Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyósok nélkül fórum

Anyósok nélkül (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. márc. 12. 18:27
ja, és még annyit: már lassan két éve egy fedél alatt élek vele......meddig fogom bírni? legszívesebben már elköltöznék onnét....
2007. márc. 12. 18:26

nem tudom, milyennek kéne lennie egy jó anyósnak, de az én anyósom már azzal is az agyamra megy, amikor állandóan cseszeget, hogy egyél már, miért nem eszel, ha mondom neki, hogy miért, akkor azzal jön, hogy nem hiszi el, hogy eszem a cégnél...stb... megőrülök tőle....... már nem sok tart vissza tőle, hogy beszóljak neki keményen...

meg mindig mindent tőlem kérdezget... kérdezgesse a fiát.........

lassan már azt is megkérdi majd, hogy milyen színű bugyi van rajtam aznap...

meg egyáltalán az állandó kérdezősködéstől meg tudnék tébolyodni... hova megyek, miért megyek, meddig leszek ott, mit csinálok.......hócipőm tele van....

27. zacyne (válaszként erre: 26. - Hajny)
2007. márc. 12. 18:23
Nekem is sok lenne de egyenlőre mi nem tudunk lépni....sajna ez van.....ma pl.tök normális.....lehet elfelejtette bevenni a gyógyszerét
26. hajny
2007. márc. 12. 18:21
10 évig nála laktunk.Szerencsére tavaly sikerült lakást vennünk-igy megszabadultam töle...Most kb 2 hetente találkozunk-nekem az is sok...
25. zacyne
2007. márc. 12. 16:56

Ez teljesen így van:

Az én anyósom nagyon elviselhetetlen főleg most....sajnos ő beteg és nagyon túlreagálja a dolgokat....de ez van még egy ideig el kell viselnem.....de aztán ki tudja mit hoz a jövő

24. Nusi32
2007. márc. 12. 15:36

egy jó ideje magam hozom a döntéseket az életebmben, de úgy tűnik anyósom jobban tudja, hogy mi a jó nekem, mint én magam... azért én mégis magamra szavaznék.

tilva,

egyetértek, a túlzott gondoskodás valóban terhes, akkor gondoskodjon, ha igény van rá, különben többet árt, mint használ.

2007. márc. 11. 09:00
Szerencsére nem sokat találkozunk,de ha mégis,akkor rögtön jön,az ókítás!!!grrrr,nagyon nem szeretem!!
2007. márc. 10. 18:36
nekem szerencsére nagyon rendes anyósom van,néha már a tulzott gondoskodása terhes
2007. márc. 6. 04:04

én meztelen női fotókkal tapétáztam ki a wc-t!!

onnantól nemkapcsolta fel a villanyt! de a téli hónapokat mégis nálunk húzta ki!:(

2007. márc. 6. 04:01

Nekem 8 évig volt,újabb 8 éve van anyósom.

Nincs bajom velük,amíg jó messze vannak! :)))

Mondjuk a második anyósommal keményen küzdeni kellett a fiáért!:(

2007. márc. 6. 03:43
hahh!! nekem 14 évig volt anyósom! aztán elhagytam....
2007. márc. 6. 01:35
Az en anyosom nagyon aranyos egy evben max ketszer talalkozunk kb 15 percre.Ennyi neki boven eleg mindig megkerdi melyik gyerek hany eves,(egyebkent csak 2 van}.Szomszed utcaban lakik!
2007. márc. 5. 20:30
Az én anyósom királyí!Egy évben egyszer látom karácsonykor,akkoris 10 percig!Így könnyen kibírni,de ha belegondolok mi lenne ha vele egy fedél alatt kellene laknom,hát gondoljátok mi lenne!
2007. márc. 5. 19:56
Tök jó!Nem látom a bekébzel p...!!!!
15. géza (válaszként erre: 1. - E177409b6e)
2007. márc. 5. 16:04

Nincs bajom az anyósommal, nem is volt, különösen amikor nem együtt laktunk. De most már én is kétszeresen anyós vagyok, s látom, hogy milyen az egyik, és milyen a másik oldal.

Az anyós-meny kapcsolat csak úgy "terem".

Addig míg udvarol a férjnek való, valahogy másképp látjuk az anyját. Mikor már berken belül vagyunk, kezd az anyós valahogy "megváltozni" a szemünkben.

Félünk, hogy nehogy visszavegye a hatalmat a fia felett. Nehogy nagyobb legyen a dolgokba a beleszólása a friss menyecske előtt.

A legjobb külön lakni, lehetőleg, s így azt a rövid időt el lehet viselni még féllábon is, vagy pedig mindenki tartson tükröt maga elé.

2007. márc. 1. 23:59
Én mára elköszönök. Nyugodalmas éjszakát Moncsyka21. Szia.
2007. márc. 1. 23:35
Hát jobb mintha feleslegesen veszekedne. A legjobban azt rühellem ha kioktat. Ő mindent jobban tud; SZERINTE.Csak azért mert idősebb nálam, nem biztos hogy jobban ért mindenhez.
2007. márc. 1. 23:27

Szerintem az utóbbi!!

Anyósomnak most írtak fel másikat

normálisabb,igaz, hogy 2színű de az már a legkevesebb.

2007. márc. 1. 23:25
Ez tényleg igy van. Bár tapasztalataim szerint időnként nem árt lecserélni az agyturkászt, mert az új doki eddig mindig feldobta a hangulatát. vagy csak más gyógy-bogyót ir fel neki.
2007. márc. 1. 23:21

Ja ,de még az is nehéz lenne!!!!!

Olyanok mint az időjárás ha esetleg jó az idő jó napjuk van!!!

Vagypedig elfogy az egyik gyógyszer és normálisabbak?????

2007. márc. 1. 23:20
Hmmm.Ezt én sem értem. Jó lenne valami kis kézi könyv az anyósok gondolkodásáról, hogy legalább egy napig megértsük őket.
8. e177409b6e (válaszként erre: 7. - Tünibaba)
2007. márc. 1. 23:16

én sem!

De például a mamáméknál állandóan ott van apám ő jól kijön vele!!

Nem értem

2007. márc. 1. 23:13
Háát. 60 éves.Lehet hogy minden idős anyós ilyen????? Én NEM AKAROK ILYENNÉ VÁLNI!!!!
6. e177409b6e (válaszként erre: 5. - Tünibaba)
2007. márc. 1. 23:05

idős már ugye??

ennek örülök,hogy nem csak én szenvedek miatta!!!

A legnagyobb fiát már elmarta maga mellől az unokáit sem láthatja és ez sem hatja meg!!

2007. márc. 1. 23:02
Az baj, mert igy magára fog maradni. Az anyósom depis. És állandóan sajnáltatja magát, ha valamit csinálnia kéne vagy segiteni.Sokszor szerintem túl lihegi a dolgokat, csak hogy vele foglalkozzanak.
2007. márc. 1. 23:00

Az ilyenre nekem mindig azt mondta a jó anyós ,hogy a gyerek egy anyának mindig a gyereke merad.

Ja de egy normális anya nem tesu alá a saját fiának

3. e177409b6e (válaszként erre: 2. - Tünibaba)
2007. márc. 1. 22:58

Ez így van én akkor nyugszom meg ha lelépek itthonról!!

Ráadásulbeteg is jobban oda kell rá figyelni!!


de már a saját fia is ""utálja""mindenkit elmar maga mellöl

2007. márc. 1. 22:56
Igeeeeeeen. Túl sok is. Néha jó lenne eltűnni egy anyósmentes-szigetre
2007. márc. 1. 22:40

SziaSztok!!!!

Neketek sok gondotok van az anyósotokkal???

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook