egy kismacsek és ő elnevezte Pannikának!!! Azt hittem gutaütést kapok amikor meghallottam. Hisz a gyerekemet mégsem fogom úgy hívni mint a macskát (pedig imádtam azt a macsekot is!) Lehet csak túlreagáltam?

Mindegy a lényeg, hogy szerencsére rég nem hallottam felőlük.


Boldogan élek a férjemmel. Az édesanyja sajnos meghalt, nem is ismerhettem, így nincs anyósom. Az én szüleimmel nagyon jó a kapcsolatunk, abszolút fiukként szeretik a választottamat.


Azért érdekelne, hogy a lányos szülők miért tudják jobban elfogadni a gyermekük választását?

76. f124753f33 (válaszként erre: 75. - Zöldegérke)
2007. máj. 17. 10:54

Nálunk még csak anyós-jelölt van, mert nem házasodtunk még össze.

A kb. napi 10 szeri telefonálás megvan, hogy lekontrollálja azt az elszakított kisfiút.. :)

Még jó hogy nem lakunk együtt, kikészülnék.

Hál 'Isten barátom ezt kimondatlanul is felismerte, úgyhogy megtörtént a szétválás. Igaz kevésbé komfortos házba egyelőre, de legalább nem kell egész nap a kedves mamát néznem.

2007. máj. 17. 10:50

2 hétig laktam anyósomnál a férjemmel. Elég is volt. Választottuk inkább az albérletet. Kapcsolatunk valamelyest normalizálódott, ám ehhez kellett egy naaaaaaaaaagy biliborigatás. Azt nem állítom, hogy azóta szeret, de legalább megismerte az álláspontomat különböző dolgokkal kapcsolatban és már nem mer túl nagy dolgokat összekavarni.


Beszólásait rögzítenem kellett volna :))))) (ami persze akkor egyáltalán nem volt vicces ).


pl: Kisfiának hozott aranygaluskát vasárnap délután. Hozzátette: ha tudtam volna, hogy itthon vagy, ( hol lettem volna ) neked is hoztam volna....


Nálatok vannak/voltak ilyen emlékezetes "aranyköpések"?

2007. máj. 16. 21:54

Nekem,nagyon sok problémám volt vele.

Mindíg mindenbe beleszólt,a fiát ellenem hergelte,meg sorolhatnám az útálatos tulajdonságait,reggelig.Mindíg,megalázott,ahol csak tudott.De sokáig azt néztem,hogy ő nevelte fel nekem a fiát,és csak tűrtem.

Nem kívánom senkinek,hogy ilyen szemét anyósa legyen.

73. f124753f33 (válaszként erre: 70. - 5e67f791bc)
2007. máj. 16. 21:43
Ez sajnos így van, amíg a világ világ. A fiús anyák riválisnak tekintik, azt a nőt, aki "elrabolja" azt a drága kisfiút.
72. Kék (válaszként erre: 71. - F72d419d5f)
2007. máj. 16. 21:41
Kettőn áll a vásár,de én már a kezdet kezdetén igyekszem elfogadni az új "nőstényeket",nem úgy mint az én anyósom aki egy kétszínű kígyó :a szememben mézes-mázos volt, a hátam mögött meg fúrt.
71. f72d419d5f (válaszként erre: 69. - Kék)
2007. máj. 14. 21:45
Hát nem lesz könnyű dolgod ...
2007. máj. 14. 21:43

Anyospajtas... A Papam mindig igy hivta Anya anyukajat. De eleg jol kijottek. Na forditva mar nem ez volt a jellemzo.

Valahogy mintha a paik anyukai "rosszabb' anyosok lennenek. Vagy lehet, hogy csak feltekenyek a menyukre?

69. Kék (válaszként erre: 68. - Fde954d8c0)
2007. máj. 14. 21:43
Azt azért nem mondom,mert én is leszek talán háromszor is anyós,de gondosan ügyelek,hogy ne kövessem el azokat a hibákat amit az én anyósom elkövetett.
2007. máj. 14. 21:38
vesszenek az anyósok!!!!!!!!!!!!!!
67. Kék
2007. máj. 14. 21:21
20 évig azt hittem szeret,aztán kiderült hogy mégsem,nem vesztünk össze ,csak már nem megyek.Kis városban hamar terjed a pletyka,nekem mindig mézes mázos volt, a hátam mögött meg összehordott mindenféle dolgokat,amit persze előbb-utóbb visszahallottam.A férjem pedig azóta is velem van,mert pontosan ismeri az anyja rossz természetét.Ezzel csak annyit ért el a mama,hogy szépen lassan teljesen eltávolodunk tőle!Sajnos
66. dobos
2007. máj. 6. 06:07
Én nyolcévik éltem anyósomnál majdnem ráment a házasságunk.Nyolcév maga volt a pokol. Elköltöztünk de ha meglátogatjuk mindesetben beszól,irányítani szeretne,csak az a jó amit Ő mond.Nem szeretem csak elvagyunk.
2007. máj. 4. 11:57
az én anyósom tünemény, imádja az unokáit is. mindenben segít minket, bár azért a párom tesója a kedvencebb, mint a párom, de egész jól elvagyunk. persze lakva ismeri meg egymást az ember, nem laknék velük. jó így külön
64. Cinka (válaszként erre: 62. - D06c313406)
2007. ápr. 26. 19:40
Dettó, csak mi el sem megyünk :)))))))))
2007. ápr. 24. 15:54
:-))
2007. ápr. 20. 13:20

Mi is laktunk anyóséknál,amikor megszületett a kisfiunk,rá 4 hónapra fejvesztve menekültünk el!Szerencsére a férjem sem "anyucika fiacskája"

200km-re laknak tőlünk évente 1x elmegyünk hozzájuk pár napra.A férjem már másnap kérdezi,hogy mikor megyünk már haza:)?

2007. ápr. 19. 11:34
Az én anyósom szerencsére 20km-re lakik tőlünk, mert ki nem állhatom. Én soha nem bántottam, és régebben még szerettem volna jó kapcsolatot kialakítani vele, de ő nem fogad el. Folyton cinikus, és rosszindulatú megjegyzéseket tesz mindenre. A kislányunkat sem szereti, (egy szem unokája) apósom szokott rászólni, hogy legalább egy puszit adjon neki. Erre ő ˝ jó-jó persze csak elfelejtettem". Szép mondhatom.
2007. ápr. 10. 15:15
Az én anyósom csodálatos asszony volt, sajnos már meghalt. Igaz, hogy a fiával csak 3 évig éltem együtt, de mégsem bánom, mert így megismerhettem az anyját, aki nagyon hiányzik. Én nem értem, hogy miért az ilyen anyósok, emberek mennek el hamar?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook